Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

τομας το τραινακι


Recommended Posts

στις 8 οκτωμβριου ειναι τα 2 γενεθλια του μικρου μου κ αποφασισαμε να εχουμε σαν θεμα το τομας το τραινακι κ τους φιλους του. το προβλημα ομωσ ειναι οτι δεν βρισκω ποτηρακια πιατακια κ ολα τα σχετικα με αυτο το θεμα εψαξα σε ελληνικα σαιτ αλλα δε βρηκα κατι. ουτε κ στα τζαμπο που πηγα εχετε δει καπου ακομα κ αθηνα δε με πειραζει αρκει να βρω σιγουρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στις 8 οκτωμβριου ειναι τα 2 γενεθλια του μικρου μου κ αποφασισαμε να εχουμε σαν θεμα το τομας το τραινακι κ τους φιλους του. το προβλημα ομωσ ειναι οτι δεν βρισκω ποτηρακια πιατακια κ ολα τα σχετικα με αυτο το θεμα εψαξα σε ελληνικα σαιτ αλλα δε βρηκα κατι. ουτε κ στα τζαμπο που πηγα εχετε δει καπου ακομα κ αθηνα δε με πειραζει αρκει να βρω σιγουρα

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΟΜΑΣ ΤΟΥΡΤΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ!!!

ΑΧ ΚΟΛΛΗΜΑ Κ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΗΟΜΑΣ!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μήπως να κάνετε θέμα τον Μπένυ τον χοντρό; (Ξέρετε αυτόν που σήμερα ανακοίνωσε ένα ακόμη χαράτσι); Εγώ θα σας πρότεινα να κρατήσετε τα χρήματα και μάλιστα όχι σε τράπεζα, γιατί πάμε προς έναν νέο χειμώνα του 1942

Link to comment
Share on other sites

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΟΜΑΣ ΤΟΥΡΤΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ!!!

ΑΧ ΚΟΛΛΗΜΑ Κ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΗΟΜΑΣ!!!:P:p

για να λεμε την αληθεια δεν εχει μονο ο μικροσ κολλημα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μήπως να κάνετε θέμα τον Μπένυ τον χοντρό; (Ξέρετε αυτόν που σήμερα ανακοίνωσε ένα ακόμη χαράτσι); Εγώ θα σας πρότεινα να κρατήσετε τα χρήματα και μάλιστα όχι σε τράπεζα, γιατί πάμε προς έναν νέο χειμώνα του 1942

!!!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.bestprice.gr/cat/5582/party?min=500&max=1500&pg=3 εδω κοιταξες?????[/QUO

ναι τα ειδα αλλα στο σαιτ του perfect party που δειχνει οτι τα διαθετει δεν υπαρχουν . μαλλον θα πρεπει να παρω τηλ. να ρωτησω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...