Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

mmr και φαγητο!


petula

Recommended Posts

Κοριτσια της φιλης μου το κοριτσακι (14 μηνων)και αραβωνιαστικια του γιου μου εκανε το mmr πριν 3 μερες.Εκτοτε αρνητε να φαει οτιδηποτε αλεσμενο τα φτυνει σαν τρελλη(ειχε δειξει μια αηδια προς τα αλεσμενα αλλα οχι τοοσο πολυ)και τρωει μονο ελαχιστα κομματακια φαι και ευτηχως! πινει γαλα.Ειναι απο το εμβολιο ολα αυτα;ποσο κρατανε;η ανυσηχια μας ειναι τεραστια γιατι τα παιδια μας ειναι παρα πολυ κακοφαγα και πολυ αδυνατα δεν μας περνει να χανουμε βαρος ,14 μηνων και ακομα δεν εχουν τριπλασιασει το βαρος τους :( .

Σε ποια ηλικια κανατε το mmr ;εμενα με περνει να το καθυστερησω;το priorix ειναι πιο ελαφρυ΄;Συγνωμη γιατις τοσες ερωτησεις εχουμε πανικοβληθει ειναι ιδιαζουσες περιπτωσεις αυτα τα παιδια .Βοηθεια....

S957.jpg.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα petula!Εμεις κάναμε το priorix το οποίο είναι ίδιο με το mmr,η εταιρεία διαφέρει,και το κοριτσάκι μου παρουσίασε μετά απο δυο μέρες αν θυμάμαι καλά ανορεξία.Εκεί που έτρωγε μια χαρά μετά με το ζόρι και με πολύ παιχνίδι.Μετα απο 10 μέρες περίπου επανήλθε η όρεξη της.Εγώ το απέδωσα στο εμβόλιο.Ρώτησα και την παιδίατρο αλλά δεν ήταν ξεκάθαρη η απάντηση της.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...