Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟΣ Κα ΦΟΙΦΑ Ή Κος Αναγνωστου?


Shiny Seashell

Recommended Posts

Παρακαλώ πολύ θα ήθελα να ζητήσω τη γνώμη κάποιου αιματολόγου για κάτι εξετάσεις που έκανα. Όσες έχετε εμπειρία ποιον από τους δύο μου προτείνετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν ξερω τι αφορουν οι εξετασεις σου,αλλα οι αιματολογοι παιρνουν συγκεκριμενη ειδικευση και δεν ξερω αν ολοι μπορουν να δωσουν απαντησεις...η φοιφα εμενα με απογοητευσαι πολυ,την επισκεφτηκα δυο φορες οταν ημουν σε φασεις εξωσωματικης για προληπτικη ιπαρρινη και ομολογω οτι δεν μου αρεσε καθολου...

εχω εναν μικρο πριγγηπα στην αγκαλια μου...

Link to comment
Share on other sites

Eμπειρία από την Φοίφα ΔΕΝ έχω, την έχω μόνο ακουστά.

 

Όταν ήμουν έγκυος στην Ελισάβετ όμως, ο γυναικολόγος μου με σύστησε στον Αναγνώστου κ μόνο θετικά πράγματα έχω να πω γι' αυτόν! Κατ' αρχήν συμπάσχει με τους φόβους, τα άγχη σου κλπ. Έχει αρκετή υπομονή για να σου εξηγήσει πράγματα που δεν γνωρίζεις/καταλαβαίνεις κ συμμερίζεται τον πανικό σου.

Με έβλεπε μια φορά σε κάθε τρίμηνο κ μετά μία φορά 6 μήνες μετά τον τοκετό.

Μου έκανε εντύπωση που κάθε φορά που μου έγραφε εξετάσεις, μου έλεγε να τις στέλνω με φαξ, δεν με έβαζε δλδ να πηγαίνω εκεί και να πληρώνω επίσκεψη. Κ μετά με έπαιρνε τηλέφωνο και μου έδινε συμβουλές κλπ.

Άλλο που μου έκανε εντύπωση είναι ότι πολλοί γυναικολόγοι από άλλα μαιευτήρια (ιδιωτικά και μη) σύστηναν στις πελάτισές τους τον Αναγνώστου κ όχι πχ κάποιον αιματολόγο που συνεργάζεται με την κλινική που ξεγεννούσαν. Αυτό εμένα μου έλεγε πολλά για το πόσο αναγνωρισμένος είναι από τους συναδέλφους του ιατρούς.

Όταν γέννησα, την ίδια μέρα ήρθε στο δωμάτιο (συνεργάζεται με το ΜΗΤΕΡΑ, όπως ο γυναικολόγος μου, γι' αυτό και ήρθε), με είδε, μου μίλησε, με εξέτασε κ μου έδωσε συμβουλές. Κ 20 μέρες μετά μου είπε να του τηλ για να μου πει τι να κάνω.

 

Μόνο μειονέκτημα είναι ότι επειδή θεωρείται ΠΟΛΥ καλός γιατρός, έχει ΑΡΚΕΤΗ αναμονή, ίσως και 2ωρο, παρόλο που θα έχεις κλείσει ραντεβού.

Γι' αυτό και εγώ προτιμούσα να πάρω άδεια από την δουλειά μου και να κλείσω το πρώτο του ραντεβού κ να μην υπάρχει άλλος πριν από εμένα.

 

Κόστος επίσκεψης με θρομβοελαστόγραμμα: 100 ευρά.

Κόστος απλής επίσκεψης: 50 ευρά.

Εννοείται πάντα κόβει απόδειξη η γραμματέας του, το θεωρεί αυτονόητο δλδ.

 

Ό,τι άλλο θες, ρώτα με!

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Toν κύριο Αναγνώστου δε τον γνωρίζω, με τη βοήθεια της κυρίας Φοίφα έφερα στο κόσμο τα δύο μωράκια μου. Δεν είχα κανένα πρόβλημα μαζί της όποτε τη χρειάστηκα!

Πάντως οι καλύτεροι αιματολόγοι είναι στο ΛΑΪΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ απ'ότι έχω ακούσει.

