Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ρήξη υμένων 23η εβδομάδα/


sof1

Recommended Posts

Κορίτσια σήμερα η χοριακή είναι 270!!!!Διπλασιάστηκε. Θα τρελαθώ!!Κανείς δε μου έδινε ελπίδες, ούτε από το νοσοκομείο ούτε η γιατρός μου. Περίμενα να κατέβει ώστε να τελειώσει όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα. Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω, ούτε αν είναι για καλό ή για κακό. .Από το νοσοκομείο μου είπανε να ξανα ξεκινήσω τα utrogestan μήπως και αλλά μου λένε οι πιθανότητες είναι λιγότερες από 50% να πάνε όλα καλά.Πάντα όμως να έχω στο νου την περίπτωση του εξωμήτριου. Λέω ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ κ ότι έρθει ας έρθει!!Σας φιλώ! Εύχομαι τα καλύτερα για όλες μας

z3gOp3.png

 

 

9nvIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια σήμερα η χοριακή είναι 270!!!!Διπλασιάστηκε. Θα τρελαθώ!!Κανείς δε μου έδινε ελπίδες, ούτε από το νοσοκομείο ούτε η γιατρός μου. Περίμενα να κατέβει ώστε να τελειώσει όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα. Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω, ούτε αν είναι για καλό ή για κακό. .Από το νοσοκομείο μου είπανε να ξανα ξεκινήσω τα utrogestan μήπως και αλλά μου λένε οι πιθανότητες είναι λιγότερες από 50% να πάνε όλα καλά.Πάντα όμως να έχω στο νου την περίπτωση του εξωμήτριου. Λέω ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ κ ότι έρθει ας έρθει!!Σας φιλώ! Εύχομαι τα καλύτερα για όλες μας

 

Ολη μας τη θετικη σκεψη!!!! Ευχομαι να πανε ολα καλα και το θαυματακι να μεγαλωσει στη κοιλιτσα σου!!!! Να μας ενημερωσεις...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια η χοριακή σήμερα 550!!!!!!Πήγαμε στη γιατρό δεν φαινόταν κάτι καθαρά, δεν είδε τίποτα έξω από τη μήτρα μόνο μια κουκιδούλα 2 χιλιοστών μέσα στη μήτρα. Μπορεί να είναι η κουκιδούλα μου που έδινε μάχη να μεγαλώσει.. Την Δευτέρα ξανά χοριακή κ υπέρηχο το απόγευμα. Πίστη κορίτσια ότι όλα θα πάνε καλά. Το είχα σχεδόν προεξοφλήσει ότι θα ερχόταν το χειρότερο. Έβαψα κ μαλλιά, έβγαινα κ με το μηχανάκι, νόμιζα όλα είχαν τελειώσει αλλά....

z3gOp3.png

 

 

9nvIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια η χοριακή σήμερα 550!!!!!!Πήγαμε στη γιατρό δεν φαινόταν κάτι καθαρά, δεν είδε τίποτα έξω από τη μήτρα μόνο μια κουκιδούλα 2 χιλιοστών μέσα στη μήτρα. Μπορεί να είναι η κουκιδούλα μου που έδινε μάχη να μεγαλώσει.. Την Δευτέρα ξανά χοριακή κ υπέρηχο το απόγευμα. Πίστη κορίτσια ότι όλα θα πάνε καλά. Το είχα σχεδόν προεξοφλήσει ότι θα ερχόταν το χειρότερο. Έβαψα κ μαλλιά, έβγαινα κ με το μηχανάκι, νόμιζα όλα είχαν τελειώσει αλλά....

