Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ευχαριστω ευχαριστω και παλι ευχαριστω


Recommended Posts

Ο μικρος μου ειναι 16 μηνων και θηλαζε κανονικα μεχρι πριν μια εβδομαδα

Ενιωθα οτι ειχα κουραστει πολυ και ηθελα να σταματησω

Ενω εχει δοντια απο 6 μηνων τις τελευταιες 15 μερες ενιωθα να με ενοχλει πολυ

Την Τεταρτη του δωσαμε ξενο γαλα,ουρλιαζε 15 λεπτα και μετα δεν ηθελε παρα 100μλ

Την Πεμπτη το πρωι λιγο καλυτερα 120μλ και 5 λεπτα ουρλιαχτων

Και την Πεπτη το μεσημερι επεσε ο ουρανος και με πλακωσε....εμαθα οτι ειμαι εγκυος....ναι ναι στο τεταρτο

Μαλλον απο εκει η ευαισθησια στις θηλες λοιπον κι εγω κατηγορουσα το παιδακι μου

Ετσι λοιπον απο την Πεμπτη του δινω μονο τη νυχτα αν ξυπνησει και ισως φανει εγωιστικο αλλα κι αυτο θελω να το σταματησω,να κανω κι εγω ενα διαλλειμα μεχρι να ερθει το αλλο μωρουδελι

 

 

Να πω παλι ενα μεγαλο ευχαριστω στην katerina24,την Χλοη,την Vicky,την felinidoc,την Λαμπρινη,την frene,την amaretto,την aglaia κια οποια αλλη κοπελα ειχε μπει στον κοπο να απαντησει στις ερωτησεις μου και να με στηρηξει 15 μηνες πριν

Καλη συνεχεια σε ολες και θα συναντηθουμε παλι εδω σε 8 μηνες!!!

4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ηλιάννα???Τί ακούω???Μπράβο βρε κοπέλα, με το καλό σου εύχομαι και τώρα πια..με την κόρη!!!Αν και αγοράκι να είναι, δεν τρέχει τίποτα. Σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!!

v6Khp3.pngBoDsp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...