Link to comment
Share on other sites

Toν κύριο Αναγνώστου δε τον γνωρίζω, με τη βοήθεια της κυρίας Φοίφα έφερα στο κόσμο τα δύο μωράκια μου. Δεν είχα κανένα πρόβλημα μαζί της όποτε τη χρειάστηκα!

Πάντως οι καλύτεροι αιματολόγοι είναι στο ΛΑΪΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ απ'ότι έχω ακούσει.

για το Λαικό θα συμφωνήσω!! κι εμένα με παρακολουθούσε η κα Κώτση Παρασκευή στο Λαικό, έκλεινα μαζί της ραντεβού στα απογευματινά ιατρεία, 60 ευρώ το κόστος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ.Είναι 2 τα θέματα που αντιμετωπίζω, έχω αυξημένα τα nk(natural killers) και είμαι ετερώζυγη σε δύο γονίδια στο μοριακό έλεγχο της θρομβοφιλίας. Μου είπε ο γυναικολόγος πως δεν έχω θρομβοφιλία αλλά ο συνδυασμός των δύο αυτών ίσως δημιουργούν κάποιο φόβο για αποβολή σε μελοντική εγκυμοσυνη(εγκυμοσύνη που θέλω πολύ να συμβεί!!!αλλά υπάρχουν κι άλλα προβλήματα..αύριο θα κάνω λαπαροσκόπιση).Βέβαια μπερδεύτικα λιγάκι με τις απαντήσεις μισές στη Φοίφα ,μισές στον Αναγνώστου βλέπω...!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι αφορουν οι εξετασεις σου,αλλα οι αιματολογοι παιρνουν συγκεκριμενη ειδικευση και δεν ξερω αν ολοι μπορουν να δωσουν απαντησεις...η φοιφα εμενα με απογοητευσαι πολυ,την επισκεφτηκα δυο φορες οταν ημουν σε φασεις εξωσωματικης για προληπτικη ιπαρρινη και ομολογω οτι δεν μου αρεσε καθολου...

 

magdoulini γιατί έτσι? τί συνέβει?

Link to comment
Share on other sites

Eμπειρία από την Φοίφα ΔΕΝ έχω, την έχω μόνο ακουστά.

 

Όταν ήμουν έγκυος στην Ελισάβετ όμως, ο γυναικολόγος μου με σύστησε στον Αναγνώστου κ μόνο θετικά πράγματα έχω να πω γι' αυτόν! Κατ' αρχήν συμπάσχει με τους φόβους, τα άγχη σου κλπ. Έχει αρκετή υπομονή για να σου εξηγήσει πράγματα που δεν γνωρίζεις/καταλαβαίνεις κ συμμερίζεται τον πανικό σου.

Με έβλεπε μια φορά σε κάθε τρίμηνο κ μετά μία φορά 6 μήνες μετά τον τοκετό.

Μου έκανε εντύπωση που κάθε φορά που μου έγραφε εξετάσεις, μου έλεγε να τις στέλνω με φαξ, δεν με έβαζε δλδ να πηγαίνω εκεί και να πληρώνω επίσκεψη. Κ μετά με έπαιρνε τηλέφωνο και μου έδινε συμβουλές κλπ.

Άλλο που μου έκανε εντύπωση είναι ότι πολλοί γυναικολόγοι από άλλα μαιευτήρια (ιδιωτικά και μη) σύστηναν στις πελάτισές τους τον Αναγνώστου κ όχι πχ κάποιον αιματολόγο που συνεργάζεται με την κλινική που ξεγεννούσαν. Αυτό εμένα μου έλεγε πολλά για το πόσο αναγνωρισμένος είναι από τους συναδέλφους του ιατρούς.

Όταν γέννησα, την ίδια μέρα ήρθε στο δωμάτιο (συνεργάζεται με το ΜΗΤΕΡΑ, όπως ο γυναικολόγος μου, γι' αυτό και ήρθε), με είδε, μου μίλησε, με εξέτασε κ μου έδωσε συμβουλές. Κ 20 μέρες μετά μου είπε να του τηλ για να μου πει τι να κάνω.

