Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιδεες για οικονομικο 2ημερο...


Vitsi

Recommended Posts

Καλησπερα σας,

 

Ισως ειναι λιγο κουλο αυτο που ζηταω,αλλα ισως καποιοι-ες να μπορουν να βοηθησουν...

Θελω να παω ενα 2ημερο,οπουδηποτε,δεν εχει σημασια...Ειναι πολυ σημαντικο να καταφερω να το πραγματοποιησω....Θα εχει ιδιαιτερη σημασια για μενα,αλλα δεν υπαρχουν αρκετα χρηματα...:(:confused:

Θα ηθελα πολυ ν' ακουσω ιδεες,προτασεις απο ολους σας,μπας και μου βγει οσο το δυνατον οικονομικοτερα...

 

Περιμενω με αγωνια τις απαντησεις σας!!:roll::roll::roll:

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου βικη οικονομικα μπορεις να πας μυτικα πρεβεζας,ενοικιαζομενο δωματιο με κανα 30 ε,η θαλασσα στα δεκα μετρα!:Pη πρεβεζα 10 λεπτα απο εκει για βολτα ,η παργα 40 λεπτα,και η ηγουμενιτσα 1 ωρα,η λευκαδα κανα 35 λεπτα...καλες βολτες:P:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ είναι τέλεια εκεί!!! και σε όλες τις γύρω περιοχές!

 

Μου αρέσει να χαμογελώ να να βλέπω τον κόσμο μέσα από ροζ γυαλιά..!Μου φτιάχνει τη διάθεση

Link to comment
Share on other sites

Καλη ιδεα,αλλα θα προτιμουσα κατι κοντα στην Αθηνα....Και αυτο λογω περικοπης χρηματων απ την μετακινηση...

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βικουλα εγω προσωπικα κανω 2ημερακια με η χωρις τα μωρα στο λουτρακι.ειναι κοντα στην αθηνα,ειναι ομορφη πολη,εχει ωραια θαλασσα κ το ευχαριστιεμαι,μαλιστα παω σε συγκεκριμενο ξενοδοχειο παντα κ παμε συχνα με φιλικες οικογενεις να ξεσκασουμε λιγο!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλη ιδεα,αλλα θα προτιμουσα κατι κοντα στην Αθηνα....Και αυτο λογω περικοπης χρηματων απ την μετακινηση...

 

Βικούλα, εγώ προτείνω Αγκίστρι...

Εγώ προσωπικά πέρασα τέλεια και μου βγήκε οικονομικά.

Περνάς με ένα καραβάκι απο Πειραιά,υπάρχουν δελφίνια με απόσταση 50 λεπτα αν θυμαμαι καλα, αλλα και κανονικά καραβάκια για πιο οικονομικά.

Αμάξι δεν χρειάζεστε και αν θέλετε νοικιάζετε και ποδηλατα. Επίσης, μπορείς να βρείς πολυ οικονομικά καταλλήματα. Αν σου αρέσει η ιδέα, ψάξτο... ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλη ιδεα,αλλα θα προτιμουσα κατι κοντα στην Αθηνα....Και αυτο λογω περικοπης χρηματων απ την μετακινηση...

 

Θα μπορούσες να πάς τότε στο Αγκίστρι που είναι 3 τέταρτα με το καραβάκι από το λιμάνι Πειραιά, έχει πολύ ωραία θάλασσα άρα μπορείς να κάνεις και μπανάκι αν έχει καλό καιρό...Δωμάτιο εγώ όποτε πάω μένω στον Διόνυσσο με 40 ευρώ ανάλογα το μέγεθος του δωματίου (νεόκτιστο το ξενοδοχείο)

Πολύ καλό φαγητό και φθηνό...Όταν φθάνεις μς το καραβάκι βλέπεις το Αγκιστρι που είναι ένα μεγάλο πράσινο βουναλάκι έστι προβάλει στα μάτια μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παιδιά έχω πάει πάρα πολλές φορές και φεύγω κατευνθουσιασμένη...Είναι μια κοντινή απόδραση για ξεκούραση χαλάρωση, αναπνέεις ωραίο αέρα λόγω του πράσινου που κατέχει και να σας πω και κάτι αλλά μην με περάσετε τρελή οκ? Είναι το μοναδικό νησάκι που όποτε πάω εκεί η θάλλασα του μου μυρίζει καρπούζι φρεσκοκομμένο....Δεν κάνω πλάκα και το έχω αποδείξει σε πολλούς που πάνε αφου τους το έχω προτείνει....Μπαίνεις για μπάνιο στο νερό και το μοιρίζεις και θες να φας καρπουζάκι μετα!!! χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα.Κοιτάξτε και στην Ευβοία!! Έχει πολύ ωραίες παραλίες, είναι σχετικά κοντά, ¨λέει¨για οικογενειακές διακοπές και τα καταλύματα είναι πολύ οικονομικά. Έχω δει προσφορές για το Πευκί και Αγίους Αποστόλους Ευβοίας με 30-50 ? τα δυάρια δίπλα στη θάλασσα.

Erika

Link to comment
Share on other sites

Αν και εχουμε ξαναπαει Αγκιστρι,περυσι την Πρωτομαγια,κατι μου λεει,οτι θα ειναι καλη ιδεα να το ξαναεπισκεφτουμε...

ΝΑ θυμηθουμε και για τελευταια φορα τις παλιες,καλες μερες... pfffff....

 

Σας ευχαριστω ολες για την ανταποκριση σας και ειμαι εδω,ν ακουσω κι αλλες ιδεες!! :)

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...