Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 155
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα.Θα ρωτήσω ίσως κάτι χαζό για τις πιο παλιές μαμαδες/Εχω ένα αγοράκι 16 ημερών και η παιδίατρος που το είδε απλά με ΄ρωτησε αν τρομαζει με δυνατούς ήχους.Εμείς δεν το έχουμε δοκιμάσει και δεν είπε τίποτα άλλο ούτε και σημείωσε κάτι στο βιβλιάριο.Από την κλινική το μόνο που γράφει είναι ότι δεν έγιναν ωτοακουστικές εξετάσεις.Έχω τρελαθεί να βαραω πράγματα και νιωθω ότι τον ταράζω..Τρόμαξε 2 φορές με κάποιους δυνατούς ήχους αλλά γενικά δεν τον ενοχλούν οι ήχοι.Θα πρέπει να ανησυχήσω;Μήπως καποια μπορεί να μου πει;Ευχαριστώ πολύ..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Θα ρωτήσω ίσως κάτι χαζό για τις πιο παλιές μαμαδες/Εχω ένα αγοράκι 16 ημερών και η παιδίατρος που το είδε απλά με ΄ρωτησε αν τρομαζει με δυνατούς ήχους.Εμείς δεν το έχουμε δοκιμάσει και δεν είπε τίποτα άλλο ούτε και σημείωσε κάτι στο βιβλιάριο.Από την κλινική το μόνο που γράφει είναι ότι δεν έγιναν ωτοακουστικές εξετάσεις.Έχω τρελαθεί να βαραω πράγματα και νιωθω ότι τον ταράζω..Τρόμαξε 2 φορές με κάποιους δυνατούς ήχους αλλά γενικά δεν τον ενοχλούν οι ήχοι.Θα πρέπει να ανησυχήσω;Μήπως καποια μπορεί να μου πει;Ευχαριστώ πολύ..

 

δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να αγχωθεις.απλα ηθελε να ελεγξει αν ακουει το απιδακι σου.νομιζω οτι δεν χρειαζεται να το ταραζεις.θα το καταλαβεις σιγουρα αν χτυπα ΞΥΛΟ ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΛΑ.ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να αγχωθεις.απλα ηθελε να ελεγξει αν ακουει το απιδακι σου.νομιζω οτι δεν χρειαζεται να το ταραζεις.θα το καταλαβεις σιγουρα αν χτυπα ΞΥΛΟ ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΛΑ.ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ.

 

 

Έχεις δίκιο..Σε ευχαριστώ πολύ..Θα ηρεμήσω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και απο εμενα!

Νεα στην ομαδα και προσπαθω να μαθω!

 

Μια ερωτηση για καποιον που ξερει:

 

Εχετε ακουστα καποιον ΩΡΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΟΥΜΠΑΣ. Ειναι στην Ευρωκλινικη Παιδων και στο Ιασω Παιδων.

 

Θελω να τον επισκεφτουμε με τον μικρο μου (20 μηνων). Αναπνεει συνεχεια απο το στομα, ακουγετε μερα νυχτα η ανασα του, ροχαλιζει και ωρες ωρες σα να σταματα η ανασα του.

 

Υποθετω κρεατακια και αμυγδαλες οπως και μας ειπε η παιδιατρος μας.

 

Γνωριζετε κατι?

 

Ευχαριστω:-)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια. Ο γιος μου , περιπου 5 χρονων παθαινει συνεχεια ωτιτιδες κ πλεον εχει μαζεψει υγρο που εχει πηξει και πηγα σε 2 ωρυλα που ειπαν για χειρουργειο κρεατακια κ αμυγδαλες. Μαλιστα απο τις συνεχεις ωτιτιδες εχει παθει λεει και εναν ηπιο εκφυλισμο των τυμπανικων μεμβρανων το οποιο δεν διορθωνεται αλλα δεν εχει και καμια σοβαρη συνεπεια. ΟΙ γιατροι που επισκεφτηκα ειναι ο μπουρας νικολαος και αηδονης Ιωαννης στη Θεσσαλονικη. Γνωριζετε τους συγκεκριμενους γιατρους? ή καποιον αλλον απο θεσσαλονικη. Ειναι λιγο επειγον το θεμα γιατι το υγρο εχει γινει πλεον τζελ. Σας ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλημέρα-καλησπέρα

έχει καμιά μανούλα πάει το παιδάκι της στο αττικό νοσοκομείο

σε ωτορινολαρυγγολόγο για παιδάκια....