 

Μόνο μειονέκτημα είναι ότι επειδή θεωρείται ΠΟΛΥ καλός γιατρός, έχει ΑΡΚΕΤΗ αναμονή, ίσως και 2ωρο, παρόλο που θα έχεις κλείσει ραντεβού.

Γι' αυτό και εγώ προτιμούσα να πάρω άδεια από την δουλειά μου και να κλείσω το πρώτο του ραντεβού κ να μην υπάρχει άλλος πριν από εμένα.

 

Κόστος επίσκεψης με θρομβοελαστόγραμμα: 100 ευρά.

Κόστος απλής επίσκεψης: 50 ευρά.

Εννοείται πάντα κόβει απόδειξη η γραμματέας του, το θεωρεί αυτονόητο δλδ.

 

Ό,τι άλλο θες, ρώτα με!

 

Clelia σε ευχαριστώ!Τον κ.Αναγνώστου μου τον σύστησε ο προηγούμενος γυναικολόγος μου,ο οποίος δεν μπορεί να με αναλάβει πια..Ο νέος μου ανέφερε την κ. Φοίφα..Βέβαια από τον νέο μου γιατρό δεν έχω κανένα παράπονο ίσα ίσα έχω να πω τα καλύτερα μέχρι ώρας.

Link to comment
Share on other sites

Toν κύριο Αναγνώστου δε τον γνωρίζω, με τη βοήθεια της κυρίας Φοίφα έφερα στο κόσμο τα δύο μωράκια μου. Δεν είχα κανένα πρόβλημα μαζί της όποτε τη χρειάστηκα!

Πάντως οι καλύτεροι αιματολόγοι είναι στο ΛΑΪΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ απ'ότι έχω ακούσει.

 

Για το Λαικό το έχω ακούσει κι εγώ..πραγματικά να σου πω την αλήθεια αν μπορούσα θα ήθελα να πάω και στους τρεις τους και να διαλέξω όποιον πιστεύω αλλά νομίζω πως είναι υπερβολικό αυτό.Δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

για το Λαικό θα συμφωνήσω!! κι εμένα με παρακολουθούσε η κα Κώτση Παρασκευή στο Λαικό, έκλεινα μαζί της ραντεβού στα απογευματινά ιατρεία, 60 ευρώ το κόστος.

 

Sofi εσένα ποιο ήταν το πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πραγματικά να σου πω την αλήθεια αν μπορούσα θα ήθελα να πάω και στους τρεις τους και να διαλέξω όποιον πιστεύω αλλά νομίζω πως είναι υπερβολικό αυτό.Δεν είναι?

Δεν είναι υπερβολή Νίκη μου, παιδάκι θες να κάνεις κ το ψάχνεις. Αφού δεν ακολουθείς τυφλά τον γυναικολόγο σου σε ό,τι λέει, κ αφού έχεις ακούσει θετικά σχόλια κ για τους 2, να πας και στους 2 κ μετά να μας πεις τις εντυπώσεις σου. Θες να πας κ στο Λαϊκό? Να το κάνεις! Παιδάκι θες να κάνεις, δεν ξέρω κατά πόσο έχεις ταλαιπωρηθεί σε εγκυμοσύνη προηγούμενη, αλλά όπως κ να έχει θέλουμε εγκυμοσύνες που να καταλήγουν σε τοκετό (αν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω).

 

Επιπλέον δεν αμφιβάλλω ότι και η Φοίφα κ οι γιατροί του Λαϊκού μπορεί να είναι εξίσου καλοί από τον Αναγνώστου, απλά είναι πολύ σημαντικό να ταιριάξεις με την χημεία του αιματολόγου σου. Οπότε πήγαινε όπου εσύ θεωρείς απαραίτητο, κάνε τις συζητήσεις σου κ σίγουρα θα καταλήξεις κατασταλαγμένη στον αιματολόγο που θα σε βοηθήσει να κάνεις παιδάκι.

