Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κεφαλάκι μωρου...τη βοηθεια σας!


Recommended Posts

Μετα απο παρακληση φιλης μου επισης μανουλας, που δεν εχει internet ,θα ηθελα να ρωτησω για εκεινη το εξης..

Η φιλη μου γεννησε φυσιολογικα αλλα με εμβρυουλκο το μωρο της, με αποτελεσμα τοκεφαλακι του παιδιου της που σημερα ειναι 6 μηνων δεν εχει φτιαξει εξωτερικα δηλ τι εννοω..απο τη πισω πλευρα δεν κανει ακριβως καμπυλη..και ενω ο παιδιατρος την εχει καθησυχασει εκεινη δεν μπορει να ηρεμησει και νομιζει πως εχει κατι...

Εν τω μεταξυ μενει σε νησι οποτε δεν εχει και πολλες επιλογες γιατρων..

Το εχετε συναντησει αυτο και αν ναι ειναι σοβαρο;;;Δεν θα φτιαξει το κεφαλακι του...;;;

Συγγνωμη αν σας κουρασα....

pEmXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalispera.logika meta apo tosous mines tha eixe ftiaksei.xwris na thelw na se trwmaksw kia na trwmakseis kai esy tin fili sou kai o dikos mou gios eixe tetio kefalaki kai 4 minwn egine epembasi kai twra tin tetarti mpenoume gia tin deyteri.eplizw na min einai kati kako alla as to psaksei perissotero kali mou.gia opia aporia edw eimai,style mou pm. an kai axriasti na sas eimai eyxomai.filia

Link to comment
Share on other sites

kalispera.logika meta apo tosous mines tha eixe ftiaksei.xwris na thelw na se trwmaksw kia na trwmakseis kai esy tin fili sou kai o dikos mou gios eixe tetio kefalaki kai 4 minwn egine epembasi kai twra tin tetarti mpenoume gia tin deyteri.eplizw na min einai kati kako alla as to psaksei perissotero kali mou.gia opia aporia edw eimai,style mou pm. an kai axriasti na sas eimai eyxomai.filia

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μετα απο παρακληση φιλης μου επισης μανουλας, που δεν εχει internet ,θα ηθελα να ρωτησω για εκεινη το εξης..

Η φιλη μου γεννησε φυσιολογικα αλλα με εμβρυουλκο το μωρο της, με αποτελεσμα τοκεφαλακι του παιδιου της που σημερα ειναι 6 μηνων δεν εχει φτιαξει εξωτερικα δηλ τι εννοω..απο τη πισω πλευρα δεν κανει ακριβως καμπυλη..και ενω ο παιδιατρος την εχει καθησυχασει εκεινη δεν μπορει να ηρεμησει και νομιζει πως εχει κατι...

Εν τω μεταξυ μενει σε νησι οποτε δεν εχει και πολλες επιλογες γιατρων..

Το εχετε συναντησει αυτο και αν ναι ειναι σοβαρο;;;Δεν θα φτιαξει το κεφαλακι του...;;;

Συγγνωμη αν σας κουρασα....

 

αν θελεις διαβασε τους διαλογους απο αυτα τα ποστ,αν δεν τα εχεις διαβασει ηδη..ισως σε βοηθησω..

 

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=10290

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=9395

 

καλες γιορτες και καλη επιτυχια

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: και ο δικος μου βγηκε με εμβρυουλκο γιατι ερχοταν με κολλημενο το χερακι στο κεφαλι και φυσικα ειχε αυτο ο περιεργο σχημα κεφαλιου.Ο παιδιατρος μου ειχε πει γυρω στους 6 μηνες θα εστρωνε αλλα δεν εστρωσε.Δεν ξερω ισως ειναι ιδεα μου αλλα ακομη εχει ψιλοπεριεργο σχηματακι που φυσικα δεν διακρινεται αν δεν το προσεξεις καλα.
rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...