Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιδιωτικο Παυλοπούλου Περαμα


Recommended Posts

Μήπως κάποιος από εσάς έχει στείλει το παιδί του, ή γνωρίζει από κάποιον γνωστό για το Ιδιωτικό Παυλοπούλου (Μίμης και Μαίρη)(Παιδικό Σταθμό & Δημοτικό)? Σκεφτόμαστε να γράψουμε δημοτικό τον μικρό μας εκεί . Περιμένω κάποια απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

δεν μου φάνηκαν χάλια είναι ένα κτίριο βαρύ. Το μόνο που με χάλασε είναι η αυλή που ήταν σε κακό χαλι αλήθεια.

Τώρα δεν ξέρω τι να κάνω θέλω να το αλλάξω σταθμό αλλά να μην το πάω κάπου χειρότερο από εκεί που είναι.

Τι να κάνω;; Να το γράψω στον Μίμη και την Άννα ή όχι;;

Link to comment
Share on other sites

Το Περαμα εχει δυο ιδιωτικα, αυτο και αλλο ενα. Νομιζω οτι και τα δυο ειναι ιδιου επιπεδου οσον αφορα την δουλεια που γινεται. Από εγκαταστασεις νομιζω οτι το Δημοτικο της Παυλοπουλου στεγαζεται σε αλλο κτηριο απο αυτο που ειναι το νηπιαγωγειο της και αυτο το κτηριο ειναι καινουριο.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Γεια σας μήπως κάποια μανούλα πηγαίνει το παιδάκι στον παιδικοσταθμο της παυλοπουλου?πηγα προχθές και μίλησα με τον ιδιωκτητη ο οποίος ήταν πολύ προσιτός και όλα όσα μου είπε με κάλυψαν πλήρως αλλά δεν ξέρω αν γίνονται πράξη οπότε θέλω τη βοήθεια σας...το μόνο που ξεχασα ηταν να δω τους χώρους του σταθμού.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...