Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ξένο βιβλιάριο?


Recommended Posts

Ο ενδοκρινολόγος μου πρότεινε να κάνω εξετάσεις στο Ιπποκράτειο για Να δούμε αναλυτικότερα το πρόβλημα των πολυκυστικών. Εχω ΙΚΑ κ δεν καλύπτει.Μου πρότεινα να βρω καποιο άλλο βιβλιάριο.Γινεται να καλυφθουν με ξένο βιβλιάριο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν πάρεις ξένο βιβλιάριο, τις εξετάσεις δεν θα τις κάνεις ως "sisika" αλλά ως "Τάδε Ταδοπούλου".

Θα κάνεις ότι είσαι ο δικαιούχος που αναφέρει το βιβλιάριο. Για αυτό φρόντισε να πάρεις βιβλιάριο από γυναίκα! Από ότι ξέρω στα δημ νοσ δεν ζητάν ταυτότητα (και αν ζητήσουν την ξέχασες!).

Link to comment
Share on other sites

Και μην έχεις ενδοιασμούς.

 

Αν σκεφτείς πόσα σου κρατάνε κάθε μήνα και τι σου παρέχουν αντίστοιχα θα πάρεις το βιβλιάριο της φίλης και θα πας τρέχοντας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι ο γιατρός μου είπε ότι θα τα βολέψει.Σχετικά με ταμία που δεν καλύπτουν όλο το κόστος των εξετάσεων,πληρώνω μόνο τη διαφορά?Ή θα τα πληρώσω όλα κ μετά θα εισπράξω ποσό από το ταμείο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...