αν ναι θα ήθελα εντυπώσεις...!!!

ευχαριστώ

το αστεράκι μου (3/5/2007)

τα αγοράκια μου (23/12/2009)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλησπέρα

 

Χρόνια πολλά σε όλους, εμείς έχουμε θέμα με κυψελίδα απο το ενα αφτι και θελει αφαίρεση οπωσδήποτε γιατι ειναι πολύ μας ειπε η παιδίατρος και το παιδί δεν ακούει τόσο καλά. Μου είπε οτι γίνεται επιτόπου στο ιατρείο. Εχετε κάποιον καλό στα νότια προάστεια προπάντων οικονομικό? Ειδα πιο πάνω και για τον Σαραβάκο που λέτε στο Παίδων Πεντέλης. Αλλα η αληθεια ειναι οτι για κατι τοσο τυπικο δεν θα ηθελα να περιμενω τοσο πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα σε ολες και ολους.

Την Πεμπτη που περασε δηλ.πριν6μερες καναμε καθαρισμο αυτιων στον 21μηνωνγιο μου.Πηγαμε στον ωρλ που. συνεργαζεται με το μαιευτηριο που ειχα γεννησει(ρεα)και ειχε σφραγισει τοτε το βιβλιαριο του μικρου.Λεγεται Νικολοπουλος Ηλιας και εχει ιατρειο στο Χαιδαρι.Ηταν απιστευτα υπομονετικος μιας και ο γιος μου "χαλασε"τον κοσμο.Του φερθηκε αψογα και στο τελος παιξανε κιολας κι ας ειχε κοσμο απ'εξω.Μας εδωσε λεπτομερεις οδηγιες για μετα.Εξεταση+καθαρισμο αυτιων+τυμπανογραμμα=20?.Δεχεται και με ταμια αλλα τοτε σου κλεινουν ραντεβου.Μειναμε απολυτα ικανοποιημενοι.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kαλημέρα!

Γνωρίζετε κανέναν ω.ρ.λ στην περιοχή Κορυδαλλού- Νικαίας για να πάω την κόρη μου. προφανώς χρειάζεται καθάρισμα στα αυτάκια της...πάλι....

Πριν χρόνια την είχα πάει στο Παίδων, αλλά έλεγα μήπως βρω κάποιον συμβεβλημένο και πάω.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

στην πάτρα καλό ωρλ ξερετε?

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Την κόρη μου την έχουν δει 5-6 ΩΡΛ και όλοι συμφωνούν ότι πρέπει να χειρουργηθεί αμυγδαλές κρεατάκια. Προχθές είδαμε και τον κύριο Σαραβάκο ο οποίος αποφάσισε να προσπαθήσει με ισχυρή θεραπεία να αντιμετωπίσουμε το υγρό στα αυτιά και βλέπουμε, μήπως και αποφύγουμε παρακέντηση και σωληνάκια στα αυτιά.

 

Από όσους γιατρούς είδα μου άρεσε ο κύριος Παρπούνας και ο κύριος Σαραβάκος, παρόλο που ο τελευταίος είναι ναι απότομος αλλά δε με νοιάζει αυτό, βλέπω και νιώθω ότι είναι πάρα πολύ έμπειρος. Ο κος Παρπούνας είπε για χειρουργείο για όλα άμεσα. Ο κύριος Σαραβάκος έχει άλλη άποψη, είναι πιο συντηρητικός και εγώ έχω μπερδευτεί...

 

Αν έχετε πληροφορίες για όποιον από τους δυο γιατρούς θα το εκτιμούσα πολύ... Το βιάζομαι γιατί έχω κλείσει ραντεβού με τον κύριο Παρπούνα για χειρουργείο σε περίπου 25 μέρες και δεν ξέρω τί να κάνω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα!

Γνωρίζετε κανέναν ω.ρ.λ στην περιοχή Κορυδαλλού- Νικαίας για να πάω την κόρη μου. προφανώς χρειάζεται καθάρισμα στα αυτάκια της...πάλι....