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι υπερβολή Νίκη μου, παιδάκι θες να κάνεις κ το ψάχνεις. Αφού δεν ακολουθείς τυφλά τον γυναικολόγο σου σε ό,τι λέει, κ αφού έχεις ακούσει θετικά σχόλια κ για τους 2, να πας και στους 2 κ μετά να μας πεις τις εντυπώσεις σου. Θες να πας κ στο Λαϊκό? Να το κάνεις! Παιδάκι θες να κάνεις, δεν ξέρω κατά πόσο έχεις ταλαιπωρηθεί σε εγκυμοσύνη προηγούμενη, αλλά όπως κ να έχει θέλουμε εγκυμοσύνες που να καταλήγουν σε τοκετό (αν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω).

 

clelia μου δεν έχει υπάρξει προηγούμενη εγκυμοσύνη :cry:..Τον γιατρό μου τον εμπιστεύομαι αλλά επηρεάστηκα από κάποια πράγματα που διάβασα για την Φοίφα,δεν αμφισβητώ βέβαια ότι μπορεί να είναι άψογη.Είναι υποκοιμενικό και το θέμα του γιατρού της κάθε κοπέλας, σίγουρα το να δεις και να μιλήσεις με κάποιον είναι το καλύτερο.ΑΑΑ! σε ευχαριστώ που δεν με θεωρείς υπερβολική, έχεις δίκιο σε αυτά που λες πάντως..( θέλουμε εγκυμοσύνες που να καταλήγουν σε τοκετό... αυτό είναι το μόνο σίγουρο!!! )

Link to comment
Share on other sites

Ο Αναγνώστου είναι καλός επιστήμονας. Με παρακολουθούσε στην εγκυμοσύνη μου και έστειλα και δύο φίλες. Η μία έγινε μανούλα με τη βοήθειά του. Είχε σοβαρό πρόβλημα και η Φοίφα δεν την είχε βοηθήσει.

Όσον αφορά το ενδιαφέρον που αναφέρει η clelia εγώ δεν το είδα. Αρκεί να πω ότι νοσηλεύτηκα δύο μήνες στο Μητέρα και παρά τα τηλέφωνα που του έκαναν οι νοσηλεύτριες δεν ήρθε ούτε μία φορά να με δει...

Link to comment
Share on other sites

philio επειδή μου κάνει τρομερή εντύπωση αυτό που γράφεις, εσύ τον κάλεσες στο τηλ? Τι σου είπε? Ότι θα έρθει και δεν ήρθε? Του μίλησες καθόλου στο τηλ?

Διότι μπορεί απλά οι νοσηλεύτριες να μην τον κάλεσαν, ή να έπαιρναν στο σταθερό του γραφείου του στο ΜΗΤΕΡΑ. Ή στο σταθερό του ιατρείου του. Για να σε καλέσει ο Αναγνώστου πίσω ή θα πρέπει να του τηλ στο κινητό του κ θα σε πάρει πίσω άμα δεν απαντήσει, ή θα πρέπει να αφήσει μνμ σε κάποιον υπάλληλο/συνεργάτη στο ιδιωτικό ιατρείο του.

Υποθέσεις κάνω, απλά δεν καταλαβαίνω γιατί αυτή η έλλειψη ενδιαφέροντός του για σένα.

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η εμπειρία μυο είναι με την κα Φοίφα.Μου την σύστησε ο γυναικολόγος μου ο οποιος είναι στο Μητερα και το Γαια (παρόλο που εκείνη ειναι στο Ιασω) και του έχω μεγάλη εμπιστοσύνη.

Ωστόσο.....δεν την συμπάθησα καθόλου, εχει τρομερή έπαρση, (στην περιπτωση μου) δεν έκατσε να μου εξηγήσει αναλυτικά τι κάνουμε και γιατί , και η επίσκεψη 80€ (το 2009-2010) ΧΩΡΙΣ απόδειξη.

Να διευκρινισω οτι μάλλον δεν ήμουν καμιά "δύσκολη" περίπτωση, έβλεπε για 2 λεπτά τις εξετάσεις μου, μου έλεγε να κάνω τις επόμενες και με ξεπέταγε, οπότε δεν έχω να πω για τις επιστημονικές τις γνώσεις.Είχε πάντως πάντα πολύ κόσμο....

