Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κλινικη ΥΓΕΙΑ στη Λαρισα


kleio85

Recommended Posts

καλημερα σε ολες..........θα ηθελα οποια κοπελα εχει γεννησει εκει να μου πει εντυπωσεις,τιμες,και περιβαλλον...! εγω εκει θα γεννησω εφοσον εκει ειναι και ο γιατρος μου..:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα!Πότε γεννάς?Εγώ γέννησα το Μαιο.Εμεινα ικανοποιημένη.Καισαρικη σε μονόκλινο 2500.Είμαι πάλι εγκυος αυτη τη φορά ίσως γεννήσω στο ιασώ.Δεν ξέρω ακόμα.Το υγεια πολύ καθαρό και στην εξυπηρέτηση άψογο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα!Πότε γεννάς?Εγώ γέννησα το Μαιο.Εμεινα ικανοποιημένη.Καισαρικη σε μονόκλινο 2500.Είμαι πάλι εγκυος αυτη τη φορά ίσως γεννήσω στο ιασώ.Δεν ξέρω ακόμα.Το υγεια πολύ καθαρό και στην εξυπηρέτηση άψογο.

 

καλησπέρα!

να σε ρωτήσω 2500 μαζί με την αμοιβή γιατρού;;

σχετικά με τον θηλασμό; είχες υποστήριξη;

569129i0tzap526i.gif 10/5/12

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπερα..

Εγω γεννησα το Φεβρουαριο φυσιολογικα.Δε με ενδιεφερε το δωματιο απλως γεννησα εκει λογω γυναικολογου..Ποιο γιατρο εχεις εσυ αν επιτρεπεται;

Εμενα το δωματιο βγηκε περιπου στα 1400e με τον αναισθησιολογο και αλλα 150e για τον παιδιατρο τον οποιο καλεσα εγω (εξωτερικος-δεν εργαζεται στο ΥΓΕΙΑ) και αλλα 1000e ο γιατρος μου.Επισης περιβαλλον πολυ καθαρο-εξυπηρετηση πολυ καλη,το μονο που δε μου αρεσε ειναι οτι δεν υπηρχε "ανεση" για το επισκεπτηριο (καρεκλες η σκαμπο εννοω)..Ελπιζω να σε καλυψα!

Με το καλο-καλη λευτερια!

P8bJp3.png

1dnUp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλησπερα κορινα.γεννησα στην υγεια το 2010.ημουνα σε μονοκλινο και μου στοιχισε 3600 με ολα μεσα, και αμοιβη γιατρου και παιδιατρο.και τωρα που ειναι να ξαναγεννησω και ρωτησα στα ιδια χρηματα βγαινει .το ιασω απ'οτι γνωριζω ειναι πιο ακριβο.ο γυναικολογος σου που ειναι?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Εγω εχω τον μαρκο θανο γυναικολογο ειναι συμβεβλημενος στον ΕΟΠΥΥ και ξεγενναει μονο στο ΥΓΕΙΑ! τον γνωριζει καμια? για τρικλινο 1200 ευρω κ αλλα τοσα η αμοιβη του..

τωρα οσον αφορα την ασφαλιση εγω εχω ικα μεσω οαεδ (δλδ οχι ενσυμα) μου ειπαν στο ικα οτι αφου ειναι στον ΕΟΠΥΥ εγω δεν τον πληρωνω τα παιρνει ο ιδιος απο τον ΕΟΠΥΥ και αν ειναι και η κλινικη συμβεβλημενη το ιδιο..μπαρουφες ε?

ας με βοηθησει καποιος γιατι δεν τα πολυγνωριζω αυτα..ετσι πως εχουν γινει τα πραματα δεν ξερεις τι θα σου ξημερωσει την επομενη..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Εγω εχω τον μαρκο θανο γυναικολογο ειναι συμβεβλημενος στον ΕΟΠΥΥ και ξεγενναει μονο στο ΥΓΕΙΑ! τον γνωριζει καμια? για τρικλινο 1200 ευρω κ αλλα τοσα η αμοιβη του..

τωρα οσον αφορα την ασφαλιση εγω εχω ικα μεσω οαεδ (δλδ οχι ενσυμα) μου ειπαν στο ικα οτι αφου ειναι στον ΕΟΠΥΥ εγω δεν τον πληρωνω τα παιρνει ο ιδιος απο τον ΕΟΠΥΥ και αν ειναι και η κλινικη συμβεβλημενη το ιδιο..μπαρουφες ε?

ας με βοηθησει καποιος γιατι δεν τα πολυγνωριζω αυτα..ετσι πως εχουν γινει τα πραματα δεν ξερεις τι θα σου ξημερωσει την επομενη..

 

καλησπερα! το ΥΓΕΙΑ δεν ειναι συμβεβλημενο με τον ΕΟΠΥΥ οποτε δεν αφαιρουνται τα νοσηλεια ουτε δικαιουσαι επιδομα τοκετου μιας και καταργηθηκε δηλαδη πληρωνεις ολοκληρο το ποσο απο την τσεπη σου!

Το ΙΑΣΩ παλι ειναι συμβεβλημενο και αφαιρουνται τα νοσηλεια σαν ασφαλισμενη που εισαι και βγαινει λιγο πιο φθηνο απο το ΥΓΕΙΑ.

Με το καλο το μωρακι σου!

569129i0tzap526i.gif 10/5/12

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
καλησπερα! το ΥΓΕΙΑ δεν ειναι συμβεβλημενο με τον ΕΟΠΥΥ οποτε δεν αφαιρουνται τα νοσηλεια ουτε δικαιουσαι επιδομα τοκετου μιας και καταργηθηκε δηλαδη πληρωνεις ολοκληρο το ποσο απο την τσεπη σου!

Το ΙΑΣΩ παλι ειναι συμβεβλημενο και αφαιρουνται τα νοσηλεια σαν ασφαλισμενη που εισαι και βγαινει λιγο πιο φθηνο απο το ΥΓΕΙΑ.

Με το καλο το μωρακι σου!

 

To ΥΓΕΙΑ μπήκε στον ΕΟΠΠΥ ... έκπτωση ? 200 Ευρώ δηλαδή 1000 Ευρώ για το 3κλινο. Μας δουλεύουν κανονικά !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...