Πριν χρόνια την είχα πάει στο Παίδων, αλλά έλεγα μήπως βρω κάποιον συμβεβλημένο και πάω.

Ευχαριστώ.

 

Κι εγώ ψάχνω παιδω.ρ.λ. στην ίδια περιοχή. Είμαι πολύ στενοχωρημένη! Ο γιος μου (σχεδόν 7 ετών) έπαθε ωτίτιδα, την οποία δεν καταλάβαμε εγκαίρως, διότι δεν πόναγε εσωτερικά, αλλά εξωτερικά το πτερύγιο του αυτιού και πίσω ακριβώς από το αυτί. Όταν τον εξέτασε η παιδίατρος, μου είπε πως μάζεψε υγρό πίσω από το αυτί του και πως είναι αρκετά σοβαρό! Παίρνει Zinadol 250 mg (και θα παίρνει για 10 ημέρες) και σκέφτομαι να τον πάω μετά να τον δει παιδω.ρ.λ.

Έχετε ξανακούσει για τέτοια ωτίτιδα; Έχει τύχει σε κάποια από εσάς; Δε σας κρύβω ότι φοβάμαι! Ο μικρός παίρνει αντιβίωση από τη Δευτέρα, αλλά πονά το ίδιο (δεν αντέχει ούτε να ακουμπά κανείς το πτερύγιο του αυτιού!). Άλλα συμπτώματα (π.χ. πυρετός, ατονία, κοκκινίλα πίσω από το αυτί δεν έχει), δεν πονά συνεχόμενα, παρά μόνο αν ακουμπήσει κάποιος η τραβήξει το πτερύγιο του αυτιού!

Ψάχνω για παιδ.ω.ρ.λ, αλλ΄λα λέω να τον πάω αφού ολοκληρώσει την θεραπεία.

Link to comment
Share on other sites

Πασχαλιτσα, ο Σαραβακος αφαίρεσε τα κρεατακια της κόρης μου πριν δύο χρόνια περίπου. Είναι συντηρητικός κ δεν βάζει εύκολα παιδάκια στο χειρουργείο (και πολύ σωστά κατά την γνώμη μου). Αν κ η μικρή έκανε υποτροπιαζουσες ωτιτιδες όλη την χρονιά, εκείνος επέμενε να περιμένουμε, ήταν πέντε χρόνων κ ήταν στο όριο ηλικιακά να απορροφήσει ο οργανισμός τα κρεατακια από μόνος του. Στην δική μας περίπτωση το χειρουργείοήταν μονόδρομος από ένα σημείο κ μετά, άλλες μαμάδες όμως με το ίδιο πρόβλημα κ ίδια ηλικία παιδιού κατάφεραν στο τέλος να το αποφύγουν ακολουθώντας συντηρητική θεραπεία. Όταν τελικά καταλήξαμε στο χειρουργείο, ήξερα ότι έτσι έπρεπε να γίνει. Ξέρω ότι ταλαιπωρείται το παιδί κι εσείς, όταν όμως είχα βρεθεί στην θέση σας εμπιστευτηκα τον κ. Σαραβακο κ δεν το μετάνιωσα. Περαστικά στο μικρό σου!

LCizp3.pngI0Pwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Την κόρη μου την έχουν δει 5-6 ΩΡΛ και όλοι συμφωνούν ότι πρέπει να χειρουργηθεί αμυγδαλές κρεατάκια. Προχθές είδαμε και τον κύριο Σαραβάκο ο οποίος αποφάσισε να προσπαθήσει με ισχυρή θεραπεία να αντιμετωπίσουμε το υγρό στα αυτιά και βλέπουμε, μήπως και αποφύγουμε παρακέντηση και σωληνάκια στα αυτιά.

 

Από όσους γιατρούς είδα μου άρεσε ο κύριος Παρπούνας και ο κύριος Σαραβάκος, παρόλο που ο τελευταίος είναι ναι απότομος αλλά δε με νοιάζει αυτό, βλέπω και νιώθω ότι είναι πάρα πολύ έμπειρος. Ο κος Παρπούνας είπε για χειρουργείο για όλα άμεσα. Ο κύριος Σαραβάκος έχει άλλη άποψη, είναι πιο συντηρητικός και εγώ έχω μπερδευτεί...

