Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδικός για 3 ώρες ανά ημέρα.


Recommended Posts


Διαφημίσεις


αυτό λογικά, μπορείς να το διαπραγματευτείς με τους περισσότερους παιδικούς σταθμούς. όπως γίνεται και με το σχολικό, άλλη τιμή σου δίνουν με σχολικό και άλλη χωρίς σχολικό. μια γνωστή μου, παλιότερα, το είχε κάνει αλλά δεν ξέρω που πήγαινε το παιδάκι της. στα λεφτά από ότι θυμάμαι, έδινε τότε τα μισά από αυτά που πλήρωνα εγώ για full time.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Γνωρίζει κανείς κάποιο παιδικό σταθμό, να μπορεί να κρατά το παιδί για 3-4 ώρες την ημέρα (με αντίστοιχη μείωση τιμής από το full time);

Ευχαριστώ.

καλησπερα αν θελεις λιγες ωρες εγω μενω στην καλλιθεα και τον πηγαινω στον ΄΄ΑΝΕΜΟΜΥΛΟ:-P

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς κάποιο παιδικό σταθμό, να μπορεί να κρατά το παιδί για 3-4 ώρες την ημέρα (με αντίστοιχη μείωση τιμής από το full time);

Ευχαριστώ.

 

Στην περιοχή σου θα πρέπει να ρωτήσεις τους σταθμούς που υπάρχουν... ανάλογα από την πληρότητα των θέσεων εάν κάποιος σταθμός δεν είναι πλήρης τότε ίσως και να σου κάνουν μία καλή προσφορά.. αυτό που ξέρω είναι ότι επειδή γενικά οι σταθμοί είναι γεμάτοι δεν τους "συμφέρει" να πάρουν ένα παιδί για λίγες ώρες..... πάρε πληοοφορίες για το πόσο κάνει το φουλ πακέτο και πες τους ότι σε ενδιαφέρει να πηγαίνεις το παιδί για λίγες ώρες.. επίσης παίζουν ρόλο και οι ώρες.. εάν δηλ. θα τρώει εκεί κλπ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...