Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

υπολειπόμενα χρήματα απο εξάμηνη αδια μητρότητας


chrysa.ps

Recommended Posts

καλησπέρα,

η εξαμηνη αδεια μητρότητας μου εληξε στις 30/6/2009 ,μετα επεστρεψα στη δουλεια κια μολις εκλεισα χρόνο στις 7/10/2009 με απέλυσαν οποτε μπήκα ταμειο ανεργίας.Απο την εξαμηνη αδεια μου πληρωθηκα μονο το δωρο πασχα και μου εμεινε σε εκρεμμότητα το δωρο χριστουγεννων και καποιο ποσο σαν επίδομα αδειας. Γνωρίζει καποιος να μου πει πότε περιπου θα τα πληρωθώ και αν χρειάζεται να παω στον ΟΑΕΔ γιαυτό, γιατι τα χρήματα κατα την διαρκεια της εξαμηνης μπαινανε αυτόματα σε λογαριασμό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμένα το εξάμηνο έληξε στις 15-10-09. Όταν ρώτησα στον ΟΑΕΔ για το Δώρο Χριστουγέννων μου είπαν ότι θα μπει κάποια στιγμή μέσα στον Δεκέμβρη και αντίστοιχα το Δώρο Πάσχα κάποια στιγμή τον Απρίλιο. Μπαίνουν αυτόματα στον λογαριασμό. Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι εσυ. Οπότε από μέρα σε μέρα θα μπουν τα χρήματα, μην ανησυχείς.

 

 kh4Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Το δωρο Χριστουγεννων θα μπει μαζι με τα δωρα ολων των επιδοματων που δινει ο ΟΑΕΔ.Συνηθως βγαινει και ανακοινωση και ειναι περιπου στα μεσα του μηνα.Κι εγω εχω να παιρνω το Δ.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...