Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΗΝ ΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες.

Ανοίγω καινούριο θέμα, γιατί δε βρίσκω κάτι αντίστοιχο στο φόρουμ. Ελπίζω να γράφω στο σωστό μέρος...

Ψάχνω να αλλάξω γυναικολόγο και θέλω να βρω κατά προτίμηση γυναίκα, γύρω απο περιοχές Πυλαία, Κωνστανινουπολίτικα, Καλαμαριά, Μαρτίου...

Μου είπε μία γνωστή μου πολύ καλά λόγια για μία, η οποία δουλεύει και στο Παπαγεωργίου, αλλά ταυτόχρονα άκουσα κι απο άλλους όχι τόσο καλά λόγια και κάποια πράγματα με έχουν υποψιάσει αρνητικά...

Έχει καμία να προτείνει κάποια καλή;; Οποιαδήποτε πληροφορία είναι χρήσιμη.

Ευχαριστώωωω :P

Anyone who thinks that sunshine is pure happiness, has never danced in the rain...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


giaτι ψαχνεις γυναικα γυναικολογο_ συνηθως οι νατρες ειναι πιο ψυχραιμοι στον τοκετο

26/10/10 Ήρθε η kisha junior και είναι όντως γκαυ.....τσα!

Ο μικρός μου είναι κέβλαρρ  ! 20/02/12

Link to comment
Share on other sites

giaτι ψαχνεις γυναικα γυναικολογο_ συνηθως οι νατρες ειναι πιο ψυχραιμοι στον τοκετο

Δε θέλω άντρα, δε μου αρέσει. Οι γυναίκες ως... γυναίκες (!) αντιλαμβάνονται πολύ καλύτερα κάποια πράγματα, όπως τον πόνο, τον φόβο, την ψυχολογία γενικότερα. Εν πάση περιπτώσει, αισθάνομαι πιο οικεία.

Anyone who thinks that sunshine is pure happiness, has never danced in the rain...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες.

Ανοίγω καινούριο θέμα, γιατί δε βρίσκω κάτι αντίστοιχο στο φόρουμ. Ελπίζω να γράφω στο σωστό μέρος...

Ψάχνω να αλλάξω γυναικολόγο και θέλω να βρω κατά προτίμηση γυναίκα, γύρω απο περιοχές Πυλαία, Κωνστανινουπολίτικα, Καλαμαριά, Μαρτίου...

Μου είπε μία γνωστή μου πολύ καλά λόγια για μία, η οποία δουλεύει και στο Παπαγεωργίου, αλλά ταυτόχρονα άκουσα κι απο άλλους όχι τόσο καλά λόγια και κάποια πράγματα με έχουν υποψιάσει αρνητικά...

Έχει καμία να προτείνει κάποια καλή;; Οποιαδήποτε πληροφορία είναι χρήσιμη.

Ευχαριστώωωω :P

 

 

 

πολύ καλή είναι η Ιωακειμίδου Χριστίνα, το ιατρείο της είναι Αγ.Ιωάννη αν θυμάμαι καλά! εμένα με παρακολουθεί άλλος αλλά την ξέρω γιατί με την Χριστίνα έκανα την εξωσωματικη!κ μου άρεσε πολύ κ ως γιατρός κ ως άνθρωπος!

z4WZp2.png
Link to comment
Share on other sites

πολύ καλή είναι η Ιωακειμίδου Χριστίνα, το ιατρείο της είναι Αγ.Ιωάννη αν θυμάμαι καλά! εμένα με παρακολουθεί άλλος αλλά την ξέρω γιατί με την Χριστίνα έκανα την εξωσωματικη!κ μου άρεσε πολύ κ ως γιατρός κ ως άνθρωπος!

σε ευχαριστώ πολύ! θα το ψάξω. :P

Anyone who thinks that sunshine is pure happiness, has never danced in the rain...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

εγω απο γυναικα στο κεντρο της Θεσσαλονικης γνωριζω την κυρια Χαρικλεια Αρκουδα στην Αγιας Σοφιας!Δεν με παρακολουθησε σε εγκυμοσυνη γιατι πλεον μενω Αθηνα.Αλλα ηταν αψογη σε ολα και απο γνωστες μου εχω ακουσει τα καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Για κεντρο εχω κ εγω να προτεινω την δικια μου. Τα βγαλαμε περα με την δυσκολη εγκυμοσυνη μου και τωρα εχω την κοριτσαρα μου αγκαλια.

Ειναι πολυ καλη ως γιατρος και σαν ανθρωπος. Οσες φορες χρειαστηκε εκανε την ψυχολογο και με βοηθησε πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...