Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση!Κι εμείς βρακάκια θέλουμε,γι'αυτό θέλησα να το διευκρινήσω.

 

OXIXI ισχύει για όλα! Μην σας λένε ανοησίες.

Σήμερα το πρωί έστειλα την μητέρα μου να πάρει και κανονικά της έκαναν έκπτωση στο νο 6 up & go που παίρνουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

εγω ψωνισα σημερα στον σκλαβενιτη στην ανοιξη 2 κουτια ariel 68 μεζουρες και πληρωσα 20,40 υπηρχε στο καθε ενα εκπτωση 4 ευρω και κουπονι 15 ευρω.

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ......

Link to comment
Share on other sites

μέχρι πότε ισχύει η προσφορά -50% στα libero στο carrefour;;;;

ή ήταν μόνο για σήμερα;;;;

 

μεχρι 2/10!!!!

 

ο βεροπουλος που πηγα σημερα ειχε akoma μιση τιμη στις οικονομικες συσκευασιες libero αλλα με καμια σημανση,μονο απο το ταμπελακι με την τιμη το καταλαβαινες (10,16):roll:!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εδώ στον Μαρινόπουλο, υπάρχουν μόνο τα ράφια!!!

 

ΔΕΝ υπάρχει πάνα ούτε για νεογέννητο!!!!!!

 

και γενικώς δεν υπάρχει τίποτα μέσα, από ότι μου είπαν δεν έρχονται φορτηγά λόγω της απεργίας

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.! Χθες το μεσημεράκι με πήραν τηλέφωνο από την ΔΕΛΤΑ και μου είπαν ότι τα κουπόνια επανέρχονται.!! Είχαν κρατήσει τα στοιχεία μου και με ρώτησαν αν συνεχίζω να θέλω κουπόνια για γιαουρτάκια δέλτα advance και γάλα δέλτα advance. Mου είπαν λοιπόν ότι θα μου στείλουν και ότι τον Νοέμβριο θα πρέπει να ξαναπάρω τηλέφωνο (όπως παλιότερα) για να μου στείλουν και τον επόμενο μήνα.! Αυτά.!

Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

γεια σας..εχθές στο careffour μακεδονία πήρα libero πάνα νουμερο 3 10,10E, μου αφαιρούν στα ταμία κανονικά τα 2,5Ε του κουπουνιού που είχα..στην υποδοχή θα έπερνα το 50% πίσω.όλα σωστά. Εγινε κάτι που με ξάφνιασε ευχάριστα όμως!!στην υποδοχή μου επιστρέψαν το 50% από τα 10,10Ε και όχι από τα 7,6Ε όπως κάναν ποιο παλιά...έκανε η κοπελα αυτό που ήταν σωστό,αλλα που δεν το κάναν ποιο πριν..

τυχαιο μπορεί να είναι, αλλα σας το έκαναν εσάς??

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

γεια σας..εχθές στο careffour μακεδονία πήρα libero πάνα νουμερο 3 10,10E, μου αφαιρούν στα ταμία κανονικά τα 2,5Ε του κουπουνιού που είχα..στην υποδοχή θα έπερνα το 50% πίσω.όλα σωστά. Εγινε κάτι που με ξάφνιασε ευχάριστα όμως!!στην υποδοχή μου επιστρέψαν το 50% από τα 10,10Ε και όχι από τα 7,6Ε όπως κάναν ποιο παλιά...έκανε η κοπελα αυτό που ήταν σωστό,αλλα που δεν το κάναν ποιο πριν..

τυχαιο μπορεί να είναι, αλλα σας το έκαναν εσάς??

 

 

Και σε μενα το εκαναν μια φορα και μεχρι να φυγω με ειχαν φωναξει πισω γιατι καταλαβαν οτι αγνοησαν το κουπονι! :(

Φοβαμαι οτι κατα λαθος εγινε...

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα το εκαναν μια φορα και μεχρι να φυγω με ειχαν φωναξει πισω γιατι καταλαβαν οτι αγνοησαν το κουπονι! :(

Φοβαμαι οτι κατα λαθος εγινε...

 

το ποιο πιθανό είναι να έγινε λάθος... για αυτό ρωτάω μηπως έτυχε και σε εσάς, λεω μπας και αλλάξαν πολιτική.!!αλλα που τετοια...

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πάντως τουλάχιστον 4 φορές τους έχω αναγκάσει να κάνουν σωστά τον υπολογισμό του κουπονιού αφού το έχω απαιτήσει έντονα....

...πήγα το πρωί στο Carrefour ιλίου και δεν είχε καμία προσφορά στα Libero ???? Μπορείτε να μου πείτε που τη βρήκατε?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως τουλάχιστον 4 φορές τους έχω αναγκάσει να κάνουν σωστά τον υπολογισμό του κουπονιού αφού το έχω απαιτήσει έντονα....

...πήγα το πρωί στο Carrefour ιλίου και δεν είχε καμία προσφορά στα Libero ???? Μπορείτε να μου πείτε που τη βρήκατε?

 

Ισχύει σε όλα τα carrefour και carrefour Μαρινόπουλος.

Σήμερα πήγα κι εγώ σε carrefour Μαρινόπουλος στην Αργυρούπολη. Στα ράφια δεν είδα καμία ένδειξη, ρώτησα στην υποδοχή και μου είπαν πως ισχυει για τις οικονομικές συσκευασίες μόνο και μου έδειξε η κοπέλα και το ενημερωτικό που είχε από την εταιρεία.

Στο ταμείο μου πέρασε το κουπόνι και μου επέστρεψαν στην υποδοχή το 50% της αρχικής τιμής άρα όλα μια χαρά!!!

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tsoonami.gr προσφορά ημέρας πίτσα 28 εκ. με 6 υλικά 2 ευρώ με παραλαβή από το πλησιέστερο κατάστημα.

 

Έχει ποτέ κανείς πάρει κάτι μέσω αυτών των προσφορών; Είναι όντως αληθινές; Δηλαδή..εν προκειμένου..σου δίνουν πίτσα με 2? αρκεί να έχεις μαζί το κουπόνι;;;

Link to comment
Share on other sites

Έχει ποτέ κανείς πάρει κάτι μέσω αυτών των προσφορών; Είναι όντως αληθινές; Δηλαδή..εν προκειμένου..σου δίνουν πίτσα με 2? αρκεί να έχεις μαζί το κουπόνι;;;

 

 

πολλες φορες εχω ψωνισει και το ιδιο και η αδερφη μου.υπαρχουν 5 τετοια σαιτ με προσφορες!με το κουπονι των 2 ευρω που θα εχεις εκτυπωσει θα πας να παραλαβεις την πιτσα σου στις ημερομηνιες που λεει.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ουπς...από ότι είδα..για να ολοκληρώσεις παραγγελία στο tsoonami.gr ζητούν τα στοιχεία πιστωτικής σου κάρτας...έλεος....:(

 

 

νομιζω εχει επιλογη με τραπεζικη καταθεση αλλιως βγαλε μια προπληρωμενη αν δεν θελεις με πιστωτικη.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

νομιζω εχει επιλογη με τραπεζικη καταθεση αλλιως βγαλε μια προπληρωμενη αν δεν θελεις με πιστωτικη.

 

O.K. Ευχαριστώ για την απαντηση...δέχεται οπότε και prepaid ε? Θα βγάλω γιατί την παλιά που είχα...δεν θυμαμαι καν κωδικο...

Ποια άλλα τέτοια σαιτ υπάρχουν;;; Ξέρω το Groupon...κάπως έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...