Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γέννα στο Ιπποκράτειο Θεσ/νίκης


newbie G

Recommended Posts

Μωρε καλα θα ηταν να μαθω απο εκει αλλα ειναι αυτοματο!Σου μιλαει το συστημα δεν μιλας με καποιον!χαχαχαχα οκ σ'ευχαριστω οπως και να χει και εγω πιστευω οτι ειναι εκει γυρω στα 5-10 ευρω γιατι στο παπαγεωργιου ειναι 5 ευρω στα πρωινα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μωρε καλα θα ηταν να μαθω απο εκει αλλα ειναι αυτοματο!Σου μιλαει το συστημα δεν μιλας με καποιον!χαχαχαχα οκ σ'ευχαριστω οπως και να χει και εγω πιστευω οτι ειναι εκει γυρω στα 5-10 ευρω γιατι στο παπαγεωργιου ειναι 5 ευρω στα πρωινα.

 

Α!Μάλιστα..Να'σαι καλά!Και γω πριν καιρό, τώρα που το θυμήθηκα, που'χα κλείσει στο "Γεννηματά", για άλλο θέμα υγείας, μου ζήτησαν σε πρωινό ραντεβού 5 ευρώ.

dogdogsrd20100306_2_My+boy+is.png

 

 

fc7b832273.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Γέννησα πρόσφατα στο Ιπποκράτειο και έμεινα πολύ ευχαριστημένη και από τις υπηρεσίες και από το προσωπικό. Μονάχα αυτήν την φορά θα ήθελα να με παρακολουθεί γιατρός του Ιπποκράτειου. Μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα στον κύριο Μαμόπουλο. Αν κάποια κοπέλα τον έχει θα ήθελα να με ενημερώσει αν είναι τόσο καλός όσο ακούγεται. Και αν είναι οικονομικός γιατί άκουσα για κάτι γυναικολόγους στην Θεσσαλονίκη που παίρνουν επίσκεψη 120 ευρώ :shock:. Παρακαλώ ας μου στείλει εννοείται σε p.m. τις πληροφορίες. Ευχαριστώ πολύ

P63Km7.png

 

5p7um7.png

Link to comment
Share on other sites

elpidaf είπε:
Γέννησα πρόσφατα στο Ιπποκράτειο και έμεινα πολύ ευχαριστημένη και από τις υπηρεσίες και από το προσωπικό. Μονάχα αυτήν την φορά θα ήθελα να με παρακολουθεί γιατρός του Ιπποκράτειου. Μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα στον κύριο Μαμόπουλο. Αν κάποια κοπέλα τον έχει θα ήθελα να με ενημερώσει αν είναι τόσο καλός όσο ακούγεται. Και αν είναι οικονομικός γιατί άκουσα για κάτι γυναικολόγους στην Θεσσαλονίκη που παίρνουν επίσκεψη 120 ευρώ :shock:. Παρακαλώ ας μου στείλει εννοείται σε p.m. τις πληροφορίες. Ευχαριστώ πολύ

  έχω ακούσει και απο άλλους οτι ειναι καλός.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
:DΕλπίδα μου στειλε μου πμ τα τηλέφωνα και τα στοιχεία του έχω ακούσει και απο άλλους οτι ειναι καλός.[/QU

Τελικά πήγα στον κύριο Μαυροματίδη και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη. Τι να πω και επιστήμονας καλός και απίστευτος άνθρωπος. Είναι στην Γ κλινική του Ιπποκρατείου

P63Km7.png

 

5p7um7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:DΕλπίδα μου στειλε μου πμ τα τηλέφωνα και τα στοιχεία του έχω ακούσει και απο άλλους οτι ειναι καλός.[/QU

Τελικά πήγα στον κύριο Μαυροματίδη και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη. Τι να πω και επιστήμονας καλός και απίστευτος άνθρωπος. Είναι στην Γ κλινική του Ιπποκρατείου

 

 

και εμενα αυτος είναι ο γιατρος μου και θα συμφωνησω με την Ελπιδα,,εχω ακουσει όμως και για τον κ.Μαμοπουλο πολύ καλα λογια και επειδη ετυχε να τον γνωρισω μου φανηκε εξισου συμπαθητικος

bGTMp3.png6mSOp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα κορίτσια!

Με ενδιαφέρει να γεννήσω στο ιπποκρατειο με γιατρό που θα με παρακολουθεί στο εξωτερικό του ιατρείο και, άσχετα με το αν θα εφημερευει εκείνη τη μέρα ή όχι το νοσοκομείο, θα έρθει εκεί μόλις με πιάσουν οι πόνοι. Έχετε με συνεργαστεί με κάποιον πρόσφατα και να μείνατε ικανοποιημενες; Μπορείτε να δώσετε τα στοιχεία του/της. Αν είναι γυναίκα ακόμη καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

καλησπερα κοριτσια. ειμαι εγκυος και σκοπευω να γεννησω σε δημοσιο νοσοκομειο.

αν υπαρχει καποια κοπελα που γεννησε εκει προσφατα να μου πει για τις συνθηκες και τι πρεπει να κανω εκ των προτερων για να ειμαι καλυμενη σε περιπτωση που εφημερευει οταν γενναω.

Εχω ακουσει τα καλυτερα για το Ιπ/τειο, αλλα ιδανικα θα θελα ν γεννησω στο Παπαγεωργιου κ θα εξηγησω γιατι.

Πριν 6-7 χρονια γενισε στο Ιπ. η κουνιαδα μου(μαλλον στη Γ κλινικη)με δικο της γιατρο.Την εβαλαν την κοπελα σε 2κλινο(μια χαρα!), αλλα το WC ηταν κοινοχρηστο για ολο τον οροφο:shock:,ενω στο διαδρομο υπηρχαν ρατζα με αλλες μανες. Ακομη,ξερω οτι ο οποιοσδηποτε μπορει να παρει το μωρο σου, απλα να δειξει την ταυτοτητα του(γινομαι παρανοϊκη:confused:)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Γεια σας κοριτσια! Είμαι καινουρια. Διανυω τον 7ο μήνα της εγκυμοσύνης μου και με έχει κατακλύσει το άγχος. Εχω ιδιωτικό γιατρό ο οποίος ειναι στο Γένεσις ομως λόγω οικονομικών θα προτιμησω το Ιπποκρατειο.έχει καμια σας πρόσφατη ανάλογη εμπειρία;

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

απο οτι ξερω στα δικλινα εχει δικα τους μπανια κ ειναι δυο μανουλες κ εχουν κ μπαλκονι . επισης να σου πω οτι μια φιλη μου γεννησε και εμεινε σε σουιτα παρακαλω! τα κανονισε ο γιατρος της. βεβαια δε ξερω αν πληρωσε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...
  • 8 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...