Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πληροφορίες για Σχολειο Φυσης, Εuropean Baby school και Νηπιακό Κήπο


Recommended Posts

Καλησπερα,

Είμαι καινούρια στο forum και ενδιαφέρομαι για παιδικό σταθμό για τον 21μηνών γιο μου. Έχω επισκεφτει κάποιους και θα ήθελα πληροφορίες αν έχετε για τους σταθμούς Σχολείο της Φύσης, European Baby School και Νηπιακός Κήπος. Τα θετικά ή τα αρνητικά που ξέρετε από εμπειρία ή από γνωστούς σας. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα, για το νηπιακό κήπο έχω διαβάσει απο μαμάδες εδώ στο φορουμ πολύ καλά λόγια για τους δυο παλιότερους σταθμούς, στην τούμπα αν δεν κάνω λάθος. Φαντάζομαι οτι και ο νέος ανατολικά θα είναι εξίσου καλός αλλά δεν ξέρω να σου πω. Για το european baby college τι να σου πω, εμένα δεν μου άρεσε καθόλου!!! ούτε ο χώρος, ούτε οι άνθρωποι που μίλησα εκεί. προφανώς για να έχει τόσα παιδάκια, κάποιοι γονείς είναι ευχαριστημένοι, εξαρτάται απο το τι ζητάει ο καθένας για το παιδί του. Όμως και σε δυο συναδέλφους μου που πήγαν και ρώτησαν δεν είχαν και αυτές καλή εντύπωση. Τελικά είναι πολύ δύσκολη απόφαση η επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα,

 

Εχω τη μικρή μου στο Νηπιακο Κήπο στο Ρύσιο. Ειμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη, καταπληκτική διευθύντρια ,η κυρία Σούλα, ασχολείτε προσωπικά με Ολα τα θέματα και δεν αφήνει τίποτα στη τύχη. Απο την αρχή δεν μου τάξανε μεγάλα πράγματα όπως σε άλλους σταθούς, στην πορεία διαπίστωσα οτι η φροντίδα τους και το ενδιαφέρον προς το παιδί μου είναι πραγματικό.

 

Αν χρειαστείς κάτι άλλο ρώτα ότι θές,

 

φιλικά

Ιωάννα

5Fhvp3.pngeVNwp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΦΕΤΟΣ (ΠΡΩΤΗ ΧΡΟΝΙΑ) ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΝΗΠΙΑ..ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ.

Η ΣΟΥΛΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΓΑΪΔΟΥΡΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΤΑϊΙΖΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ χαχα

ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ (ΔΗΜΗΤΡΑ)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...