Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδικός σταθμός "Ο κόσμος των χρωμάτων"


Recommended Posts

Γειά σας! 'Εχω ένα κοριτσάκι 3 χρονών. Ψάχνω για παιδικό στον Πειραιά. Έκανα μια γύρα στους σταθμούς της περιοχής κ νομίζω καλύτερη εικόνα μου έδωσε ο κόσμος των χρωμάτων.Έψαξα στο φόρουμ και βρήκα πληροφορίες για τους άλλους σταθμούς αλλά γι αυτον τίποτα φαντάζομαι επειδή είναι καινούργιος.Έχει κάποιος προσωπική εμπειρία?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Σε αυτό το σταθμό καταλήξαμε τελικά αλλά λόγω οικονομικών σκεφτόμαστε μήπως κρατήσει η γιαγιά τη μικρή για ένα ακόμα χρόνο και ξεκινήσουμε σχολέιο του χρόνου.Θα δούμε... Μας άρεσε πολύ πάντως.Εσείς καταλήξατε κάπου?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Γειά σας κοριτσια!

 

Πηγαίνετε να δείτε και την Πόλη Μαγική. Αφού γύρισα όλους τους σταθμούς στο Πειραιά, κατέληξα εκεί πριν ένα χρόνο περίπου. Κ φέτος συνεχίζουμε εκεί και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι και περισσότερο η ζουζούνα μου. Κάνουν πολύ καλή δουλειά, τα μαθαίνουν και τα προσέχουν πολύ. Οσο για τον σταθμό είναι οικογενειακός και πολύ ζεστός. Δεν βρήκα άλλο σταθμό με τόσο φωτεινές αίθουσες και με θέα την θάλασσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...