Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ερωτηση για dostinex


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα!Θα ηθελα να ρωτησω το εξης:αν μια γυναικα εχει παρει τα dostinex και θελει να ξαναμεινει εγκυος,υπαρχει καποιο χρονικο διαστημα που πρεπει να περιμενει πριν ξαναπροσπαθησει η δεν παιζει ρολο;Σας ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Mario08 εγω εχω παρει dostinex,δεν εμποδιζει σε τιποτα μπορεις να ξεκινησεις προσπαθειες κανονικα..ισα ισα βοηθαει στο να μεινεις εγκυος..εγω ειχα μεινει 2 μηνες μετα..αλλα ηταν εξωμητριο και τωρα ξεκιναμε την εξωσωματικη!!

Σου ευχομαι τα καλυτερα!!!

 

Φιλακια

Link to comment
Share on other sites

κι εγω επερνα dostinex και ο γιατρος μου ειχε πει οτι οσο τα παιρνω να προσεχω!!!!!!

μετα δεν χρειαζεται να περασει καποιο διαστημα για να μεινω εγκυος.μονο κατα τη διαρκεια!

κι αυτο μου ειχε πει αν τυχον εμενα δεν ετρεχε και τιποτα αλλα καλα θα ειναι να προσεχω!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

κοριτσια να ρωτησω κατι γιατι εχω τρελαθει...επερνα το dostinex ενω ημουνα εγκυος μεχρι και 2 μηνων,,,μετα που το διαπιστωσα το σταματησα ...ανυσηχω για το παιδι,,,,,μπορει καποιος να μου δωσει μια απαντηση κατα ποσο αυτο θα προκαλεσε προβλημα στο παιδι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οσο για το ποτε ειναι καλυτερα μετα απο dostinex να μεινεις εγκυος,στις οδηγιες γραφει ''τουλαχιστον ενα μηνα μετα την διακοπη''

 

http://www.pfizer.gr/media/dostinex_tabs.pdf

 

εδω λεει και για την εγκυμοσυνη παραλληλα με dostinex

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...