Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΑ ΓΙΝΩ ΝΟΝΑ!!!!


ΚΕΡΑΜΙΔΙΑ

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.15 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΩ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ.ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ.ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟ.ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΡΩ ΕΓΩ.ΒΑΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ.ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΨΑΧΝ ΝΑ ΒΡΩ ΜΑΓΑΖΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΟΥΛΙ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΙΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΧΡΩΜΑ.:P

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΓΕΙΑ ΣΑΣ.15 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΩ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ.ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ.ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟ.ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΡΩ ΕΓΩ.ΒΑΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ.ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΨΑΧΝ ΝΑ ΒΡΩ ΜΑΓΑΖΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΟΥΛΙ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΙΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΧΡΩΜΑ.:P

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

ας βοηθήσω και εγώ μια καινούργια :-P

εμένα όλες οι κοπέλες με βοήθησαν

πολύ ωραία η ιδέα της πεταλούδας αλλά πιστεύω οτι μόνο πορτοκαλί (που αγαπώ πολύ) θα σε περιορίσει και θα σε κουράσει

Να κάνω μια πρόταση ;

πορτοκαλί - κιτρινο

πεταλούδες και μελλισούλες

σαν λουλούδι θα ταιριάζει πολύ το ηλιοτρόπιο ( είναι και της εποχής)

ΜΠΟΜΠΟ:

πουγκάκι με καρφίτσα ή μπιχλιμπιδάκι πεταλούδα

επίσης πιστεύω οτι αντα κάνεις μόνη πολύ ευκολα θα μπορείς να δέσεις και κουτάκια

Δες και στα υπομνήματα με τις φωτογραφίες , θα πάρεις πολλές ιδέες :wink:

Οι δυο ερωτες της ζωής μου :

:DΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 12-08-08 :DΣΤΕΛΙΟΣ 05-03-10

Link to comment
Share on other sites

γεια σου και απο μένα!!θα συμφωνήσω για πορτοκαλί και κίτρινο, ήταν και τα χρώματα του γάμου μου!!όντως η πεταλούδα καλη ιδεα. δε ξέρω που μένεις, πάντως θα βρεις τα πάντα σε ένα μαγαζί στη νεα ιωνία, apack.έχει καταπληκτικές πεταλούδες, τις έβαλα και εγώ στη βάπτιση της μικρής. διακοσμηση κολυμπήθρας και λουλουδιων έξω απο την εκκλησία

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΜΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΑΛΛΑ Η ΜΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ.ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΝΡΜΟΡΦΑ ΧΩΝΑΚΙΑ ΜΕ ΓΛΥΚΙΣΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τη νονά!

Λοιπόν, μαγαζί με τούλι και είδη γενικότερα για βάφτισης / συσκευασίας κλπ είναι στην Ηλιοπούπολη ο Σοφρωνάς.

Αντιστοίχως, θα βρεις άπειρα μαγαζιά στο κέντρο της Αθήνας, στην Κολοκοτρώνη (είναι το ένα δίπλα από το άλλο). Κάνε μια βόλτα πρώτα και την έρευνά σου και μετά καταλήγεις.

Πάντως δες και τις άλλες εναλλακτικές που σου προτείνουν αυτά τα μαγαζιά, όπως κουτάκια, κώνους κλπ.

Άντε καλή τύχη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορδέλες, πεταλούδες και χωνάκια μπορείς να βρεις και στο ΝΑΚΟ στο Μοσχάτο, καθώς και στο ΜΠΑΡΚΑ, στον Πειραιά και στην Πλατεία Κουμουνδούρου. Για τούλι κι εγώ θα πήγαινα στην Κολοκοτρώνη, που μπορείς να το πάρεις με το μέτρο και να το κόψεις όπως θέλεις.

 

Άντε πάντα άξια!

FLcUp3.png0BQfp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.15 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΩ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ.ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ.ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟ.ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΡΩ ΕΓΩ.ΒΑΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ.ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΨΑΧΝ ΝΑ ΒΡΩ ΜΑΓΑΖΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΟΥΛΙ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΙΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΧΡΩΜΑ.:P

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

 

ΓΙΑ ΣΤΑΥΡΟ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΦΤΗΝΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ .....ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΒΙΤΡΙΝΑ ΚΛΠ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ

ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΗ ΣΥΣΚΕΥΣΙΑΣ ΚΛΠ ΤΑ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΡΟΜΒΗΣ ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΦΤΗΝΕΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΜΙΕΡΙΕΣ

ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΟ ΤΟΥΛΙ ΤΟ ΠΗΡΑ 0,70 Ή 0,80 ΑΛΛΑ ΩΡΑΙΟ ΤΟΥΛΙ ΜΑΛΑΚΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟΥΡΑ ΑΓΡΙΟ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...