Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εξαμηνο με ποσα ενσημα???


linaki

Recommended Posts

σας ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου....οντως ετσι ειναι..σημερα μπορεσα και εμαθα απο τον οαεδ και θελουνε 200 ενσημα αρα εγω απο τον Αυγουστο που δουλευω μεχρι και τον Μαρτιο εχω ηδη τα 200 οποτε Απριλιο και Μαιο ειμαι οκ αν τυχον φυγω αλλα θα ειμαι μεχρι και τον Μαιο οποτε ολα καλα....ειλικρινα θα τρελενομουνα αν δεν επαιρνα το εξαμηνο μετα με τα 3 τι θα εκανα....

 

σας ευχαριστω παρα πολυ...να στε καλα και να χαιρεστε τα μωρακια σας!!!!!

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


...και ξαναρχομαι και ξαναρωταω....

 

απο το εξαμηνο που παιρνουμε απο τον οαεδ εκεινα τα ενησμα ξερω δεν ειναι συνταξιμα αλλα μηπως ειναι δεδουλεμενα???δηλαδη πιανονται για να παρεις το επομενο εξαμηνο αν μεινεις στο καπακι εγκυος και δεν προλαβεις να δουλεψεις πολλους μηνες????..και τα ενσημα του αεδ ειναι το ιδιο δηλαδη ...25???

 

:?:?:?:?:?

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΝ ΜΕΤΑ ΤΟ 6ΜΗΝΟ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ (ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΙΤΗΣΕ ΟΙΚΙΟΘΕΛΩΣ ΛΟΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΗΣΤΙΚΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ),ΛΕΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΑΕΔ; ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙ ΤΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ;ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...