 

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Bravo!!!!!!!!!!!!!!! Η κουκιδουλα σου η αγωνιστρια ειναι...!!! Παντα με καλα νεα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια σήμερα η χοριακή είναι 270!!!!Διπλασιάστηκε. Θα τρελαθώ!!Κανείς δε μου έδινε ελπίδες, ούτε από το νοσοκομείο ούτε η γιατρός μου. Περίμενα να κατέβει ώστε να τελειώσει όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα. Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω, ούτε αν είναι για καλό ή για κακό. .Από το νοσοκομείο μου είπανε να ξανα ξεκινήσω τα utrogestan μήπως και αλλά μου λένε οι πιθανότητες είναι λιγότερες από 50% να πάνε όλα καλά.Πάντα όμως να έχω στο νου την περίπτωση του εξωμήτριου. Λέω ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ κ ότι έρθει ας έρθει!!Σας φιλώ! Εύχομαι τα καλύτερα για όλες μας

 

Soft όταν ήμουν έγκυος στη κόρη μου η χωριακη μου ήταν πεσμένη στα τάρταρα. μου μιλούσαν για εξωμητρια κύηση και άλλα διάφορα που με έκαναν να τους κοιτώ σαν να μην τους καταλαβαινω!ένας καλός γιατρουλης Μάλιστα προσφέρθηκε να μου δώσει και χάπια για να αποβαλω επειδή ήταν εξωμητριο λέει σύμφωνα με την χωριακη....τι γλυκουλης:evil::evil::evil: ευτυχώς άκουσα το ένστικτο μου και κανένα άλλο η εγκυμοσύνη μου πήγε υπέροχα! Πρώτο υπέρηχο έκανα στην αυχενική διαφάνεια!τον πήρα τηλ τον καλό γιατρό που λέγαμε και του είπα να βάλει τα πτυχία εκεί που ξέρει! Μην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου όλα θα πάνε καλά! Ο κάθε οργανισμός της κάθε γυναίκας διαφέρει!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ!!!!Όλα πάνε υπέροχα!!Έκανα υπέρηχο, είμαι στην 6η εβδομάδα! Είδαμε σάκο και εμβρυάκι!!!!Ξανά υπέρηχο την άλλη εβδομάδα για να δούμε καρδούλα να πάλλεται κ να μου δώσει εξετάσεις(αίματος, καλλιέργειες κτλπ). Πετάω στα σύννεφα!!! Πίστη ήθελε κορίτσια αλλά όταν περνάς κατι άσχημο σκέφτεσαι αρνητικά!! Θετική σκέψη κ όλα θα πάνε καλά . Εύχομαι αυτός ο πόθος να ικανοποιηθεί για όλες κ πιστεύω έτσι θα γίνει

z3gOp3.png

 

 

9nvIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ!!!!Όλα πάνε υπέροχα!!Έκανα υπέρηχο, είμαι στην 6η εβδομάδα! Είδαμε σάκο και εμβρυάκι!!!!Ξανά υπέρηχο την άλλη εβδομάδα για να δούμε καρδούλα να πάλλεται κ να μου δώσει εξετάσεις(αίματος, καλλιέργειες κτλπ). Πετάω στα σύννεφα!!! Πίστη ήθελε κορίτσια αλλά όταν περνάς κατι άσχημο σκέφτεσαι αρνητικά!! Θετική σκέψη κ όλα θα πάνε καλά . Εύχομαι αυτός ο πόθος να ικανοποιηθεί για όλες κ πιστεύω έτσι θα γίνει

Μπράβο ρε συ!!!είδες με πίστη και καλή θέληση όλα γίνονται! !!Αντε να ακούσεις και το ντούκου ντουκου!μια τέλεια και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν τα καταφέραμε τελικά...Πήγα χθες στο γιατρό κ ο σακος είχε μεγαλώσει λίγο κ ήταν κενός.Δεν τα κατάφερε το σποράκι μας να μεγαλώσει άλλο...Μου είπανε η διαδικασία είναι να μου δώσουν υπόθετα για να το αποβάλλει ο οργανισμος.Πήγα κ στην αλλη γιατρό μου σήμερα να δω τί θα μου πει, κ αυτή όμως μου είπε δεν υπάρχει ελπίδα...Επειδή είναι μικρός ο σάκος ,κάτω από 1 εκατοστό,πιστεύουν θα καθαρίσω με τα χάπια χωρίς να χρειαστεί απόξεση.Την Δευτέρα θα κάνω εισαγωγή.Δύο εγκυμοσύνες κ τα 2 μου τα πήρε...

