Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Προτιμησεις τριτων για το φυλο του παιδιου...


Recommended Posts

ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΕΡΙΣΤΙΚΟ ΚΑΠΩΣ ΘΕΜΑ! :idea:

ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΟΙΝΟΠΟΙΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ :

"ΞΕΠΗΔΟΥΝ ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑ ΜΕΝΤΙΟΥΜ"!!!

(ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΟΡΑΚΙ ΛΕΕΙ Ο ΕΝΑΣ,ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ Κ.Ο.Κ)

 

"ΕΚΦΡΑΖΟΝΤΑΙ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ-ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΕΣ"

(ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ Π.Χ,

ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΠΑΛΙ Π.Χ)σχολιο:λες κ θα τα μεγαλωσουν αυτοι!!!

:shock:

"ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΠΟΙΚΙΛΕΣ" αφου αποφασισεις να μαθεις κ αρχιζεις να το λες..

(ΑΛΛΟΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ Κ ΑΛΛΟΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΕΙΣ! ) :roll:

 

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΦΥΠΝΗΣΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..ΑΠ'ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΙΘΜΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Κ ΟΜΩΣ ΝΑ ΑΠΟΠΝΕΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΘΑΡΡΟΣ...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ LADIES"""""" :cool:

SORRY,ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ

ΜΑ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΣΑΝ ΘΕΙΟΙ Κ ΘΕΙΕΣ Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ... ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΑΣΤΙΚΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ Κ ΤΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΙ ΑΜΥΑΛΟΙ?????

ΕΓΩ ΛΕΩ (ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΝΜ) ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΓΛΥΚΟ ΘΕΟΥΛΗ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ...... :wink::wink::lol::lol:

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 267
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλή μου όλοι πάντα μα πάντα θα έχουν κάτι να σου πόυν και όλοι θα έχουν αποψη για τα πάντα που ΣΟΥ συμβαίνουν...

και μακάρι πολλοί να σταματήσουν σε αυτό μόνο και να μην αρχίσουν να σου κοπανανε συμβουλές ή πρέπει να κάνεις αυτό, να φας αυτό. να πάς εκεί... και άλλα τόσο μα τόσο βαρετά εως εκνευριστικά που θα τ 'ακούς και μάλιστα θα τα σχολιάζετε και μαζί κιόλας θες δεν θές...

 

όσο για το μωράκι σου, υγειές να είναι και ό΄τι και να είναι ειναι δικό σου και κανενός άλλου... οπότε οι σχολιασμοί περριτευουν.....

 

φίλοι συγγενείς και λοιποί θα σε κοιτάζουν άλλοι χαρούμενοι και άλλοι με μι΄σό μάτι... ( That is normal) γιατί άλλοι πραγματικά χαίρονται με αυτό που σου συμβαίνει και άλλοι όχι... οπότε οι αντιδράσεις τετοιου τύπου μην σε ξενίζουν καθολου.

 

εσύ κοίτα να εισαι καλά με τον ανθρωπο σου καταρχήν, με τους δικούς σου δευτερον και οι υπόλοιποι.... είναι απλά υπόλοιποι....

 

φιλάκια...

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites

Α,,ΡΕ ΑΦΡΟΔΙΤΗ...ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ Κ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΚΟΜΗ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ....!!!!

ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ...ΛΟΙΠΟΝ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτο δεν ειναι τιποτα..

Να τους λες οτι θα κανεις κοριτσι και να σου λενε δεν πειραζει στο επομενο μπορει να κανεις αγορι....

Μα χριστιανη μου σου ειπα εγω οτι πειραζειιιιιι :twisted:

 