 

Αν έχετε πληροφορίες για όποιον από τους δυο γιατρούς θα το εκτιμούσα πολύ... Το βιάζομαι γιατί έχω κλείσει ραντεβού με τον κύριο Παρπούνα για χειρουργείο σε περίπου 25 μέρες και δεν ξέρω τί να κάνω...

 

Σας είπε ο Παρπούνας για χειρουργείο και άμεσα? Καλοκαιριάτικα? Μου κάνει πάρα πολύ εντύπωση γιατί εμάς μας παρακολουθεί από 18μηνών και κάθε χρόνο είχε υγρό όλη τη χρονιά και τέτοια εποχή μας έλεγε δεν κάνουμε χειρουργεία ... κάνουμε ΠΟΛΛΑ μπάνια!!!! Πάντα το Σεπτέμβριο έφευγε το υγρό μέχρι πέρσυ το Σεπτέμβριο που κάναμε χειρουργείο και βάλαμε σωληνάκια. Μας είπε ότι κρατάνει 10-12 μήνες και τώρα έχει πέσει το ένα και περιμένουμε πώς και πώς να πέσει και το άλλο για να κάνουμε μπάνια χωρίς να φοβόμαστε. Εγώ διαφωνώ με το να κάνετε χειρουργείο μέσα στο κατακαλόκαιρο ... θα έχετε θέμα να μη μπει υγρό στο αφτί και είναι ταλαιπωρία. Αλλά επειδή το Παρπούνα τον έχω για προσεχτικό σε αυτά τα πράγματα ... ίσως σε εσάς να είναι απαραίτητο. Τον Παρπούνα τον εμπιστεύομαι και θεωρώ ότι είναι και πολύ καλός άνθρωπος και γλυκός με τα παιδιά.

azHYp2.png

 

vwuep3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας είπε ο Παρπούνας για χειρουργείο και άμεσα? Καλοκαιριάτικα? Μου κάνει πάρα πολύ εντύπωση γιατί εμάς μας παρακολουθεί από 18μηνών και κάθε χρόνο είχε υγρό όλη τη χρονιά και τέτοια εποχή μας έλεγε δεν κάνουμε χειρουργεία ... κάνουμε ΠΟΛΛΑ μπάνια!!!! Πάντα το Σεπτέμβριο έφευγε το υγρό μέχρι πέρσυ το Σεπτέμβριο που κάναμε χειρουργείο και βάλαμε σωληνάκια. Μας είπε ότι κρατάνει 10-12 μήνες και τώρα έχει πέσει το ένα και περιμένουμε πώς και πώς να πέσει και το άλλο για να κάνουμε μπάνια χωρίς να φοβόμαστε. Εγώ διαφωνώ με το να κάνετε χειρουργείο μέσα στο κατακαλόκαιρο ... θα έχετε θέμα να μη μπει υγρό στο αφτί και είναι ταλαιπωρία. Αλλά επειδή το Παρπούνα τον έχω για προσεχτικό σε αυτά τα πράγματα ... ίσως σε εσάς να είναι απαραίτητο. Τον Παρπούνα τον εμπιστεύομαι και θεωρώ ότι είναι και πολύ καλός άνθρωπος και γλυκός με τα παιδιά.

 

Ναι κι εμένα μου εκανε εντύπωση... Η μικρή μου είναι σχεδόν 6 και σκέφτομαι μήπως και το ξεπεράσουμε σιγά σιγά το πρόβλημα αν και οι αμυγδαλές είναι τεράστιες ούτως ή άλλως [το βλέπω κι εγώ η ίδια που είμια άσχετη δηλαδή]. Ο Παρπούνας θεωρεί ότι δεν έχουμε περιθώρια αναβολής και αναμονής γιατί αρχίζει να δημιουργείται λέει σοβαρό πρόβλημα στο τύμπανο... Τον έκοψα για σοβαρό επιστήμονα, εξάλλου γι΄αυτό ρωτάω γι΄αυτούς τους δυο γιατρούς και όχι για τόσους άλλους που είδα...