z3gOp3.png

 

 

9nvIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koritsi mou stenaxwrhthka para polu...mhpws omws na tou dwseis estw ligo xrono...mh viazesai ase to swma s na kanei th douleia..... mou fainetai polu periergo gt eixes kales xoriakes.... o giatros ti sou eipe? Oti de symvadizei o uperyxos mporei na arghses na sullaveis...

Link to comment
Share on other sites

Nelly μου όντως άργησα να συλλάβω, είχα καθυστερημένη ωορρηξία κ το ξέρω γιατί έκανα σπερματέγχυση. Με βάση την ημέρα σύλληψης υπολογίζουμε κ τώρα είμαι περίπου 7 εβδομάδων +.Πήγαμε κ σε τρίτο γιατρό χθες με καλύτερο υπέρηχο, είδε κ αυτός ένα σάκο 9χιλ αλλά χωρίς εμβρυικά στοιχεία. Αυτός είπε να περιμένω καμιά εβδομάδα αν κ πιθανότατα δεν υπάρχει ελπίδα .Ήλπιζε μήπως είχαμε επαφή κ πιο μετά από την σπερματέγχυση αλλά εμείς δεν είχαμε. Χθες βράδυ είδα κ λίγο αιματάκι. Λέω να πάω αύριο στο νοσοκομείο. Εξάλλου θα μου ξανακάνουν υπέρηχο αλλά πραγματικά τί να ελπίζω....Με περιμένει μια δύσκολη μέρα ψυχολογικά κ σωματικά!! Θα τους πω αν είναι να ψάξουν να δουν από τι παλινδρόμησε

z3gOp3.png

 

 

9nvIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Lupamai polu koritsi mou.. Tha deis tha erthei allo grhgora k ekeino tha meinei!! mhn mpeis sthn diadikasia na psaxneis g pallindromh! Meta apo osa pathame exoume psaksei toso p den menei kati pistepse me htan ena tyxaio gegonos, kati egine sth syllhpsh! Esy na skeftesai oti tha ksanameineis k oti tha pane ola kala! K nomizw pws den einai kan palindromh alla mia anemvryakh kuhsh.. mhn psakseis allo!

Link to comment
Share on other sites

Λες βρε Nelly μου ,να μη το ψάξω? Θα δω τι θα μου πουν κ αυτοί. Η αλήθεια είναι πως κ από το νοσοκομείο αφού μου είπαν πως δεν προχωράει με ρωτούσαν πότε έκανα πχ τελευταία φορά καλλιέργεια. Α μου λένε έχεις κάμποσο καιρό. Συγνώμη, μήπως θα έπρεπε να μου το ζητήσουν??Τι στο καλό κάνει ο γιατρός, δεν κατευθύνει? Μόνες μας πρέπει να φροντίζουμε ? Κ πραγματικά κ εγώ δεν ξέρω τι είναι καλύτερο, ένα σωρό εξετάσεις ή λίγο να χαλαρώσουμε...εσύ σε τι φάση είσαι Nelly? Από ότι είδα είμαστε κ από την ίδια πόλη..

z3gOp3.png

 

 

9nvIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Nai etsi lew!!! Oso g thn kalliergeia toses pou exoume kanei kati tha eixe vrethei k tha to kserame! H monh eksetash pou tha s elega na kanei einai kalliergeia me aima ap thn periodo! An den thn ekanes akoma! Nai eimai apo larisa alla menw athhna afotou pantreytika! Vres ena kalo giatro k meine mazi tou mhn allazeis!! Egw eimai egkuos 12h evdomamada! Exw anoiksei ena themataki g egkumosynh meta apo apovolh elpizw na meineis syntoma k na mas grapseis ekei!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Sof1 πως είσαι? Λυπήθηκα πολύ με τα νέα σου... :-( Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι σου εύχομαι να σταθείς γρήγορα στα πόδια σου και να προσπαθήσεις ξανά! Θα έρθει το θαυματάκι... ίσως αργήσει, αλλά θα έρθει για όλες μας... το ευχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή μου και γλυκιά μου sofi και ολες οσες ειστε εδώ….Η ιστορια μου με το νέο ετος θα δημοσιοποιηθει,και θα λετε ααα αυτή την ξεραμεεε!Θα σας πω για αρχη να εχετε ΠΙΣΤΗ!!Πιστη στο Θεο,στους εαυτους σας,μιας και η μητροτητα είναι στη φυση μας..και πίστη σε αυτά τα θαυματακια που ξεκινανε σαν το κεφαλι μας καρφιτσας και γινονται μετα ο σκοπος ολοκληρης της ζωής μας…

Ποτε μεχρι τα 30 μου χρονια δεν ειχα επιθυμησει να γινω μαμα ουτε είχα προσπαθησει και ποτε μου…Εχω ένα σοβαρο χρόνιο νόσημα που ονομάζεται ΧΝΑ…Οι περισσοτερες γυναικες μιας και προκειται για νοσο πυελου κ γενικοτερα ουροποιητικου αδυνατουν καν να συλλαβουν…Ειτε που αποβαλουν στην αρχη της εγκυμοσυνης τους…

Στις 13 του Δεκεμβρη λοιπον του 2013 περιμενω περιοδο…Αφαντη..Περνανε 5 μερες…εγω κουκουρουκου…μου ελεγε η προισταμενη μου να κανω τεστ…εγω το απεκλεια..Προσεχαμε..(υποτιθεται από ότι αποδειχθηκε…)Στην κοσμαρα μου,ουτε που σκεφτομουν εγκυμοσυνη…Μου φερνει τεστ (για να μην τα πολυλογω γιατι θα μπορουσα να γραψω βιβλιο..) το κανω,αρνητικο…Περνανε άλλες 5 μερες…Περιοδος γιοκ…Με διωχνει η προισταμενη μου με το ετσι θελω για χοριακη…Παω την κανω…23 Δεκεμβριου 2013 εμαθα τηλεφωνικως ότι ειμαι εγκυος…(η πρωτη μου σκεψη;Μα ειμαι πολύ μικρη για να γινω μαμα…)Αρχισα να κλαιω γτ τοτε επαιρνα και φαρμακα που σε περιπτωση εγκυμοσυνης κανουν τερατογενεσης…Ψαχνω γιατρο που να είναι εμπειρος σε τετοιες εγκυμοσυνες υψηλου κινδυνου τετοιου τυπου…Πουθενα…Παω σε μεγαλογιατρο του Αλεξανδρας ονομα δε θα πω…ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΩΧΝΕΙ!!Τελικα βρηκα έναν που ειχε καποια εμπειρια σε τετοιες κυησεις…Αν και βεβαια από οσο ειμαι σε θεση να γνωριζω ειμαι η 6η στον κοσμο που τα καταφερνει….