Αστα να πανε

Link to comment
Share on other sites

Καλο μου κοριτσι , ποσο σε καταλαβαινω δεν μπορεις να καταλαβεις . Το τι εχω ακουσει και εγω σχετικα με το φυλλο , απο μαμα , θειες , παραθειες κτλ κτλ κτλ δεν μπορεις να φανταστεις , ακομα στην 8η βδομαδα ημουνα της τωρα εγκυμοσυνης και η μανα μου ονομαζε το εμβρυο "η κορη σου" , τωρα εβαλε μυαλλο και ευχετε ενα γερο παιδακι και αυτη . Οντως ειναι ο μικροαστικισμος σε ολο του το μεγαλειο κοριτσαρα και ολο αυτο δεν σταταματαει μονο στο φυλλο του παιδιου αλλα επεκτινεται και στα της ανατροφης (πραγματα που πλεον δεν τολμανε να μου "συμβουλεψουνε" μιας και μεγαλωνω εντελως μονη με τον αντρα μου ηδη ενα αγορακι ) τα οποια ειχα ακουσει πολλακις και ητανε εκνευριστικοτατα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη . Μην ακουτε τιποτα κοριτσια , η καθεμια μας ξερει ποιο ειναι το καλυτερο για το δικο της παιδι , και τι σημασια εχει αμα ειναι αγορακι η κοριτσακι ??? ενα γερο παιδακι δεν θελουμε ολοι ? ενα υγιες και ευτιχισμενο παιδακι ? αυτο να τους λετε και σε εκεινους που στεναχουριουνται οταν λετε το φυλλο , να αναλυετε ποσο τυχερες ειστε που εχετε ενα γερο παιδακι και πως υπαρχουνε μαμαδες οπου γεννανε παιδια με προβληματα υγειας και πως αισθανονται εκεινες και αμα τις νοιαζει καθολου το φυλλο ή απλα να γινουνε καλα τα παιδια τους .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα αυτο δεν ειναι τιποτα..

Να τους λες οτι θα κανεις κοριτσι και να σου λενε δεν πειραζει στο επομενο μπορει να κανεις αγορι....

Μα χριστιανη μου σου ειπα εγω οτι πειραζειιιιιι :twisted:

 

Αστα να πανε

 

πραγματικά ρε παιδί μου... λες κορίτσι και "μμμμ. ε με το καλό να κάνεις το γίο........."

λές αγόρι " εεε να κάνεις την κόρη πρέπει.." :roll::roll:

 

αστο καλό πια... είναι σαν να περνάω την ζώνη του λυκόφωτος... όταν ήμασταν με τον καλό μου είχαν λυσσάξει όλοι " εεεε να αρραβωνιαστείτε....ΤΙ ΠΕΡΙΜΈΝΕΤΕ ΠΙΑ????" μας τα είχαν κάνει τσουρεκάκια.........:?:?:?

 

αρραβωνιαζόναστε και μετά αρχίζουν " εεε τώρα τι είναι αυτό... αντε να πάντρευτείτε να τελειώνετα πάντα έτσι θα είστε?"

:mad::mad::mad: παντρευόμαστε. "εεεε καιρός είναι να κάνετε κανενα παιδάκι... τι έτσι θα είστε.... μα γιατί το καθυστερείτε... εχετε προβλημα??" :evil::evil::evil:

μένουμε εγκυοι..." εεε αντε μπράβο που βάλετε μπρος αντε με το καλό και στο 2ο και να είναι κοριστάκι εεε??" :twisted::twisted::twisted: λές και αν βγεί πάλι αγόρι θα το δώσουμε στους γύφτους...

 

Ε ΔΕΝ ΠΑΛΑΙΒΟΝΤΑΙ ΠΙΑ................... *&^^&%$#@@%$*&^%$%^ ΚΑΙ ΠΆΛΙ *^%$$@#^%&^*^%^$%^

 

ΑΑΑΑΑΧ!!!!! ΤΑ ΕΊΠΑ........

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites

Όλοι σε μια εγκυμοσύνη (γνωστοί - φίλοι - συγγενείς) έχουν άποψη. Τι θα φας, τι θα ειναι το παιδί, τι θα κάνεις, πως θα το κάνεις, με τι τρόπο θα το κάνεις κλπ σε βαθμό που λες και μια κουβέντα παραπάνω και στην τελική γίνεσαι κακός. Σχετικά με το φύλλο, ότι εσπειρε ο καθείς θα θερίσει.... ε μα ελεος. Με τοσα που ακούμε και που περνάμε εμεις οι έγκυες (γιατι κάποιες κοπέλες έχουν καλή εγκυμοσύνη και άλλες ταλαιπωρούνται με τον α ή β τρόπο) όπως εγω με ενέσεις καθημερινές ηπαρίνης στην κοιλιά (εδω το καλό σουρωτήρι) να παρακαλάμε όλοι οι μπαμπάδες και όλες οι μαμαδες να είναι γερά τα μωρά μας, να ερθουν στον κόσμο με τον ευκολότερο για όλους τρόπο και να είμαστε καλά και γεροί να τα μεγαλώσουμε. Απέξω από το χορό πολλά τραγούδια λένε όλοι.....