 

Πάντως αν με την ισχυρή θεραπεία που της έδωσε ο Σαραβάκος καταφέρει και φύγει το υγρό και γλιτώσουμε τουλάχιστον σωληνάκια, παρακεντήσεις κλπ, σημαίνει ότι πραγματικά ο Σαραβάκος ξέρει ακριβώς τί κάνει... Μου αρέσει που είναι σταθερός και αποφασιστικός σε αυτό που πιστεύει, ΟΚ είναι ιδιότροπος και απότομος αλλά δε θα τον παντρευτώ, το παιδί μου θα χειρουργήσει οποτε δε με νοιάζει...

 

Κάτι άλλο που μου τριβελίζει το μυαλό και δεν ξέρω αν είναι και κοτσάνα ή όχι, είναι ότι ο Σαραβάκος είναι πολύ μεγάλος και δεν ξέρω αν κατέχει πιο σύγχρονες τεχνικές...

Link to comment
Share on other sites

Ναι κι εμένα μου εκανε εντύπωση... Η μικρή μου είναι σχεδόν 6 και σκέφτομαι μήπως και το ξεπεράσουμε σιγά σιγά το πρόβλημα αν και οι αμυγδαλές είναι τεράστιες ούτως ή άλλως [το βλέπω κι εγώ η ίδια που είμια άσχετη δηλαδή]. Ο Παρπούνας θεωρεί ότι δεν έχουμε περιθώρια αναβολής και αναμονής γιατί αρχίζει να δημιουργείται λέει σοβαρό πρόβλημα στο τύμπανο... Τον έκοψα για σοβαρό επιστήμονα, εξάλλου γι΄αυτό ρωτάω γι΄αυτούς τους δυο γιατρούς και όχι για τόσους άλλους που είδα...

 

Πάντως αν με την ισχυρή θεραπεία που της έδωσε ο Σαραβάκος καταφέρει και φύγει το υγρό και γλιτώσουμε τουλάχιστον σωληνάκια, παρακεντήσεις κλπ, σημαίνει ότι πραγματικά ο Σαραβάκος ξέρει ακριβώς τί κάνει... Μου αρέσει που είναι σταθερός και αποφασιστικός σε αυτό που πιστεύει, ΟΚ είναι ιδιότροπος και απότομος αλλά δε θα τον παντρευτώ, το παιδί μου θα χειρουργήσει οποτε δε με νοιάζει...

 

Κάτι άλλο που μου τριβελίζει το μυαλό και δεν ξέρω αν είναι και κοτσάνα ή όχι, είναι ότι ο Σαραβάκος είναι πολύ μεγάλος και δεν ξέρω αν κατέχει πιο σύγχρονες τεχνικές...

 

Πάντως για να το είπε ο Παρπούνας πρέπει να ισχύει! Εμάς δε μας έκανε χειρουργείο αμέσως ... το περίμενε πολύ...

azHYp2.png

 

vwuep3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια. Ο γιος μου , περιπου 5 χρονων παθαινει συνεχεια ωτιτιδες κ πλεον εχει μαζεψει υγρο που εχει πηξει και πηγα σε 2 ωρυλα που ειπαν για χειρουργειο κρεατακια κ αμυγδαλες. Μαλιστα απο τις συνεχεις ωτιτιδες εχει παθει λεει και εναν ηπιο εκφυλισμο των τυμπανικων μεμβρανων το οποιο δεν διορθωνεται αλλα δεν εχει και καμια σοβαρη συνεπεια. ΟΙ γιατροι που επισκεφτηκα ειναι ο μπουρας νικολαος και αηδονης Ιωαννης στη Θεσσαλονικη. Γνωριζετε τους συγκεκριμενους γιατρους? ή καποιον αλλον απο θεσσαλονικη. Ειναι λιγο επειγον το θεμα γιατι το υγρο εχει γινει πλεον τζελ. Σας ευχαριστω πολυ

 

 

ΑΑΑΧ, τα ίδια μου έχουν περιγράψει κι εμένα γι΄αυτό και ψάχνω κι εγώ να τη χειρουργήσω τη μικρή...

 

Ευχαριστώ τις κοπέλες που με βοήθησαν με τις πληροφορίες τους, αν ξέρει και κανείς άλλος κάτι να μου πει για Παρπούνα και Σαραβάκο...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Κορίτσια αν γνωρίζετε να μου πείτε το τηλέφωνο του Σαραβάκου του ιδιωτικού του ιατρείου όμως και που το έχει.

