Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΨΑΧΝΩ ΚΛΟΟΥΝ/ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΗ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ


Recommended Posts

Κορίτσια εμείς την προηγούμενη εβδομάδα γιορτάσαμε τα 3α γενέθλια της μικρής μας ειχα συζητήσει με την ξαδέρφή μου ότι θα ήθελα να είχα κάποια νεράιδα στο πάρτυ της μικρής αλλά ενέκα των δύσκολων ημερών ήταν αδύνατον οικονομικά και τελικά μου έφερε δώρο για την μικρή μια νεράιδα αν θέλετε στέλνω πμ.με το όνομα της εταιρείας που μου είπε.Λοιπον ουσιαστικά τα πιτσιρίκια μαζί με την δικιά μου που έπαιζαν μαζί της ήταν 3αλλά είχε ιδεές (καλό αυτό)έκανε παραλλάγες στα παιχνίδια για να παίξουν όλα τα παιδάκια και τα ενθάρυννέ ακόμα και αν έχαναν βέβαια όταν αλλάξε και εγινε twitty για να φέρει την τούρτα και να χορέψει η κορή μου αρχιζε να ουρλίαζει αλλά και πάλι έβγαζε το "κεφάλι" και της έκανε πλάκα της έλεγε ότι εγώ είμαι η νεράιδα κτλ.οπότε η μικρή ηρέμησε .Δεν ξέρω πόσο στοιχισε ούτε και ρώτησα την ξαδέρφη μου γιατι είναι δώρο και δεν μπορώ να ρωτήσω πόσο κάνει το δώρο που μας έκανε αλλά μου άρεσε η αντιμετώπιση που έιχε στα πιτσιρίκια γιαυτό την προτείνω.:wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σε όλες. Ψάχνω για κλόουν για την περιοχή της Ν. Μάκρης για πάρτυ γεννεθλίων. Αν γνωρίζετε κάτι παρακαλώ πείτε μου γιατί το βιάζομαι. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα γνωρίζω 1 κοπέλα η οποία έχει τελειώσει παιδαγωγικά και αγαστής ως εμψυχωτρια εδω και 4 χρόνια είναι εκπληκτική στη δουλεια της και πολυ φτηνή!!! έχει αρκετές στολές μπορει ν σ προτείνει πολλα θεματα μπορει να απασχολήσει τα παιδια με όποιον τροπο θες εσυ (κουκλοθέατρο θεατρικό παιχνίδι face painting μπαλονοκατασκευες κτλ)!!!αν θες σ δίνω τ τηλ της είναι δοκιμασμένη στο πάρτυ της ανιψιας μου αλλα και στη βάπτιση του βαφτιστιριου μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα γνωρίζω 1 κοπέλα η οποία έχει τελειώσει παιδαγωγικά και αγαστής ως εμψυχωτρια εδω και 4 χρόνια είναι εκπληκτική στη δουλεια της και πολυ φτηνή!!! έχει αρκετές στολές μπορει ν σ προτείνει πολλα θεματα μπορει να απασχολήσει τα παιδια με όποιον τροπο θες εσυ (κουκλοθέατρο θεατρικό παιχνίδι face painting μπαλονοκατασκευες κτλ)!!!αν θες σ δίνω τ τηλ της είναι δοκιμασμένη στο πάρτυ της ανιψιας μου αλλα και στη βάπτιση του βαφτιστιριου μου!!!!

Θα το ήθελα αν μπορείς. Πάει στην Ανατολική Αττική?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες. Ψάχνω για κλόουν για την περιοχή της Ν. Μάκρης για πάρτυ γεννεθλίων. Αν γνωρίζετε κάτι παρακαλώ πείτε μου γιατί το βιάζομαι. Ευχαριστώ

 

εχεις πμ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω κι εγώ ένα φίλο κλόουν. Είναι πολύ καλός, τον έχουμε φωνάξει κι εμείς σε γενέθλια και όλα τα πιτσιρίκια κρέμονταν απο τα χείλη του. Αν θες να σου στείλω τηλέφωνο με πμ.

sj3dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Τελικα τον κλοουν της πιτσαριας(της μεγαλης αλυσιδας) τον εχει κανεις χρησιμοποιησει??? αξιζει??

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τον κλοουν της πιτσαριας(της μεγαλης αλυσιδας) τον εχει κανεις χρησιμοποιησει??? αξιζει??

 

Εγώ έχω παει σ πάρτυ με τον κλόουν της πιτσαριας κσι ειλικρινά δεν άξιζε ήταν μια κοπελιτατσα ντυμένη κλόουν κσι δεν την άκουγαν τα παιδια κάθησε 2 ώρες σε μια γωνία έκανε ένα δυο πράγματα που και αυτα τα έκανε χάλια και με ένα δυο παιδια που έπιασε εκείνη την ώρα και έφυγε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παει σ πάρτυ με τον κλόουν της πιτσαριας κσι ειλικρινά δεν άξιζε ήταν μια κοπελιτατσα ντυμένη κλόουν κσι δεν την άκουγαν τα παιδια κάθησε 2 ώρες σε μια γωνία έκανε ένα δυο πράγματα που και αυτα τα έκανε χάλια και με ένα δυο παιδια που έπιασε εκείνη την ώρα και έφυγε!!!!

