Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΦΑΚΕΛΟ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΤΛ.ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΩ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ .ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σε ευχαριστω για την απαντηση ..απλα στην δευτερη εγκυμοσυνη μου που πηγα να κλεισω ραντεβου ειχαν κενο στο 6μηνο και ετσι δεν πηγα απλα τωρα τα πραγματα δυσκολεψαν και λεω να το ψαξω καλυτερα...

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΦΑΚΕΛΟ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΤΛ.ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΩ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ .ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ .

 

Καλησπέρα! Πρέπει όντως να κλείσεις ραντεβού με γυναικολόγο του νοσοκομείου ώστε να σε παρακολουθεί εκείνος και να σου κανονίσει ''ίσως'' τους υπερήχους... Τον Αύγουστο έχω να κάνω τον μεγάλο υπέρηχο και ενώ πήγα από τέλη Μαίου για να κλείσω ραντεβού μου λένε πως πρέπει να με παρακλολουθεί κάποιος γιατρός του νοσοκομείου για να μπορέσω να κάνω τον υπέρηχο εκεί και όταν είπα οκ να κλείσουμε ένα ραντεβού ώστε να με κοιτάξει και αυτός ο γιατρός μου λέει πως έχει ελεύθερο ραντεβού για τον Οκτώβριο..την κοιτάζω και της λέω..τέλη Νοεμβρίου γεννάω με δουλεύεται;;; Και μου απαντάει αν θέλετε μόνο με τον απογευματινό γιατρό έχω ραντεβού τον οποίο πρέπει να πληρώσεται και να δει ΑΝ μπορεί να σας βάλει για να κάνετε τον υπέρηχο...τους έστειλα με ευγένικο τρόπο εκεί που έπρεπε και έκλεισα ραντεβού σε ιδιωτικό για τον υπέρηχο..πίστεψε με δεν μου περισσεύουν αλλά θα μου κόψουν ότι μπορούν αφού τους ενημέρωσα πως είμαι άνεργη.Αυτά! Ελπίζω να βοήθησα έστω και λίγο :) Mε το καλό να έρθει το μωράκι σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΜΑ ΤΙ ΜΠΑΧΑΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ...ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΩ ΤΑ 160 ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟ ΥΠΕΡΗΧΟΥ ΕΞΩ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ 3 ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΤΟΥ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΠΑΛΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ (ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ)ΧΑΜΟΣ ΑΣΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ...

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΦΑΚΕΛΟ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΛΙΣΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΥΟ ΠΡΩΙΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙΣ ΓΕΝΝΑ ΕΚΕΙ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 22 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ .

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...