Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Party με θέμα ΤΟΜΑΣ ΤΟ ΤΡΕΝΑΚΙ!


Recommended Posts

καλησπέρα σας, ξέρετε που θα βρω υλικό, δηλαδή πιατάκια, χαρτοπετσέτες, ποτήρια, τίποτα χάρτινα να στήσω πάνω με την γλυκιά φατσούλα του Τόμας .... αλλά να είναι απο Ελλάδα να μην χρειαστεί να παραγγέλνω απο το εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμεις μεχρι πρότεινος (τώρα τα έχουμε όλα αλλά μεγαλώσαμε λίγο και δεν κλέμε κι όλας αλλά τον αγαπάμε) ήμασταν fun του Tomas και είχα ψάξει για υλικό για πάρτυ για πέρσυ.

2 εταιρείες που αντιπροσωπεύουν τον Tomas είναι μόνο για παιχνίδια και βιβλία.Και οι δύο προέρχονται από Θεσσαλονίκη.Η μεγαλύτερη εταιρεία με είδη πάρτυ και αποκλειστικότητες σε επώνυμα μέχρι πρότεινος δεν είχε Tomas.Τα λέω όλα αυτά γιατί έχω μαγαζί.

Στην πρώτη ευκαιρία θα κάνω μία ερώτηση στην ετιρεία με τα είδη πάρτυ και θα σου πω ή μάλλον θα σου γράψω.

Πάντως ρε παιδί μου έστω και μια τούρτα που έψαχνα δεν έβρισκα.

Όσο για το εξωτερικό είχα φέρει 3 cd's όταν ακόμη δεν έβρισκα ποικιλία ούτε και σ'αυτά. Θέλει τουλάχιστον 2 εβδομάδες πριν.

Οπότε τα λέμε!

Κωνσταντίνος 30-03-2004

Χριστίνα-Λαμπρινή 7-11-2008

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ ΛΕΝΑΝΕΚ, μόλις μάθεις κάτι στείλε μου pm.

Για την Dora το διάβασα, αλλα δεν μπορώ να περιμένω τόσο πολύ για να έρθουν... θα δω τι θα κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι το σαιτ απο το οποιο τα παρηγγειλα ηταν το μοναδικο που εστελνε και στην Ελλαδα.. στο λεω γιατι δοκιμασα να παραγγειλω και απο αλλα που μου συστησαν τα κοριτσια που ηταν και ευρωπαικα και θα ερχοταν νωριτερα.. :cry:

 

Αλλα ειανι οντως δυσκολο θεμα..

Του χρονο θα το μελετησω πολυ.. Για να σου πω την αληθεια αν δεν ειχα κανει βιαστικα την παραγγελια απο αρχες Αυγουστο ισως και να διαλεγα κατι αλλο στην πορεια.. Ειναι οντως πολυ ωραιο θεμα αλλα φαντασου οτι εχω φτασει 3 μερες πριν τα γενεθλια και ακομα φτιαχνω πραγματα

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...