Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ!!!!


Recommended Posts

Γειά σας!!! :D:D:D

 

Έχω μια κορούλα 2,5 ετών και θέλω από Σεπτέμβριο να το γράψω σ' ένα παιδικό σταθμό..! Μένω στο Περιστέρι και θέλω ένα ηθικό και ευχάριστο περιβάλλον!! Έχω ακούσει για παιδικούς σταθμούς της Μητρόπολης μας.. Γνωρίζει καμιά μανούλα κάτι περισσότερο??? :|

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σου ρηνούλα!! ;)

 

Είμαι κι εγώ μανούλα, το αγοράκι μου είναι τριών και το πηγαίνω στον παιδικό σταθμό Παλαιού Αγίου Ταξιάρχη!! Εγώ προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένη ΚΑΙ με το περιβάλλον ΚΑΙ με το προσωπικό! :P

Γίνεται πολύ καλή δουλειά, είναι ολοήμερο μέχρι τις 4 το μεσημέρι και απ' ότι έχω ακούσει δέχονται παιδιά από όλη την Αθήνα..!!

 

Ότι περισσότερο θέλεις πες μου!

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά τότε!! ;)

 

Η συμμετοχή μου είναι 150 ευρώ!! :cool:

 

Το ψάχναμε πολύ με τον άντρα μου και καταλήξαμε εκεί γιατί τώρα με την κρίση όλα τα μετράμε...! Σε άλλους σταθμούς που είχα ρωτήσει ήταν περίπου 300-400 ευρώ συν τις εκδηλώσεις που κάνανε extra!! :shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...