Link to comment
Share on other sites

Α,,ΡΕ ΑΦΡΟΔΙΤΗ...ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ Κ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΚΟΜΗ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ....!!!!

ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ...ΛΟΙΠΟΝ!!!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΚΑΛΉ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΎ ΤΟ ΊΔΙΟ ΝΑ ΠΆΝΕ ΌΛΑ ΚΑΛΆ......

 

πηγα στη γιατρό σήμερα και μου έιπε ότι μάλλον σε 3 εβδομάδες θα ξεπεταχτεί ο τζουτζουκος.... χιχιχιχι!!!!!!! πως να είναι αραγε?????/

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχώς για μας αυτοί οι καλοθελητές που τα ξέρουν όλα και έχουν άποψη για όλα, θα υπάρχουν πάντα. Και εμείς πάντα θα πρέπει να κλείνουμε τα αυτιά μας και τα μάτια μας και να κάνουμε πως δεν ακούμε τα διάφορα που λένε και πως δεν καταλαβαίνουμε. Θεέ μου δως μας δύναμη...Τέλος πάντων, εμείς τα παιδάκια μας και οι αντρες μας να είμαστε καλά, και όσο για τους καλοθελητές, που θα πάει, θα γυρίσει και ο τροχός! :wink:

 oIKlp2.png

Link to comment
Share on other sites

......................... Με τοσα που ακούμε και που περνάμε εμεις οι έγκυες (γιατι κάποιες κοπέλες έχουν καλή εγκυμοσύνη και άλλες ταλαιπωρούνται με τον α ή β τρόπο) όπως εγω με ενέσεις καθημερινές ηπαρίνης στην κοιλιά (εδω το καλό σουρωτήρι) να παρακαλάμε όλοι οι μπαμπάδες και όλες οι μαμαδες να είναι γερά τα μωρά μας, να ερθουν στον κόσμο με τον ευκολότερο για όλους τρόπο και να είμαστε καλά και γεροί να τα μεγαλώσουμε. Απέξω από το χορό πολλά τραγούδια λένε όλοι.....

 

 

μα δεν καταλαβες αλά... όσο εισαι καλά όλοι έχουν κάτι να πούν ... αμα γίνει τίποτα κακό, τότε είναι που σε κοιτούν με μισοκακόμοιρο ύφος ( και καλά συγκαταβασης.... my ass!!!) και τότε έιναι που οργιάζουν............

"που επρεπε" "που ήταν καλύτερο" που το ένα που το άλλο........ δεν σε φτανει ο΄πόνος συ αλλά έχεις αι τους καλοθελητες.......

 

αλλά τι να κάνουμε...

απλά ελπίζω να μην γίνω και εγώ ετσι στο τέλος σαν αυτά που κοροιδευω..... :shock::shock:

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πηγα στη γιατρό σήμερα και μου έιπε ότι μάλλον σε 3 εβδομάδες θα ξεπεταχτεί ο τζουτζουκος.... χιχιχιχι!!!!!!! πως να είναι αραγε?????

 

 

ΜΟΡΦΗ......!!!!

 

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ..... ΝΑ ΣΑΣ "ΧΑΖΕΨΕΙ" :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name="Aphrodite_k

πραγματικά ρε παιδί μου... λες κορίτσι και "μμμμ. ε με το καλό να κάνεις το γίο........."

λές αγόρι " εεε να κάνεις την κόρη πρέπει.." :roll::roll:

 

αστο καλό πια... είναι σαν να περνάω την ζώνη του λυκόφωτος... όταν ήμασταν με τον καλό μου είχαν λυσσάξει όλοι " εεεε να αρραβωνιαστείτε....ΤΙ ΠΕΡΙΜΈΝΕΤΕ ΠΙΑ????" μας τα είχαν κάνει τσουρεκάκια.........:?:?:?

 

αρραβωνιαζόναστε και μετά αρχίζουν " εεε τώρα τι είναι αυτό... αντε να πάντρευτείτε να τελειώνετα πάντα έτσι θα είστε?"

