Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χολοστεατομα-Νοσοκομειο Παιδον "Αγια Σοφια"


Recommended Posts

Για σας! Μετα απο αξονικη τομογραφια βρηκαν οτι ο γιος μου εχει χολοστεατομα στο δεξι αυτι. Την επομενη Δευτερα-17.05. εχουμε ρανδεβου με χειρουργος ΩΡΛ στην "Αγια Σοφια", ομως μενουμε Κρητη και δεν ξερουμε απο Αθηνα. Θα ειμαι πολι ευγνομον αν καπιος μου πει πως να παμε ως εκει με αμαξι απο Πειρεα. Χρειαζομαι και τις προσσευχες σας να παει ολα καλα.

Ζητω συγνωμη για τα ορθωγραφικα λαθοι- ειμαι βουλγαρα.

My big boy-31.03. 2000

My little boy-23.07. 2004

My twins-03.08. 2008

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οι δρομοι του πειραια δεν ειναι το δυνατο μου σημειο.ηθελα ομως απο τα βαθη της καρδιας μου να ευχηθω να πανε ολα καλα με το αγορακι σου!καλη δυναμη.

children=world:D

happy children=better world:wink:

Link to comment
Share on other sites

Ακολουθείτε τις ταμπέλες προς Αθήνα (δηλαδή μέσω Λεωφόρου Συγγρού)

Απο εκεί θα στρίψετε προς Καλλιρόης είτε πριν είτε μετά το σταθμό του μετρό Συγγρού-Φιξ. Όλο ευθεία . Περνάτε το Καλλιμάρμαρο Στάδιο και συνεχίζετε (η λεωφόρος ονομάζεται Βασιλέως Κωνσταντίνου που αργότερα γίνεται Βασιλίσσης Σοφίας)

Στην Βασιλίσσης Σοφίας πρέπει να στρίψετε δεξιά μετά την Πινακοθήκη και αμέσως στο φανάρι αριστερά στην οδό Μιχαλακοπούλου. και στην πορεία θα βρείτε ταμπέλες προς "Γουδή" όπου βρίσκεται το Παίδων Αγία Σοφία ακριβώς δίπλα στο Παίδων Αγλαϊα Κυριακού.

 

Ελπίζω να βοήθησα.

Περαστικά;)

9Af0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...