Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΙΔΡΩΜΑ ΚΑΙ ΖΑΛΗ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΚΑΙ ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΔΥΟΜΙΣΗ ΩΡΕΣ ΗΜΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΑ ΑΡΧΙΑΣΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΙΔΡΩΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ .ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ ΑΙΜΑ ΗΜΟΥΝ ΕΤΣΙ...ΓΙΑ 20 ΛΕΠΤΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΗΛ. ΜΕΤΑ ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΛΗ ΚΑΛΠΥΛΗ;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


νομίζω οτι όλες έτσι κάνουμε, εγω φαντάσου οτι είχα πολύ χαμηλό ζαχαρο στην καμπύλη και ήμουν χάλια, ζαλιζομουν, ίδρωνα ήθελα να κάνω εμετό, άστα...δεν θελω να το θυμάμαι

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια δίνω την άλλη εβδομάδα, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα είμαι έτσι και χειρότερα. Αλήθεια ούτε ανάμεσα στα μισάωρα επιτέπεται να φας?? Εγώ θα ζαλιστώ από την πείνα...Ώρε σύζυγε κράτα με, πέφτω......Άσε που θα έχω το σακουλάκι με τις πρώτες βοήθειες μαζί μου, ξέρετε τοστάκια, νερό, χυμό πορτοκάλι, και φυσικά σοκολάτες, έτσι ώστε όταν θα τελειώσει όλο αυτό να έχω κάτι να περιδρομιάσω μπας κι ανέβει η πίεση γιατί νομίζω θα φτάσει στο μηδέν, είμαι που είμαι υποτασική......Την άλλη εβδομάδα θα σας τα πω να γελάσετε....

Link to comment
Share on other sites

μου εχουν πει οτι αυτο συμβαινει σε αρκετες κοπελες που κανουν καμπυλη λογω οτι μενουν νηστικες πολυ ωρα αλλα και κατι εχει να κανει με το σακχαρο μιας και υποτιθεται οτι ειναι στα υψη..οχι απαραιτητα κατι κακο..

εγω προσωπικα οχι μονο ηπια με χαρα το ζαχαρονερο (μεχρι και η μικροβιολογος απορησε με την ευκολια που το κατεβασα) αλλα βαρεθηκα να περιμενω να περασουν οι 3 ωρες για να παω να φαω κατι της προκοπης ητοι κατι βρωμικο..

Link to comment
Share on other sites

Δεν επιτρέπεται να φας ενδιάμεσα, ούτε να πιεις κάτι, παρά μόνο λίγο νερό.

 

(τυχερή είσαι Μαρία39 η ξαδέλφη μου λιποθύμησε και τις 2 φορές που την έκανε)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΧΑΡΑ ΤΟ ΗΠΙΑ ....ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΗΨΗ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΙΔΡΩΝΩ ΞΑΦΝΙΚΑ!!!!ΑΣΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΧΑΡΑ ΤΟ ΗΠΙΑ ....ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΗΨΗ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΙΔΡΩΝΩ ΞΑΦΝΙΚΑ!!!!ΑΣΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ!!!!!

 

Το πιθανότερο είναι ότι έπαθες υπογλυκαιμία. Θα το δεις από το αποτέλεσμα που θα πάρεις για την τρίτη ώρα. Εγώ την έπαθα αφού έφυγα από το μικροβιολογικό. Λίγο μετά ίδρωσα, έτρεμα και γενικά νόμιζα ότι θα λιποθυμήσω. Έφαγα (τον άμπακα, ενώ μέχρι πριν από λίγο δεν πεινούσα καθόλου) και σε λίγη ώρα ήμουν πολύ καλύτερα. Παντώς νομίζω ότι και αυτές οι υπογλυκαιμίες στην προσπάθεια του οργανισμού για αυτορύθμιση δεν είναι ότι καλύτερο. Θα σου πει και ο γιατρός.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΒΓΗΚΕ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΠΛΩΣ ΜΟΝΟ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΤΙΜΗ ΗΤΑΝ 55 ΓΙ ΑΥΤΟ ΙΔΡΩΣΑ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ. ΚΑΛΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΝΗΣΤΙΚΗ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α ωραια να ξερω να χω κατεβασει τον αμπακο την προηγουμενη και να ξυπνησω το πρωι χορτατη!!! Γιατι εχω χαμηλη πιεση και με βλεπω να σοριαζομαι καταχαμα στο Μητερα!!! Και οχι τιποτα αλλο αλλα θα μαι μονη μου.. Δεν ειναι σωστο να αρχισω να γραπωνομαι απο τους αλλους!!! Ντροπη!

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...