Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τα πλαστικά μπουκάλια ακατάλληλα;;;


efstratia

Recommended Posts

Πείτε μου σας παρακαλώ την γνώμη σας γιατί δεν ξέρω τίι να κάνω!Χρησιμοποιώ τα μπουκάλια της chicco με την γωνία που λένε ότι είναι για τους κολικούς κ.τ.λ. τα οποία είναι πλαστικά!Εχθές μια γνωστή μου με ξεσήκωσε ότι άκουσε στις ειδήσεις να λένε για τα πλαστικά μπουκάλια ότι είναι ακατάλληλα και έχουν ένα μικρόβιο και κάτι τέτοιες βλακείες!Έχει ακούσει κανείς κάτι γι΄αυτό;;;;;;;;;;;;;;

Τί μπουκάλια χρησιμοποιείται;;;;;;Είναι καλύτερα μόνο τα γυάλινα κυρίως τώρα που είναι ακόμα βρέφος η μικρή μου;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έχουν ακουστεί διάφορα κατά καιρούς και έχει συζητηθεί και εδώ στο φόρουμ ξανά το θέμα

 

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=3395&highlight=%F0%EB%E1%F3%F4%E9%EA%DC+%EC%F0%E9%EC%F0%E5%F1%FC

 

Προσωπικά θα σου πρότεινα να χρησιμοποιείς μόνο γυάλινα μπουκάλια όσο το μωρό είναι μικρό ... ας σπάσει και κανένα δεν πειράζει ...

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...