:mad::mad::mad: παντρευόμαστε. "εεεε καιρός είναι να κάνετε κανενα παιδάκι... τι έτσι θα είστε.... μα γιατί το καθυστερείτε... εχετε προβλημα??" :evil::evil::evil:

μένουμε εγκυοι..." εεε αντε μπράβο που βάλετε μπρος αντε με το καλό και στο 2ο και να είναι κοριστάκι εεε??" :twisted::twisted::twisted: λές και αν βγεί πάλι αγόρι θα το δώσουμε στους γύφτους...

 

Ε ΔΕΝ ΠΑΛΑΙΒΟΝΤΑΙ ΠΙΑ................... *&^^&%$#@@%$*&^%$%^ ΚΑΙ ΠΆΛΙ *^%$$@#^%&^*^%^$%^

 

ΑΑΑΑΑΧ!!!!! ΤΑ ΕΊΠΑ........[/quote]

 

 

 

Κατι μου θυμιζει :D:D

Link to comment
Share on other sites

Με μένα να δεις γέλια που επιμένω στο δεύτερο παιδί να μη θέλω να μάθω το φύλο...Και στοιχήματα, και η κοιλιά σου είναι έτσι, και έχεις ασχημύνει, και έχεις ομορφύνει, και όλα τα έχω ακούσει. Και η πλάκα είναι ότι αφού γεννήσω θα λένε όλοι "μα ήταν φως φανάρι, ήταν αγόρι/κορίτσι"....Έχει πολύ πλάκα δεν σας κρύβω αυτό το παιχνιδάκι.......Γερά να είναι τα μωράκια μας και όλοι οι άλλοι ας λένε.....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κλείστε τ'αφτιά σας και μην ακούτε κανένα και τίποτα!

Εγώ την πήρα με πολύ χιούμορ την όλη φάση της ''ξερολίασης'' και έτσι δεν μου έσπασαν και πολύ τα νεύρα. Όπου βέβαια χρειαζόταν έβαζα και καμιά φωνή με αποτέλεσμα να βγω ''στριμένη'' λόγω εγκυμοσύνης γιατί γενικά με είχαν συνηθίσει πολύ πράο πλάσμα. Καλύτερα όμως στριμένη παρά να κάθομαι να ακούω τον καθένα να λέει τα δικά του :wink:

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια κλείστε τ'αφτιά σας και μην ακούτε κανένα και τίποτα!

Εγώ την πήρα με πολύ χιούμορ την όλη φάση της ''ξερολίασης'' και έτσι δεν μου έσπασαν και πολύ τα νεύρα. Όπου βέβαια χρειαζόταν έβαζα και καμιά φωνή με αποτέλεσμα να βγω ''στριμένη'' λόγω εγκυμοσύνης γιατί γενικά με είχαν συνηθίσει πολύ πράο πλάσμα. Καλύτερα όμως στριμένη παρά να κάθομαι να ακούω τον καθένα να λέει τα δικά του :wink:

 

είναι θα λες απο τα hormones........ χαχαχαχαχα!!! και θα συνεχίζεις να τους ξεχεζεις ανενόχλητη...

 

σωστοοοοοοο!!!!!!!!!!!!! :wink::wink::wink:

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κλείστε τ'αφτιά σας και μην ακούτε κανένα και τίποτα!

Εγώ την πήρα με πολύ χιούμορ την όλη φάση της ''ξερολίασης'' και έτσι δεν μου έσπασαν και πολύ τα νεύρα. Όπου βέβαια χρειαζόταν έβαζα και καμιά φωνή με αποτέλεσμα να βγω ''στριμένη'' λόγω εγκυμοσύνης γιατί γενικά με είχαν συνηθίσει πολύ πράο πλάσμα. Καλύτερα όμως στριμένη παρά να κάθομαι να ακούω τον καθένα να λέει τα δικά του :wink:

 

είναι θα λες απο τα hormones........ χαχαχαχαχα!!! και θα συνεχίζεις να τους ξεχεζεις ανενόχλητη...

 

σωστοοοοοοο!!!!!!!!!!!!! :wink::wink::wink:

 

Ετσι ακριβώς! :wink:

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά απο τα σπαστικότερα είναι το ότι ενω στην αρχή μπορεί να λέγανε αλλά πραγματα, στο τελος, αλλάζουνε γνώμη σε χρόνο DT και σου λένε... " ε μα βεβαια... φαινόταν απο την αρχή...." καλά ε???? απίστευτο σπάσιμο...... :?:?:?:?:?:evil:

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια το τελειο το ειπε η πεθερα μου...

Εγω : Κοριτσι θα κανουμε.

