Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΨΑΧΝΩ ΤΟΥΛΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ


Recommended Posts

Έφτιαξα στην κόρη μου ένα φουστάκι tutu με τούλι που βρήκα στην αποθήκη της μαμάς μου ( από τον γάμο μου ) αλλά θα ήθελα να της φτιάξω και σε άλλα χρώματα...

Φιλιώ αν έμενες Αθήνα θα ήξερες να με κατατοπίσεις...

Λοιπόν όποια γνωρίζει κάποιο μαγαζί με λογικές τιμές στην Αθήνα ας μου πει.Δεν θέλω να αγοράσω ρολό αλλά γύρω στα 5-6 μέτρα από διάφορα χρώματα.Βρήκα ένα μαγαζί στο Πειραιά με είδη ραπτικής αλλά μου είπαν 2,50 το μέτρο και ''έμεινα''.

Θα περιμένω...σας φιλώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπορείς να πας στην οδό Καλαμιώτου (είναι δεξιά της Ερμού πίσω από την εκκλησία της Καπνικαρέας) στο κέντρο της Αθήνας. Εκεί θα βρεις πολλά μαγαζάκια που πουλούν όλων των ειδών τα υφάσματα και είδη ραπτικής σε πολύ καλές τιμές. Μπορείς να πάρεις όση ποσότητα θέλεις ακόμα και μισό μέτρο χωρίς να σε κοιτούν λοξά. Επίσης, ορισμένοι ράβουν κιόλας κουρτίνες κ.ά. πάμφθηνα και όλα τα είδη "ραφών", ακόμα και ρόμαν.

βετα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Είχα παρει για στολισμό στην βάφτιση του γιου μου από του αφους Μαμμωνα στην οδό Ρόμβης στο κεντρο της Αθηνας που εχει διαφορα για βαφτιση .Εκανε , δεν θυμαμαι ακριβως,κάπου 1 ευρω το μετρο, ίσως 1,20.. Είναι κοντα με την Καλαμιωτου που σου αναφερει η αλλη κοπελα..

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια

σημερα αγορασα κι εγω για την μικρη μου διαφορα χρωματα τουλια για να της κανω tutus,γιατι τωρα εχουμε μια ασπρη και θελαμε κι αλλα χρωματα!!

Παντως βλεπω διαφορα στις τιμες οσον αφορα Αθηνα-Θεσσαλονικη καπου 1-1.20 ευρω το μετρο οπως λες Vereniki κι υποθετω χρωματιστο,κι εγω το πηρα 0.50λεπτα τα χρωματιστα και 0.40λεπτα το λευκο...

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια να συμπληρωσω το εξης γιατι μαλλον εχω κανει λαθος..

Πηγα σημερα στην Καλαμιωτου και αγορασα τουλι 0,60 από ενα μαγαζι με υφασματα, οπότε και η τιμη που ειχα αναφερει πριν ειναι λαθος..

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites

αν ψαχνετε για τουλια υφασματα κλπ μπορω να σας δωσω τα στοιχεια της βιοτεχνιας που πηρα τα υλικα για τις μπομπο του γαμου μου εχει πολυ καλες τιμες ειναι στην νεα ιωνια.,...

D1Uip3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι αμέ να μας τα δώσεις...Εγώ επειδή ήμουν ξανά για δουλειά στον Πειραιά πήγα σε ένα μαγαζί με είδη ραπτικής και πήρα ροζ τούλι με 1,15 το μέτρο...Τελικά είναι ακριβό αν μπορούσα να το βρω στη μισή τιμή στο κέντρο της Αθήνας...δεν έπρεπε να βιαστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Πηρα σημερα τουλι απο τον Καλυβιωτη στην Κηφισίας 2,60 το μετρο!!!!!!!Εχε χαρη που το βιαζομασταν για να φτιαξουμε την τουτου μας!!!!Απίστευτο ρε κορίτσια τι τιμες ειναι αυτες?Τοση διαφορά????Ελεος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 months later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ. ΞΕΡΩ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΤΙΜΕΣ.ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ.ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΣΕ ΓΝΩΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΟ ΚΙΑΤΟ 2,95 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΕ 1,75.ΕΙΔΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΣΩ EMAIL ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ 90% ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΘΑ ΜΑΘΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΔΩΣΩ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΡΧΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΓΑΜΟΥ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
αν ψαχνετε για τουλια υφασματα κλπ μπορω να σας δωσω τα στοιχεια της βιοτεχνιας που πηρα τα υλικα για τις μπομπο του γαμου μου εχει πολυ καλες τιμες ειναι στην νεα ιωνια.,...

 

με ενημερωνεις κ εμενα σε παρακαλω?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...