Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

άθραυστος καθρέφτης


Recommended Posts

Μήπως ξέρετε που μπορώ να βρω άθραυστο καθρέφτη για να αγοράσω; Είχα δει μια φορά παλιότερα σε τηλεμάρκετιγκ αλλά τότε δεν το χρειαζόμουν, ήταν αυτοκόλλητος και το πουλούσαν σε ρολό. Λέτε στο πράκτικερ να έχει;;;

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μήπως ξέρετε που μπορώ να βρω άθραυστο καθρέφτη για να αγοράσω; Είχα δει μια φορά παλιότερα σε τηλεμάρκετιγκ αλλά τότε δεν το χρειαζόμουν, ήταν αυτοκόλλητος και το πουλούσαν σε ρολό. Λέτε στο πράκτικερ να έχει;;;

Αχ τον έχω εγω!Τον έχω βάλει στη μέσα μεριά μιας πόρτας της ντουλάπας.Αν πας σε ένα κατάστημα telemarketing ίσως μπορούν να βρουν.Εγώ έχω τον ασημί.Ο χρυσός δεν μου αρέσει. :D

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε που μπορώ να βρω άθραυστο καθρέφτη για να αγοράσω; Είχα δει μια φορά παλιότερα σε τηλεμάρκετιγκ αλλά τότε δεν το χρειαζόμουν, ήταν αυτοκόλλητος και το πουλούσαν σε ρολό. Λέτε στο πράκτικερ να έχει;;;

Αχ τον έχω εγω!Τον έχω βάλει στη μέσα μεριά μιας πόρτας της ντουλάπας.Αν πας σε ένα κατάστημα telemarketing ίσως μπορούν να βρουν.Εγώ έχω τον ασημί.Ο χρυσός δεν μου αρέσει. :D

 

 

Λες ε;;; Να σου πω telemarketing ήταν ή τίποτα άλλο .... είναι και η ώρα δύσκολη που τα βλεπεις αυτά και δεν θυμάσαι μετά :lol::lol::lol: !!!

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

telemarketing.Moυ τον είχε πάρει η μαμά μου και μου τον έστειλε όταν ακόμα δούλευα στα Χανιά,από εκεί μετακόμισα στη Σαλονικάρα και τον πήρα μαζί και τώρα τον έχω στο σπίτι μου!Απλά στο ξεκόλλα-κόλλα θέλει προσοχή να μη ζαρώσει στο τύλιγμα! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρήκα και αυτό:

 

http://www.playcity.gr//product_info.php?cPath=31_78&products_id=455&osCsid=e8d73bc0865ab387b8df9c4f21f68cfa

 

Γενικά αυτό το site έχει άπειρα πράγματα. Μόνο που είναι (και καλά κάνει!!) στη Θεσ/κη :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η βλακεια ειναι οτι κανει 12 ευρω και με τα εξοδα αποστολης τον πληρωνεις 27.... ειπα να τον παραγγείλω αλλα ειναι κοροιδία.. Ακου 15 ευρω τα εξοδα αποστολης..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αυτός από τα τελεμάρκετιγκ καμιά σχέση έτσι όπως τον διαφημίζουν. Δεν μπορείς να δεις τίποτα και η κοπέλα που τον πουλούσε μου είπε πως κάνει μόνο για βιτρίνες ή κάπου που θέλουμε αντανάκλαση και όχι κανονικό καθρέφτη.

Αυτό τώρα με το αναστημόμετρο φαίνεται πολύ καλό, θα πω τον αδερφό μου που μένει πάνω να το ψάξει ... ευχαριστώ πολύ :wink:

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...