Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αα και κάτι ακόμα έχει και την κούτα [πράσινα 68τεμ] 12 ευρώ!! Μόνο που είχε, μόνο το νούμερο 5 :-(

 

Αυτό ήθελα! :mrgreen:

 

Μα πως πηρες το Jumbo ΜΕ 12Ε?? αφου η προσφορα ηταν μονο για την οικονομικη συσκευασια.

 

Η πωλήτρια είπε στον χάζμπαντ ότι έγινε λάθος με τους κωδικούς και το Ν.5 του Jumbo το είχανε βάλει κι αυτό στα 12?!!!

 

Γιατί και πως ούτε με νοιάζει, τουλάχιστον βολευτήκαμε! :mrgreen:

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ουφ, εμένα μου΄είπαν οχι τα jumbo...

 

 

Αν πήγαινες στα Carrefour [village] θα τα έπαιρνες! Εγώ εκεί πήγα και όλοι παίρνανε αυτά εκτός από εμένα :-( φοράμε 4 νούμερο ! δε ξέρω αν ποτέ θα φτάσουμε το νούμερο 5

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια:D

Στα καρφούρ της Πάτρας είχε 12 ευρώ μόνο τις οικονομικές συσκευασίες όχι τα jumbo. Παρ' όλο που είχα στοκ μπήκα στον πειρασμό και αγόρασα 10 συσκευασίες:shock: βλέπετε είχα και πολλά κουπόνια:D με την επιστροφή του 15% μου ήρθαν 7 ευρώ η κάθε συσκευασία. Βέβαια στο Νο 4 που φοράμε εμείς πρόλαβα τις τελευταίες 4 συσκευασίες, τα υπόλοιπα τα πήρα 4+ μέγεθος, αλλά μπροστά μας θα τα βρούμε:D

Γατούλα μεγαλώσατε....Νο 5 φοράτε βρε θηριάκια?:D

Πάντως τα μωρομάντιλα τα είχε τσιμπημένη τιμή, αύριο θα περάσω από Βασιλόπουλο;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αλήθεια 2 συσκευασίες πήρα active fit γιατί είχα κουπόνια, αυτά είναι καλά? τι διαφορά έχουν από τα baby dry?

 

Δεν ξέρω διαφορά. Το μόνο που βλέπω είναι ότι είναι λεπτά και δεν πιάνουν πολύ χώρο. Γενικώς καλά είναι.

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω διαφορά. Το μόνο που βλέπω είναι ότι είναι λεπτά και δεν πιάνουν πολύ χώρο. Γενικώς καλά είναι.

 

Εμεις παντως με τα ακτιβ φιτ ειχαμε ολο διαρροες. ειδικα το βραδυ. τωρα βεβαια που αλλαξανε καπως την ποιοτητα τους μηπως τα κανανε πιο παοροφητικα??

Link to comment
Share on other sites

Εμεις παντως με τα ακτιβ φιτ ειχαμε ολο διαρροες. ειδικα το βραδυ. τωρα βεβαια που αλλαξανε καπως την ποιοτητα τους μηπως τα κανανε πιο παοροφητικα??

 

O δικός μου ότι και να βάλει, βρέχεται εύκολα, γιατί πίνει πολύ νερό, οπότε τι να σου πω; :rolleyes:

Πάντως δεν είναι άσχημα. Και είναι σε προσφορά αυτό το διάστημα! Αυτό που το βάζεις;;; :mrgreen:

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites

Ρίξτε μια ματιά στις προσφορές του συγκεκριμένου καταστήματος: edit admin

 

Αγόρασα σετ φόρμα ελλληνική αγορίστικη για 4 ετών παιδάκι από αυτό το κατάστημα που παρουσιάζεται στην edit admin μόνο 8?!!!

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Μ
διαφήμιση
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα και απο μενα,στο γαλαξια εχει ολα τα παμπερς εκτος απο πορτοκαλι -30%και στα μυ μαρκετ εχει τα παμπερς active fit 13,90η οικονομικη συσκευασια

 

Δηλαδή στο Γαλαξία πόσο είναι η τιμή?

line_m123_beg_17_time_1219723200_text_f4ef20f0f1fef4ef20e1edf4f1dceae920eceff520e5dfede1e92e2e2e.gif

line_m121_beg_40_time_1271908800_text_f4ef20e4e5fdf4e5f1ef20e1edf4f1dceae920eceff520e5dfede1e92e2e2e.gif

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή στο Γαλαξία πόσο είναι η τιμή?

 

Εγώ πήρα την οικονομική συσκευασία βρακάκια 14,18.

 

Αλλά απογοητεύτηκα.Μου φαίνονται άθλια τα πάμπερς,σε σύγκριση με τα λίμπερο,και τα μπεϊμπιλίνο ακόμη,αφού για πρώτη μας φορά είχαμε διαρροές!

Link to comment
Share on other sites

για όσους αγοράζουν pampers ο Μασούτης έχει 35% στις μεσαίες συσκευασίες από τις 04/11 μέχρι 04/12

 

αχ εχει στην αθηνα μασουτη??:confused:

εμενα καθε 2μηνες μου στελνουν3 κουπονια των 3Ε..και γενικα σε οποια πανα βρισκω προσφορα παω και στοκαρω...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...