Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ - GROOVY BEE


Recommended Posts

Καλημέρα,

 

υπάρχουν πληροφορίες για αυτόν το παδικό σταθμό; Πάει το μωρό της κάποια μανούλα; Είναι ευχαριαστημένη; Πόσα παιδιά είναι ανά τμήμα στην ηλικία 2-3 χρονών; Προσφέρουν δημιουργική απασχόληση ή είναι απλά χώρος φύλαξης; Εχουν ευχαριστους χώρους; Έχουν αυλή; Τα βγάζουν έξω να παίξουν;

 

 

Είδα μια διαφημιστική καταχώρηση και ήθελα να εξακριβώσω πριν το επισκευτώ, αν ισχύουν αυτά που λένε ότι προσφέρουν:

-Παρακολούθηση από λογοθεραπευτή, ψυχολόγο, διατροφολόγο, παιδίατρο, οδοντίατρο

-Μουσικοκινητική

-Θεατρικό παιχνίδι (φαντάζομαι για λίγο πιο μεγάλα παιδακια))

-κηπουρική μαγειρική

-κυκλοφοριακή αγωγή

 

Το σημαντικότερο, επιτρέπουν στο γονέα να δει την τάξη; Σε άλλο σταθμό που επισκέφτηκα στα Κιούρκα, όταν ζήτησα να δω πως είναι η τάξη (ήθελα να δω πόσα παιδιά, πόσοι αιδαγωγοί κια αν είναι ήρεμα τα πράγματα) μου το αρνήθηκαν. Η πρόφαση ήταν να μη διακόψουμε, αλλά μια ματιά από το παράθυρο δεν ξέρω πως θα διέκοπτε τι....

 

κάθε βοήθεια σας θα είναι πολύτιμη!!!

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


Έκανα σήμερα μια επίσκεψη μετά το κολυμβητήριο της Ηλέκτρας μου και ενθουσιάστηκα. Αν και ήμουν με τη ψυχή στο στόμα (τα μικρά μου στο αυτοκίνητο με τη νταντά) μπόρεσα να δω αρκετά πράγματα μέσα: Καταπληκτικοί χώροι, ωραία οργάνωση, ωραία συστήματα. Φωτεινές αίθουσες με τεράστια παράθυρα! Άλλη αίθουσα για τα καθημερινά, άλλη για να παίξουν κουκλοθέατρο, άλλο δωμάτιο για το άρρωστο παιδάκι, άλλη αίθουσα για ύπνο, άλλη για άλλα... Υπέροχα χρώματα και παιδικές ζωγραφιές, ωραία ντεκόρ παραμυθένια. Τουαλέτες με μικρούς νιπτήρες και λεκανίτσες, ειδικό νιπτήρα με μεγάλο καθρέπτη για να πλένουν δοντάκια... Ωραίο εστιατόριο (ζήλεψα τα ντολμαδάκια που είχαν σήμερα). Κυρίως εκτίμησα ότι μπόρεσα να δω τα πάντα, χωρίς κανένα εμπόδιο.

Και το καλύτερο, έξω συνάντησα μια μαμά με το παιδάκι της και μου είπε τα καλύτερα λόγια.

Θα κάνω άλλη μια επίσκεψη για να κάνω και την εγγραφή για να ρωτήσω και μερικές λεπτομέρειες ακόμα, αλλά μα τον Άγιο σήμερα ένα μεγάλο βάρος μου έφυγε....

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Αχ εμεις νοεμβρη βλεπω α ξεκιαμε αφου τελειωσει το σπιτι και μετακομισουμε

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κορίτσια, επειδή ενδιαφέρομαι να γράψω την κόρη μου εκεί μιας και μένω και δίπλα, μπορείτε να μου πείτε τιμές? Είναι όντως πολύ όμορφος σταθμός, τον έχω ήδη δει!!

[SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...

340,00 / μήνα + 50% Α'εγγραφή

25,00 μεταφορικά

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

Εμείς αρχίσαμε τελικά χτες :)

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...