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites

clelia ούτε εγώ κατάλαβα γιατί ήταν τόσο αδιάφορος. Όσο νοσηλεύομουν θεώρησα σωστό να ενημερωθεί μέσω του νοσοκομείου. Δεν ήθελα να τους παρακάμψω. Ωστόσο με βεβαιότητα σου λεω ότι ενημερώθηκε ότι μία ασθενής του (όχι απλα μία πελάτισσα του μαιευτηρίου) νοσηλεύεται. Εγώ ήμουν σε αγωγή με ηπαρίνες, που ο ίδιος μου είχε χορηγήσει. Τη μία επικαλέστηκε ότι ήταν εκτός Αθηνών, τη δεύτερη ότι ήταν σε συνέδριο στο εξωτερικό κλπ. Από ένα σημείο και μετά αδιαφόρησα. Πίστεψέ με είχα τόσα προβλήματα με την εγκυμοσύνη μου, που δεν ήθελα να προσθέσω άλλο ένα. Πιθανόν να ήταν ανάποδα οι πλανήτες για όλους τελικά εκείνη την περίοδο... τι να πω

Κρατώ απλά ότι είναι καλός επιστήμονας.

Link to comment
Share on other sites

είχα 2 παλλίνδρομες κυήσεις και ο γιατρός μου συνέστησε να ψάξω το θέμα της θρομβοφιλίας.

ο γιατρός μου, που τότε συνεργάζονταν με το ΙΑΣΩ μου είχε πει και για τη Φοίφα, αλλά τελικά μου συνέστησε ο ίδιος να πάω στο Λαικό γιατί θεωρείται ότι έχει το καλύτερο αιματολογικό ιατρείο στην Ελλάδα (μου το επιβεβαίωσε και η μικροβιολόγος μου)

Link to comment
Share on other sites

Niki δεν είσαι καθόλου υπερβολική αν σε βοηθήσει το να πας σε πολλούς και να το ψάξεις κάντο! σημασία έχει να αισθάνεσαι άνετα με το γιατρό που θα επιλέξεις.

Με τη Φοίφα δεν είχα πρόβλημα αλλά μη φανταστείς ότι μίλαγα και κάθε εβδομάδα μαζί της, έκανα την εξέταση θρομβοφιλίας μία φορά το μήνα και η γραμματέας της μου έλεγε τα αποτελέσματα, αν κάτι είχε αλλάξει μίλαγα με την ίδια. Σε όλη την εγκυμοσύνη με είδε 4 φορές. Στο πρώτο μου παιδάκι όταν γέννησα, κάθε μέρα ήταν στο δωμάτιο μου το πρωί για να με δει,στο δεύτερο μωρό μου δεν ήρθε καθόλου όσες μέρες έμεινα στο μαιευτήριο. Νομίζω ότι το θέμα των γιατρών είναι πολύ υποκειμενικό:?:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσια καλησπερα,τελικα επισκεφθηκα τον κο Αναγνωστου,ενταξει εχει αρκετη αναμονη η αληθεια ειναι,εχει κοσμο,βεβαια ηταν πληρως αναλυτικος,μου ειπε πως δεν φαινεται οπως ειναι τα πραγματα αυτη τη στιγμη οτι θα χρειαστει να κανω ενεσεις ηπαρινης.Ομως οταν με το καλο μεινω εγκυος μου ειπε να κανω απευθειας αυτη την εξεταση θρομβοελαστόγραμμα γιατι αναλογα με το τι φαρμακα χρειαστει να παρω μπορει να επειρεασουν την πηξη του αιματος,οποτε θελει να γινει αυτο τοτε.Επίσης κοριτσια μου ειπε πως τα ΝΚ(natural killers)μπορει να ειναι για πολους λογους αυξημενα ακομα και απο μια ιωση, μια φλεγμονη κατι απλο εως και την υπαρξη της ενδομητριωσης που εχω,δεν το ηξερα ομως!!!και την προηγουμενη Παρασκευη εκανα λαπαροσκοπιση.Μου συστησε ενα εργαστηριο ομως που οταν ξεμπερδεψω μετα της ενδομητριωσης φαρμακα,να κανω την εξεταση για τα ΝΚ που θα μουν πουν και για πιο λογο ειναι αυξημενα, αν οντως βεβαια ειναι τελικα αυξημενα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Θα ηθελα να παραθεσω και τη δικη μου εμπειρια εδω...

