Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ή ΤΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙ


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

Γνωρίζει κάποιος να μου πεί τι παίζει με τα δίδακτρα στους παρακάτω σταθμούς:

 

-Προσχολικα Χαμόγελα

-Λουλουδοτοπος

-Συννεφούλα

 

Με ενδιαφέρει για το βρεφικό τμημα.

Κι οποιαδηποτε αλλη πληροφορια ειναι ευπροσδεκτη....

[url=http://lilypie.com][img]http://b1.lilypie.com/xpGNp2/.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καμία πληροφορία για τον ΜΙΚΡΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ, Χαλάνδρι...??

 

Eκεί έστελνε η παιδιατρός μας τα 2 κοριτσάκια της. Ηταν ευχαριστημένη και της είχαν κάνει ειδική τιμή, έτσι έκαναν σε όλους τους γιατρούς (μάλλον για διαφήμιση νομίζω). Εγώ δε τα έστειλα εκεί γιατί μου φάνηκε ακριβός και το θέμα της τιμής ήταν ένα από τα κριτήρια που είχα βάλει προκειμένου να επιλέξω παιδικό σταθμό. Καλή επιτυχία στην αναζήτησή σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχει πάει κανείς στον σταθμό παιχνίδι και γνώση στο Χαλάνδρι(Γαρυττού?)Γενικότερα ψάχνωντας στο forum δεν έχω βρει κάποια σχόλια. Κάθε γνώμη ευπρόσδεκτη!

 

Πηγαινα το παιδι μου περυσι και εμεινα ευχαριστημένος, ο χωροσ δεν σου γεμίζει το ματι, αλλα εχουν καλό πρόγραμμα και καλές νηπιαγωγούς σε προσιτή τιμή. Ανηκει στα εκπαιδευτηρια Καντα.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις να προτεινει κανενα καλο παιδικο σταθμο στο Χαλανδρι απο προσωπικη εμπειρια που να κανουν και αγγλικα, αλλα οχι παρα πολλα?

Επεξεργάστηκαν by kybeli
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα σε όλους τους γονείς! Ψάχνω ιδιωτικό ξενόγλωσσο (αγγλικά) προνήπιο στο Χαλάνδρι, Αγία Παρασκευή ή Βριλήσσια. Διάβασα κάποια σχόλια σχετικά με κάποιους σταθμούς αλλά ρωτάω σε περίπτωση που υπάρχει κάτι νεότερο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ενδιαφέρομαι και εγώ για παιδικό σταθμό στην Αγία Παρασκευή. Έχω δει κατά καιρούς διάφορα ονόματα αλλά επειδή αρκετά posts είναι παλαιότερα έχει καμιά μαμά που πάει το παιδάκι της τώρα και είναι ευχαριστημένη να προτίνει τίποτα;

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...