 

δεν νομιζω οτι φταιει αν ειναι απο πιτσαρια η οχι.βεβαια σιγουρα δεν εχει το αγχος να εντυπωσιασει για να την ξανακαλεσουν,ισως να μην ειναι καν κλοουν κ να ειναι υπαλληλοι!

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι φταιει αν ειναι απο πιτσαρια η οχι.βεβαια σιγουρα δεν εχει το αγχος να εντυπωσιασει για να την ξανακαλεσουν,ισως να μην ειναι καν κλοουν κ να ειναι υπαλληλοι!

 

Και εγώ το σκέφτηκα αυτο αλλα απο την στιγμη που κάνουν μια προσφορά και μπαίνουν στην διαδικασία οι γονείς να τους καλέσουν τότε πρέπει να είναι σωστοί απέναντι τους δεν λέω να κάνουν μπαλονοκατασκευες και τρέλα παιχνίδια αλλα τουλάχιστον γελά προσπάθησε να πλησιασεις τα παιδια πιο ωραία θα φαινόταν η προσπάθεια παρα αύτο το χαλι που είδα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ το σκέφτηκα αυτο αλλα απο την στιγμη που κάνουν μια προσφορά και μπαίνουν στην διαδικασία οι γονείς να τους καλέσουν τότε πρέπει να είναι σωστοί απέναντι τους δεν λέω να κάνουν μπαλονοκατασκευες και τρέλα παιχνίδια αλλα τουλάχιστον γελά προσπάθησε να πλησιασεις τα παιδια πιο ωραία θα φαινόταν η προσπάθεια παρα αύτο το χαλι που είδα!!!!!

 

δικιο εχεις.προσωπικα σε τετοια δουλεια εχω το ιδιο αγχος ειτε ειναι παιδοτοπος ειτε δικο μου παρτυ.αν τωρα αυτοι λενε, ας κανουν την παραγγελια κ δε μας νοιαζει..σιγα μην εκπαιδευουν κ κανεναν.ασε που δεν τους βλεπουν πως δουλευουν.που να τους δουν;μονο αν γινει στην πιτσαρια το παρτυ

Link to comment
Share on other sites

δικιο εχεις.προσωπικα σε τετοια δουλεια εχω το ιδιο αγχος ειτε ειναι παιδοτοπος ειτε δικο μου παρτυ.αν τωρα αυτοι λενε, ας κανουν την παραγγελια κ δε μας νοιαζει..σιγα μην εκπαιδευουν κ κανεναν.ασε που δεν τους βλεπουν πως δουλευουν.που να τους δουν;μονο αν γινει στην πιτσαρια το παρτυ

 

Ναι και εγώ συμφωνώ!!!! Κοιτα εγώ σε παιδοτοπο δεν έχω κάνει ούτε θα κάνω πάρτυ γιατι φοβάμαι και δεν μου αρέσει κιόλας αλλα όταν φώναξα σπίτι 2 κοπέλες ειλικρινά εμεινα παρα πολυ ευχαριστημένη ήταν απίστευτες για να τις βρω όμως έψαξα παρα πολυ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγώ συμφωνώ!!!! Κοιτα εγώ σε παιδοτοπο δεν έχω κάνει ούτε θα κάνω πάρτυ γιατι φοβάμαι και δεν μου αρέσει κιόλας αλλα όταν φώναξα σπίτι 2 κοπέλες ειλικρινά εμεινα παρα πολυ ευχαριστημένη ήταν απίστευτες για να τις βρω όμως έψαξα παρα πολυ!!!!

 

αναλογα τον πσιδοτοπο.σε καποιον συγκεκριμενο που συνεργαζομαι..χμμ...δεν θα πηγαινα σαν πελατισσα.υπαρχουν αλλοι που ειναι πολυ ωραιοι κ καθαροι.οπως κ να ναι ομως αν θες να σαι καλος στη δουλεια βγαζεις ολη την ενεργεια σου οπου κ να σε καλεσουν

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Προσωπικά επέλεξα κλόουν απο το disney-party.com και έμεινα ευχαριστήμένη με την εξυπηρέτηση, την ευγένεια και το πρόγραμμα τα παιδιά αλλά και οι μεγάλοι ξετρελαθήκαμε, κάτι που είχα καιρό να δώ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλημέρα σας,

θα κάνω την άλλη βδομάδα τα γενέθλεια της κόρης μου που κλείνει τα 4 σε δικό μας χώρο και ψάχνω για κλοουν/πριγκίπισσα για να απασχολήσει τα παιδάκια. Επίδή όλες οι συζητήσεις στο forum είναι προηγούμενων ετών, έχει κανείς να μου προτείνει κάποιον που χρησημοποίησε πρόσφατα; Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 χρόνια μετά...

Καλημέρα, 

Μπορεί να μου προτείνει κάποιος κλόουν /ανιματερ, απο προσωπική εμπειρία, για το πάρτυ της κόρης μου 5 ετών. Θα γίνει στο σπίτι με 10 παιδάκια ηλικίας 2,5,7,10 και 12.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Φωτογράφο να πάρεις, όχι τα παιδιά που πουλάνε μπρελό και κούπες, κανονικό φωτογράφο που ξέρει τι κάνει, αν είναι να φέρεις animater αξιζει τον κόπο

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...