Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χαρτονι πουα ή καρω μωβ?????


chris 81

Recommended Posts

:roll::roll:Μπορειτε να με βοηθησετε???ειδα κατι προσκλητηρια καρδια με χαρτονι μοβ ασπρο λεπτο καρώ πανω σε ξυλακι και ξετρελαθηκα αλλα λογω τιμης ξεκινησα να τα κανω μονη.Μιλησα με γνωστο βιβλιοπωλείο στην Θεσσαλονικη μου ειπαν οτι εχουν τα παρήγγειλα πηγα πηρα και τα ξυλάκια και κουπατ με την μεγαλη καρδια και ολα τελεια.Ελα ομως που χθες που με ειδοποιησαν οτι ηρθαν τα χαρτονια παω και βλεπω μπλε:evil:μαλιστα μου το παίξανε και τρελιτσα οτι μου το ειχανε πει απο το τηλ και συμφωνησα.

Τωρα ομως τι γινεται που εχω παρει ολα τα υπόλοιπα υλικα????μπαινω και ψαχνω σε Θεσσαλονικη και Αθηνα απο το internet και πουθενα δεν βρισκω!!!

αυτοι που κανουν τα προσκλητήρια δηλαδη που τα βρίσκουν???θα τρελαθω!!!εχει δει καμια πουθενα και μπορει να με βοηθήσει???αλλο χρωμα δεν μπορω να βαλω γιατι ευτο ειναι το χρωμα της βαφτισης και ολα τα υπολοιπα ακολουθουν αυτο το χρωμα.περιμενω με αγωνια νεα σας.Ευχαριστω και συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα.:-P

γιατί εγώ ότι ονειρευόμουν στην ζωή μου ,το έχω βρει σε εσενανε ψυχή μου και έχω τα πάντα πια!!!

η πεταλουδίτσα μου γεννήθηκε στις 23/9/10

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σε καταλαβαίνω απόλυτα!!κι εγώ ψάχνω χαρτόνι κόκκινο με λευκό πουά αλλά δεν μπορώ να βρω για να φτιάξω τις παιδικές μας μπομπονιέρες!αλήθεια που τα βρίσκουν τα χαρτόνια αυτοί που κάνουν τα προσκλητήρια!!!ας μας δώσει κάποιος τα φώτα του!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας...!!!!

μεχρι στιγμης βρηκα το πουα κοκκινο λευκο και αντιστροφα

http://www.papazoglou.net.gr/product.php?productid=18594&cat=495&bestseller=Y

 

http://www.papazoglou.net.gr/product.php?productid=18593&cat=495&page=2

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να τα δειτε και οι δυο κατι θα βρειτε

δες τε και εδω

 

http://www.camelino.gr/ProductCatalog/14/1404/140413.aspx

 

απλα το μωβ ειναι λιγο δυσκολο(θα σου βγαινει λιγο μπλε)

δειξε μας τα χρωματα απο τα υπολοιπα αντικειμενα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εαν εχετε χρονο μπροστα σας το φτοιαχνεται μονες σας το πουα ομως γιατι το καρο θελει πολυ σταθερο χερι!!!χαρονι μονοχρομο και χρωμα της αρεσκειας σας καλυτερα κατι σε πλαστικο ακρυλικο και ξιλακια απο σουβλακι το βουτας στο χρωμα λιγο οχι πολυ και κανεις σφραγιδα μετα το αφηνεις να στεγνωσει καλα γινεται και ισιο και 3d τελειως χειροποιητο ομως!!!!και μετα καμαρωνεις!!!!:-D

Link to comment
Share on other sites

Χρυσανθεμάκι μου γλυκό

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω σε αυτό που ρωτάς,,,, δυστυχώς,,,

Είδα το μήνυμά σου και μπήκα να σου δώσω ευχούλες για την πεταλουδίτσα σου,, άντε έφτασε η στιγμή να την βαπτίσετε:D:D:D

Μακάρι ηλιοσποράκι μου να την βρεις την άκρη και τα προσκλητήρια να γίνουν super!!!

Πολλά πολλά φιλάκια

"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Λοιπον κοριτσια μου ευχαριστω πολυ πολυ για τις συμβουλες και την βοηθεια.τελικα ειχατε δικιο εκτυπωσαμεσε Α4 χαρτονι πουα καρδιες και μετα ψαλιδι και βγηκε τελοιο.αγορασα και τα ξυλακια κολλημα και ετοιμα.τωρα μου μεινανε οι κορδελες χε χε!!!!

Βανιλιτσα μου μακια στην κοιλιτσα!!:-P:razz::-P:razz:

γιατί εγώ ότι ονειρευόμουν στην ζωή μου ,το έχω βρει σε εσενανε ψυχή μου και έχω τα πάντα πια!!!

η πεταλουδίτσα μου γεννήθηκε στις 23/9/10

Link to comment
Share on other sites

Χαρτονι σε μωβ ειναι ψιλοδυσκολο να βρειτε σε απλα βιβλιοπωλεια.. εγω εψαξα σε αρκετα οταν εφτιαχνα τα προσκλητηρια μας, κ τελικα βρηκα σε ενα , ομως το συγκεκριμενο ετυχε να συνεργαζεται με εναν που εκανε χαρτια για προσκλητηρια κλπ κ εφερνε μονο κατοπιν παραγγελιας..

Και τα χρυσοπληρωσα κιολας.. 40 ευρω για 80 χαρτονια μεγεθος 4Α.

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...