Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ζητείται κοπέλα στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης


Recommended Posts

Ζητείται κοπέλα για φροντίδα 2 παιδιών, (νηπίων) 6 και 4,5 χρόνων αντίστοιχα. Η αγγελία αφορά σε κοπέλες που κατοικούν κυρίως στην Ανατολική Θεσσαλονίκη και έχουν την δυνατότητα ενός διευρυμένου ωραρίου, κυρίως μεταξύ 12:00-18:00.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Mε ενδιαφέρει αγγελία σας , μπορείτε να μου στείλετε στοιχεία σας σε αυτό το mail [email protected]:P

για να επικοινωνήσω μαζί σας ;

ευχαριστώ

θα χαρώ πόλυ να μιλήσουμε !

καλή σας συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ονομαζομαι Λια και ενδιαφερομαι για την αγγελια σας.ειμαι κατοικος ανατολικης Θεσδαλονικης και εχω πολυετη εμπειρια στη φυλαξη παιδιων καθως και στην θεση δασκαλας σε παιδικο σταθμο.το e-mail μου ειναι:[email protected]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ονομάζομαι Τρούπκου Αστερία και κατοικώ στην Καλαμαριά πλησίον του πνευματικού κέντρου του δήμου Καλαμαριάς, είμαι απόφοιτη παιδαγωγικού και έχω στην κατοχή μου και μεταπτυχιακό δίπλωμα εξειδίκευσης.Θα ήθελα πολύ να συνεργαστώ μαζί σας για τη δημιουργική απασχόληση των παιδιών σας, αν επιθυμείτε επικοινωνήστε μαζί μου στο 6973716055.Ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο σας.:P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα ,

Ονομάζομαι Αγγελίδου Σοφία και πριν δυο χρόνια αποφοίτησα απο την παιδαγωγική σχολή του ΑΠΘ. Έχω εργασθεί ως παιδαγωγός στο παρελθον στο ξενοδοχείο Σάνι στη χαλκιδικη. Επίσης έχω κανει baby sitting για πολλές οικογένειες. Εαν επιθυμείτε να συνεργασθειτε μαζί μου παρακαλώ επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο 6938168287. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...