Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

καφέ υγρά


Recommended Posts

Κορίτσια μου γεια σας! Είμαι στην 14η εβδομάδα κύησης και το μεσημεράκι είδα λίγα καφέ υγρά στο εσώρουχο μου. Καφέ υγρά είχα που και που τις πρώτες εβδομάδες χωρίς να υπάρχει κάποιο πρόβλημα (οπως αποκόλληση κλπ) και έπερνα utrogestan προληπτικά. Από την 12η εβδομάδα τα utrog τα σταμάτησα και μετα από 2 εβδομάδες είδα πάλι τα παλιοκαφέ. Να πω ότι καθημερινά για να πάω στην δουλειά μου διανύω 30 χιλιόμετρα και μετά πάλι πίσω και οδηγώ εγώ. Διστυχώς στην δουλειά μου δεν έχω και την καλύτερη αντιμετώπιση από το αφεντικό μου γι' αυτό το θέμα και μαλιστά τις τελευταίες 2 μέρες με έχει πικράνει πολύ και με έκανε να ξεσπάω σε κλάματα.

Έχω φοβηθεί αρκετά αλλά τον γιατρό δεν τον πήρα καθώς είναι Σάββατο και δεν ήθελα να ενοχλήσω. Αν έχετε κάποια συμβουλή ή κάποια ανάλογη εμπειρία θα με βοηθούσε αν μου γράφατε.

Ευχαριστώ πολύ, να είστε όλες καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


xrisaki εύχομαι με το καλό να κρατησεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου.

Καταρχήν σταμάτα να σε επηρεάζει οποιαδήποτε συμπεριφορά ή λεγόμενα του αφεντικού σου και βάλε πάνω απο όλα το μωρό που κουβαλάς στην κοιλίτσα σου και εγώ χάλια αντιμετώπιση είχα απο το δικό μου αφεντικό αλλά τον έγραψα εκεί που δεν πιάνει μελάνι ;)

Όσο για τα καφέ υγρά εγώ τα είχα σχεδόν σε όλη την εγκυμοσύνη μου και όλα πήγαιναν καλά αλλά όταν τα έβλεπα καθόμουν 3 μέρες περίπου στο σπίτι και γενικά ξεκουραζόμουν αρκετά. Πάρε τηλέφωνο τον γιατρό σου και ενημέρωσέ τον χωρίς να σκέφτεσαι τί μέρα είναι, οι γιατροί γι'αυτό υπάρχουν για να τους έχουμε κάθε φορά που τους χρειαζόμαστε.

Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω και εγώ απο την αρχή της εγκυμοσύνης μου. Φυσικά΄τώρα έχει 2 βδομάδες να τα αντικρύσω. Ο γιατρός λέει πως δεν είναι απο το μωράκι και πως είναι απο την μήτρα μου που μεγαλώνει και να μην ανησυχώ. Όσο για τα ουτροτζεσταν τα παίρνω και εγώ

http://lb2f.lilypie.com/41map3.png?wzu3DM8P

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...