Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μαμα με 2 κοριτσακια διακοπες μπορουν???


Recommended Posts

Καλημερα.Διαβαζω το forum σας και το βρισκω ενημερωτικο και ενδιαφερον.Εχω 2 παιδακια,1,5 και 4 χρονων και θα ηθελα μια βοηθεια γιατι φετος θα ειμαστε μονες μας στις διακοπες!Θα ηθελα να παμε καπου κοντα στην αθηνα,με ρηχη θαλασσα και παιδικη χαρα.να μπορω δηλαδη το πρωι να τις πηγαινω για μπανακι,το απογευμα για παιχνιδι.αν ειναι κοντα θα μπορει να ερθει σκ και ο μπαμπας μας.περυσι πηγαμε τολο,ηταν ωραια στην θαλασσα το πρωι μα δεν υπηρχε ουτε μια παιδικη χαρα.τα πηγαινα ναυπλιο να ταισουν τα περιστερακια στην πλατεια γιατι ουτε εκει ειχε παιδικη χαρα.καθε συμβουλη,προταση ευπροσδεκτη,ειδικα αν μπορειτε να μου προτεινετε και κατι για διαμονη.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!

 

Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις στην Ιτέα Φωκιδος. Ρηχή θάλασσα, μικρή πόλη που την περπατάς ολη με τα πόδια, αρκετες παιδικές χαρές και ωραία προβλήτα για βόλτες! Επίσης αρκετές όμορφες κοντινές παραλίες (προς Ναυπακτο) αλλα και μέρη για βόλτα (π.χ Γαλαξίδι, Δελφοί).

 

Ειναι γύρω στις 2 ώρες απο Αθηνα και απο διαμονή εγω θα κοιτούσα στο Ναυσικά Hotel και στο Τροκαντερο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάτι συγκεκριμένο να σου προτείνω αλλά αφού θα είσαι μόνη σου με τα παιδιά μήπως να κοιτούσες για κάποιο all inclusive ξενοδοχείο; Τα περισσότερα έχουν και πισίνα και παραλία, διάφορες δραστηριότητες για τα παιδιά, ειδικά διαμορφωμένους χώρους και έτσι ίσως ξεκουραζόσουν κι εσύ λίγο (όσο μπορεί βέβαια να ξεκουραστεί μία μαμά μικρών παιδιών :wink:).

S02fp3.png

 

 

LnVyp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.τελικα βρηκα στην ερετρια all inclusive απο ενα ταξιδιωτικο γραφειο και θα παμε εκει.ευχαριστω για τις προτασεις.κοιταξα και την ιτεα,γαλαξιδι και θα το εχω στα υποψην.ευχομαι καλο καλοκαιρι να εχουμε ολοι με τα παιδακια μας

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...