Επίσης έχετε να μου συστήσετε κάποιον από ΜΗΤΕΡΑ ή ΙΑΣΩ ΠΑΙΔΩΝ?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αν γνωρίζετε να μου πείτε το τηλέφωνο του Σαραβάκου του ιδιωτικού του ιατρείου όμως και που το έχει.

Επίσης έχετε να μου συστήσετε κάποιον από ΜΗΤΕΡΑ ή ΙΑΣΩ ΠΑΙΔΩΝ?

 

Στο Ιασώ Παίδων χειρουργεί ο κ.Χουλάκης.

Εμείς εκεί κάναμε κρεατάκια και σωληνάκια αφού γύρισα 4 διαφορετικούς ΩΡΛ.

Ήταν μέχρι πέρισυ διευθυντής στο παιδο-ΩΡΛ του Αγία Σοφία και τώρα έχει ιδιωτικο ιατρείο ση Βασ. Σοφίας απέναντι από το Μέγαρο Μουσικής.

Είναι εξαιρετικός άνθρωπος, έχει φοβερή εμπειρία και σου αποπνέει μεγάλη σιγουριά

Link to comment
Share on other sites

Στο Ιασώ Παίδων χειρουργεί ο κ.Χουλάκης.

Εμείς εκεί κάναμε κρεατάκια και σωληνάκια αφού γύρισα 4 διαφορετικούς ΩΡΛ.

Ήταν μέχρι πέρισυ διευθυντής στο παιδο-ΩΡΛ του Αγία Σοφία και τώρα έχει ιδιωτικο ιατρείο ση Βασ. Σοφίας απέναντι από το Μέγαρο Μουσικής.

Είναι εξαιρετικός άνθρωπος, έχει φοβερή εμπειρία και σου αποπνέει μεγάλη σιγουριά

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες που μου δίνεις.

Να φανταστώ ότι είναι μεγάλος σε ηλικία?

Το ανιψάκι μου πρέπει να βγάλει αμυγδαλές και κρεατάκια και είδε τον κ. Λιούμπα από το ΙΑΣΩ ΠΑΙΔΩΝ και η αδερφή μου θέλει να πάρει εννοείται και δεύτερη γνώμη.

Αν θέλεις πες μου την εμπειρία σου από την νοσηλεία του παιδιού στο ΙΑΣΩ. Εμεινες ευχαριστημένη? Είχες κάποιο παράπονο? Και αν επιτρέπεται πόσο περίπου κόστισε η επέμβαση? Γενικά διαφώτισέ με λίγο.

Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες που μου δίνεις.

Να φανταστώ ότι είναι μεγάλος σε ηλικία?

Το ανιψάκι μου πρέπει να βγάλει αμυγδαλές και κρεατάκια και είδε τον κ. Λιούμπα από το ΙΑΣΩ ΠΑΙΔΩΝ και η αδερφή μου θέλει να πάρει εννοείται και δεύτερη γνώμη.

Αν θέλεις πες μου την εμπειρία σου από την νοσηλεία του παιδιού στο ΙΑΣΩ. Εμεινες ευχαριστημένη? Είχες κάποιο παράπονο? Και αν επιτρέπεται πόσο περίπου κόστισε η επέμβαση? Γενικά διαφώτισέ με λίγο.

Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι.

Αν και δεν συνηθίζω να συστήνω γιατρούς, ο συγκεκριμένος πραγματικά έίναι υπόδειγμα.Η ηλικία του δεν πρέπει να είναι πάνω από 60.Και εγώ τον βρήκα μόνη μου ψάχνοντας και μου τον σύστησε και η παιδίατρός μου.

Η μικρή χειρουργήθηκε κατά τις 12 το μεσημέρι, κράτησε 1 ώρα και το βράδυ της ίδιας μέρας βγήκαμε με ένα παιδί να πετάει !!!. Κανένα απόλύτως παράπονο από το Ιασώ, όλοι εξυπηρετικότατοι και με το παραπάνω. Η αμοιβή του γιατρού ήταν ?500, η αναισθησιολόγος φοβερή με την μικρή όπου ήμουν και εγώ μαζί της μέχρι να κοιμηθεί ?250 και το Ιασώ ?700.

Στην επόμενη επίσκεψη που πήγαμε ο γιατρός δεν πήρε χρήματα και με το χέρι στην καρδιά τον συστήνω

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...