Link to comment
Share on other sites

Ο μπομπιρας μου μεσα στη μητρα,αλλα οριακα για εξωμητριο…Εμεινα ξαπλα τις πρωτες εβδομαδες μηπως κ καταφερει να ανεβει…ο μαχητης μου τα καταφερε και βρηκε μια θεση μεσα στη μανουλα…Από εκεινη τη στιγμη,ξεκινησα ενεσεις αντιπηκτικες,utrogestan salospir…Σταματησα ότι φαρμακα επαιρνα για την ασθενεια μου και απλα κανουμε το σταυρο μας,γιατι πηγαιναμε την κυριολεξια στα τυφλα…δεν υπηρχε πουθενα βιβλιογραφια…Κάθε εβδομαδα εκανα εξετασεις…Εμεινα ακινητη για καποιες εβδομαδες…Ο γιατρος μου σχολαστικοτατος,εκανα κ 2 φορες παπ κ καλλιεργεια…Στοχος μας οι 28 εβδομαδες….Εγω εξακολουθουσα παρ ολη τη σοβαροτητα της καταστασης που εμπεριειχε τεραστιο κινδυνο κ για τη δικη μου ζωη,να ειμαι στην κοσμαρα μου…Ο γιατρος μου τα ειχε παιξει…Μου ελεγε συνεχεια..Εχεις καταλαβει τι κανουμε εδώ;Ποσα πραγματα μπορουν να συβουν;;Επειδη σας κουρασα όμως,θα σας πω ότι με πολύ πιστη όχι μονο εφτασα 28η εβδομαδα(επεσε πολύ πεινα όμως κοριτσια) ειχα παρει παραταση μεχρι την 32η…Ο μικρουλης μου όμως ειχε αλλα σχεδια κ μιας κ ειχα πολυαμνιο από τα κλωτσιδακια του ραγισε το σακο και εχανα υγρο λιγο λιγο κ το καταλαβαμε την 31η εβδομαδα οπου και γεννησα με καισαρικη…Μειναμε 44 μερες στην εντατικη στη διασωληνωση,περασαμε ενδονοσοκομειακη και εκει…ο μικρος μου παλευε και τα καταφερε..!!Μειναμε χωριστα συνολικα 54 μερες…Τωρα ο μαχητης μου είναι 5 μηνων πραγματικη ηλικια,παιζει γελαει και λεει ψευτολογακια και λιωνει η μανουλα του…!!Να σας πω κλεινοντας ότι η δικη μου υγεια ναι μεν επιβαρυνθηκε κ επιδεινωθηκε λογω εγκυμοσυνης αλλα ακομα βασταω!!Και εχω σκοπο να αντεξω ποολλαααααααα χρονια ακομα!!! ΠΙΣΤΗ ΠΙΣΤΗ ΠΙΣΤΗ ΠΙΣΤΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ!!ΣΕ ΣΑΣ ΣΤΟ ΘΕΟ,ΣΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙΑ…

Εννοειται ότι σε 1-2 χρονια θα κανω δευτερο…ΝΑΙ…αξιζει ολη την ταλαιπωρια του κοσμου,να την ξαναζησω…!!!Ευχομαι συντομα σε ολες σας μια γεματη αγκαλια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ πολύ για την συμπαράσταση!!!Δεν έχω λόγια...Το πέρασαμε ΚΑΙ αυτό!!!!Από τη μία μέσα μου σκέφτομαι μήπως δεν έπρεπε να κάνω κάτι,να μην προχωρούσα με την αποβολή, να το άφηνα κ ότι γινότανε.Σίγουρα δεν το συγκρινω με το πρώτο μωράκι που έχασα.Εκεί έβλεπα για τόσο καιρό το μωράκι μου να αναπτύσεται, τώρα ήταν ένας κενός σάκος αλλά κ πάλι κορίτσια κ αυτή η διαδικάσία ήταν ΑΠΑΙΣΙΑ!!Ράκος!!Όσο από πόνο,αν ήξερα τον τόσο πόνο θα έκανα απόξεση.Πραγματικά νόμιζα θα πεθάνω.Τί να πω ,ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός.Δώσαμε τελικά για ιστολογική εξέταση δειγμα εξω σε γιατρό,δεν βρήκε τίποτα ανησυχητικό.Αφήσαμε κ στο νοσοκομείο αλλά μετά απο κανένα 3μηνο τα αποτελέσματα.Από το νοσοκομείο έφυγα χωρίς να έχω καθαρίσει πλήρως αλλά μου είπανε θα καθαρίσω.Η γιατρός μου μου είπε να με δει ξανα αυτή την εβδομάδα για να είμαστε σίγουροι.Τί εξετάσεις να κάνω?Καλλιέργεια,θρομβοφιλία,αντιπατρικά,ιστό περιόδου?Σας γράφω αυτές που έχω ακούσει κ δεν έχω κάνει ακτός από την καλλιέργεια.Δυο λοιπόν στις δυο εγκυμοσύνες που δεν προχώρησαν.... Υ.Γ. Συγχαρητήρια Nelly, με το καλό/ Papakia30 συγκλονιστική ιστορία!Να χαίρεσαι τον γιόκα σου/ Ιωάννα12 μακάρι !!