Εκεινη : Εισαι σιγουρη?

Εγω : Ναι, μας το ειπε ο γιατρος.

Εκεινη : E, καλα... Μπορει να εχει κανει λαθος ειναι νωρις ακομα. ( Σημ. 3 μηνων )

 

Δεν ξαναλεμε τιποτα.

 

( 5ος μηνας Β' Επιπεδου )

 

Εκεινη : Tον ξαναρωτησατε?

Εγω : Nαι, κοριτσακι μας ειπε.

Εκεινη : Κ αυτοι κανουν καμια φορα λαθη!

Εγω : Γιατι, τι πειραζει? Εγω κοριτσι θελω.

Εκεινη : E, τελος παντων! Δεν πειραζει!!!! :shock:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια το τελειο το ειπε η πεθερα μου...

Εγω : Κοριτσι θα κανουμε.

Εκεινη : Εισαι σιγουρη?

Εγω : Ναι, μας το ειπε ο γιατρος.

Εκεινη : E, καλα... Μπορει να εχει κανει λαθος ειναι νωρις ακομα. ( Σημ. 3 μηνων )

 

Δεν ξαναλεμε τιποτα.

 

( 5ος μηνας Β' Επιπεδου )

 

Εκεινη : Tον ξαναρωτησατε?

Εγω : Nαι, κοριτσακι μας ειπε.

Εκεινη : Κ αυτοι κανουν καμια φορα λαθη!

Εγω : Γιατι, τι πειραζει? Εγω κοριτσι θελω.

Εκεινη : E, τελος παντων! Δεν πειραζει!!!! :shock:

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλό!!!!!!!!!!Σαν ανέκδοτο!

 oIKlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια το τελειο το ειπε η πεθερα μου...

Εγω : Κοριτσι θα κανουμε.

Εκεινη : Εισαι σιγουρη?

Εγω : Ναι, μας το ειπε ο γιατρος.

Εκεινη : E, καλα... Μπορει να εχει κανει λαθος ειναι νωρις ακομα. ( Σημ. 3 μηνων )

 

Δεν ξαναλεμε τιποτα.

 

( 5ος μηνας Β' Επιπεδου )

 

Εκεινη : Tον ξαναρωτησατε?

Εγω : Nαι, κοριτσακι μας ειπε.

Εκεινη : Κ αυτοι κανουν καμια φορα λαθη!

Εγω : Γιατι, τι πειραζει? Εγω κοριτσι θελω.

Εκεινη : E, τελος παντων! Δεν πειραζει!!!! :shock:

 

Ακριβώς το ίδιο με την πεθερά μου έπαθα κι εγώ, αλλά το αντίθετο για το φύλλο...εγώ θα κάνω γιο ενώ αυτή ήθελε κορίτσι. Μόνο που όταν πια ήταν 100% σίγουρο πως θα κάνουμε αγόρι μόνο που δεν έπεσε να πεθάνει...μεγάλη απογοήτευση και το έδειχνε φανερά! Κι ακόμη αν τύχει κάτι θα πεί "τι καλά να ήταν κορίτσι" :evil:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΠΗΧΗΣΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ!!! :D

ΕΜΕΙΣ..... :ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Κ ΟΔΕΥΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.....

ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ .......

ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ "ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ ΛΕΩ!!!"

"ΑΑΑ,,ΩΡΑΙΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ"

ΑΝΤΕ ΤΗΣ ΛΕΩ ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ....

"ΕΛΑ,,,,ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ....ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!"

ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ???????

"ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ !!!!!!!!!!!!!"

 

 

 

ΑΚΟΥΓΟΥΝΤΑΙ ΚΩΜΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ..........

ΑΛΛΑ

ΡΙΧΝΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΜΑΤΙΑ, ΑΚΡΩΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ, ΣΤΟ ΘΕΜΑ

ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ....ΣΑΝ ΓΟΝΕΙΣ....

ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ.....ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ!!!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΥΤΕ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΣΟΥ,ΟΥΤΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ,ΟΥΤΕ Η ΜΑΝΑ Κ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ.....Α'ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,'Η ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΘΑ 'ΝΑΙ ΕΤΣΙ... Κ ΑΛΛΙΩΣ...

ΠΑΝΤΑ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΛΥΠΗΡΟ :cry: ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ Κ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΜΗ ΒΑΖΕΙΣ!!!!

:?:?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...