Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Έπιπλα


Recommended Posts

Ψάχνουμε έπιπλα για το καινούριο μας σπιτάκι και θα ήθελα τα φώτα σας.

Έχετε υπόψιν σας κανένα site εκτός του ΙΚΕΑ πράκτικερ κτλ που τα ξέρω , με τιμές; Ή κάποιο κατάστημα με λίγο πιο καλά έπιπλα να μου συστύσετε;

Εσείς από που πήρατε έπιπλα;Εμείς στο προηγούμενο σπίτι που πουλήσαμε μαζί με τα έπιπλα κτλ τα είχαμε πάρει από το Ικεα τώρα σκεφτόμουν να πάρουμε λίγο καλύτερα.Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

 

δεν είναι και τόσο φθηνό έτσι ώστε να συγκριθεί με ΙΚΕΑ ή Praktiker...Για τιμές μιλάω έτσι???

Προφανώς όμως θα έχει πάρα πολύ καλή ποιότητα υλικών και καταλήγουμε στο ότι μερικές φορές "ότι πληρώνεις παίρνεις".

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι και τόσο φθηνό έτσι ώστε να συγκριθεί με ΙΚΕΑ ή Praktiker...Για τιμές μιλάω έτσι???

Προφανώς όμως θα έχει πάρα πολύ καλή ποιότητα υλικών και καταλήγουμε στο ότι μερικές φορές "ότι πληρώνεις παίρνεις".

 

 

ειναι πολυ καλες τιμες και οταν πας παντα βρισκεις προσφορες.Ασε που εχει και ατοκες δοσεις .πολυ καλο αυτο .επειδη το εψαξα παραπολυ και δεν ειχα να τα δωσω ντουκου ,ουτε να χρεωσω ετσι την πιστωτικη ,κατεληξα εκει και δεν το μετανιωνω λεπτο..και πολυ καλη ποιοτητα ...πηρα τραπεζαρια 80 ευρω σε προσφορα και την κοιτανε στο σπιτι και δεν τον πιστευουν..ας ριξει μια ματια δεν χανει τιποτα ...αυταααααααα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

τελικά καταλήξαμε πράκτικερ για τα πιο πολλά...μια χαρά...

έμεινα πολύ ικανοποιημένη..και κυρίως από τις τιμές..βασικό αυτό

τώρα με τη χρήση να δούμε τι θα αντέξει!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

αν και το έχω αναφέρει πάλι...αν δεν σου κάνει κόπος ρίξε μια ματιά εδώ και στον κατάλογο του με τίμές....Εγώ από εκεί παιρνω και είμαι ευχαριστημένη πέραν του δεόντος...

 

http://www.woodwell.com/default.html?ID=gr

 

όπως μπαίνεις αριστερά λέει για τον κατάλογο του με τις τιμές!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...