z3gOp3.png

 

 

9nvIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή μου sof1 σίγουρα ήταν και αυτή η δοκιμασία πολύ σκληρή... Μην βάζεις τον εαυτό σου σε χειρότερη θέση έχοντας αμφιβολίες γι αυτό που έγινε... Δυστυχώς δεν μπορούσες να κάνεις κάτι να το σώσεις. Δυστυχώς τέλειωσε... Τώρα πρέπει να βρεις τη δύναμη να ξεκινήσεις ξανά τις προσπάθειες.. Πόσο καιρό σου είπαν οι γιατροί ότι πρέπει να περιμένεις?

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα μου ,μου είπανε μετά από 15-20 μέρες από την αποβολή ξανά επαφές ελεύθερες όμως μετά από 2-3 κύκλους.Μάλλον η μήτρα θα θέλει λιγο χρόνο..Τη Παρασκευή θα πάω στη γιατρό μου να με δει,να σιγουρευτούμε ότι καθάρισα (ακόμη έχω λίγο αίμα) κ αν χρειαστούν κάποιες εξετάσεις. Τί να πώ,ας ελπίσουμε το 2015 να είναι το τυχερό μας...

z3gOp3.png

 

 

9nvIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Koritsaki mou na kaneis opwsdhpote thn eksetash g thromvofilia k na deis enan aimatologo! Kane k isto periodou sto locus medicus ! Partous thl k tha s dwsoun odhgies pws na steileis to deigma! H alhtheia einai omws pws stoixizei..an thymamai kapou 400 eyro alla ta epsaksa ola osa exoun

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ιωάννα μου ,μου είπανε μετά από 15-20 μέρες από την αποβολή ξανά επαφές ελεύθερες όμως μετά από 2-3 κύκλους.Μάλλον η μήτρα θα θέλει λιγο χρόνο..Τη Παρασκευή θα πάω στη γιατρό μου να με δει,να σιγουρευτούμε ότι καθάρισα (ακόμη έχω λίγο αίμα) κ αν χρειαστούν κάποιες εξετάσεις. Τί να πώ,ας ελπίσουμε το 2015 να είναι το τυχερό μας...

 

Ποιο γιατρο ειχες Σοφη;φανταζομαι στο πανεπιστημιακο ετσι;ο γιατρος μου ειναι εκει κ θελω να ξερω!!!!Ειναι απιστευτο πως μεσα απο ενα φορουμ απροσωπο,ψυχες σμιγουν..μυραζονται...αισθανονται...κλαινε...!!!Ο θεος κ οι ευχες μου μαζι σου....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα SG@@!! Σε ευχαριστώ πολύ!!!Ο γιατρός που είχα στο παν/κο ήταν ο Μεσσήνης.Είχα πάει σε αυτόν γιατι αν είδες κ την ιστορία μου θέλαμε να προχωρήσουμε με βοήθεια μιας κ μωράκι δεν ερχόταν κ στη Λάρισα με βάση την δική μου εκτίμηση ήταν η πιο αξιόλογη επιλογή.Η γιατρός μου κανονικά είναι ιδιώτης κ δεν την έχω αλλάξει όλα αυτά τα χρόνια. Εσύ βρήκες την αιτία των αποβολών?

z3gOp3.png

 

 

9nvIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...