 

Στη Φοιφα πηγα οταν ημουν εγκυος. Δεν μου αρεσε ουτε εμενα, ουτε με βοηθησε. Απλα εχασα ενα απογευμα και 80 ευρω.

 

Στο Αλεξανδρα εκανα μια φορα καποιες εξετασεις, εκαναν λιγες μερες να τις βγαλουν, αλλα το αποτελεσμα μου το χαρακτηρισαν αμφιβολο και μου ειπαν να παρω ηπαρινη προληπτικα.

 

Στο λαικο πηγαινω τον τελευταιο χρονο. Με εχουν καταταλαιπωρησει. Πηγα ραντεβου στην κα Κωτση, της κατεθεσα μια σακουλα εξετασεις, μου ειπε οτι δεν μπορουσε αμεσα να βγαλει διαγνωση και να κανω πρωτα ελεγχο για αιμορραγικη διαθεση. Επρεπε να ερθω μια συγκεκριμενη μερα/ωρα, την β μερα περιοδου. Περασαν ποσοι μηνες μεχρι να ειναι η β μερα εργασιμη κ να παω. Οι ωρες ηταν 8-9 και εφτασα 9.10 (ερχομαι απο ανατολικη αττικη και εχει μονο ΚΤΕΛ). Αφου ακουσα βρισιμο απο την ιδια και την κοπελα που μου παιρνει αιμα για τα 10' αργοπορια κι οτι και καλα εβαλα το εργαστηριο να περιμενει 10 ολοκληρα λεπτα (?!), επρεπε να περασω παλι σε 7 μερες. Ηρθα αυτη τη φορα στις 8, για να μου πουν οτι ειδικα τη Δευτερα, τετοιες εξετασεις κανουν μονο στις 9.30!!! Και περιμενα 1,5 ωρα στο νοσοκομειο. Ενω και παλι ακουσα βρισιμο ενω δεν εφταιγα που δεν μου ειχαν εξηγησει τις ωρες, μου εσπασαν και τη φλεβα ενω φαινεται πολυ καλα. Μετα απο ολα αυτα, περιμενα 3 (!!!) μηνες για τα αποτελεσματα, τα οποια μπορουσα να παρω μονο Πεμπτη στις 12 (ισον αδεια απο τη δουλεια) και πληρωσα 300 ευρω. Για να μου πουν οτι δεν εχω αιμορραγικη διαθεση-και τιποτα για τη θρομβοφιλια. Διαγνωση μηδεν. Τις δε παλαιες μου εξετασεις που ειχα καταθεσει φωτοτυπια, τις ειχαν χασει εκτος απο μια σελιδα!!! Δεν ηξεραν να μου πουν τι-πο-τα. Διαμαρτυρηθηκα, μου εγραψε η δ/ντρια μια ακομη εξεταση. Περιμενα ΑΛΛΟΥΣ δυο μηνες, πηγα παλι Πεμπτη 12 (παλι αδεια), περιμενα μεχρι τη 13.00 για να μου πουν οτι δεν ειχαν και παλι διαγνωση. Μου εγραψαν κι ΑΛΛΕΣ εξετασεις. Επισης, παρατηρησα οτι ενω μια ζωη μου βγαινει σε ολες τις εξετασεις μια ομαδα αιματος 0, αυτοι την εβγαλαν Α. Εχετε να πειτε τιποτα????

 

Πηρα τις εξετασεις που μου εγραψε, πηγα Βιοιατρικη την αλλη μερα στο δρομο για τη δουλεια, χωρις ραντεβου, περιμενα 5', μου πηραν αιμα (και ΔΕΝ μου εσπασαν καμμια φλεβα). Τα αποτελεσματα μου τα εστειλαν με φαξ σε 3 εργασιμες. Τι να πεις!!!

 

Λεω να τις παρω και να παω στον Αναγνωστου, σαν μια τελευταια προσπαθεια...να μαθω...τι εχω τελος παντων.

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω απόλυτα για την Κώτση. Αγενής, ψυχρή και απρόσωπη. Πήγα σήμερα με ραντεβού για τον έλεγχο και έφυγα χωρίς να κάνω απολύτως τίποτα! Με απογοήτευσε πάρα πολύ!

AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...