Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γλυκο μετα το μυστηριο


mia manoula

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα ,

 

Πέρασα από το sweet corner λίγες μέρες πριν κ να σας πω ότι απογοητεύτηκα λίγο.

 

 

 

Καταρχήν θέλουν έχτρα τραπέζι για να βάλουν τα γλυκά το οποίο αν δεν έχει η εκκλησία ένα 2ο πρέπει να φέρεις από το σπίτι σου (αν δείτε στη 1η εικόνα με θέμα τους πειρατές μια κυρία πίσω κραταει το καλάθι με τις μπομπο στα χέρια κ μοιράζει :shock: )

Πάγο πρέπει να πάμε εμείς , τραπεζομάντιλο εμείς.

Ζήτησα τη παρουσίαση με τους πειρατές κ μου είπε ότι τα διακοσμητικά ήταν της βάφτισης. Δηλαδή αυτοί πάνε μόνο 2-3 γάζες – τούλια , το καθρέφτη η τις «λεκάνες» που θα βάλουν μέσα το πάγο α κ τη χρυσόσκονη που ρίχνουν πάνω στο πάγο.

Επίσης το σφηνάκι του 1Ε είναι πολύ-πολύ μικρό κ σε αναγκάζει να πας στο επόμενο μέγεθος του 1,2Ε αν δε θες να γίνεις ρεζίλι στους καλεσμένους σου , που κ αυτό μικρό το λες αλλά …..

 

 

 

Τελικά τους απέρριψα κ όπως λέει κ το κορίτσι παραπάνω γάζες στο τραπέζι με τα γλυκάκια μπορώ να βάλω κ μόνη μου ;)

jeOhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 192
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

koritsia epeidi egw pia eimai pelatisa toy zaxaroplasteioy gia to opoio lete,apo tin vaftisi tis koris moy kai meta giati oles tis toyrtes ekei tis paraggelnw afoy kai apo sxedia kai apo geyseis yparxei pikoilia kai egw panta kanw tridiastates toyrtes exoyn kai glyka xortastika opws leei i frosobal !! to kypelo toy profiterol poy einai kai megalo to xoyn 1 kai vazoyn kai soy mesa oxi sketi saltsa poy vazoyn oi pio polloi kai to xoyn 1,2 kai 1,4.kai mpoyfedes glykwn kanei gia vaftisi kai apo ola apla to sfinaki stis geyseis poy to vgazoyn to proteinoyn san kati pio delicato !! twra moy lege i kopela tha vgaloyn kai xrwmatisto macaron !! pantws to large sto 1,2 nomizw einai poly kalo gia vaftisi.i swsti posotita gia na mi mpoyxtiseis.pola mpika sto site kai to eida kai to large se mia paroysiasi me peirates poy xei.gia rikse mia matia.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα ,

 

Πέρασα από το sweet corner λίγες μέρες πριν κ να σας πω ότι απογοητεύτηκα λίγο.

 

Επίσης το σφηνάκι του 1Ε είναι πολύ-πολύ μικρό κ σε αναγκάζει να πας στο επόμενο μέγεθος του 1,2Ε αν δε θες να γίνεις ρεζίλι στους καλεσμένους σου , που κ αυτό μικρό το λες αλλά …..

 

Τελικά τους απέρριψα κ όπως λέει κ το κορίτσι παραπάνω γάζες στο τραπέζι με τα γλυκάκια μπορώ να βάλω κ μόνη μου ;)

Α γεια σου! Τελικά δεν είμαι εγώ η παράξενη.

Εμένα πάντως για σουδάκια και εκλεράκια μου ζήτησε 0,90λεπτά ΤΟ ΕΝΑ :shock:.

Σιγά δεν πάω σε ένα ζαχαροπλαστείο να τα πάρω με το κιλό;

Και τα προφιτερόλ στα ποτηράκια 1ευρώ τα χρεώνουν όλοι.

Link to comment
Share on other sites

dafy geia soy !!! kai oi alloi toso ta xoyn alla i sta fernoyn sto koytaki toy zaxaroplasteioy i soy lene na peraseis na ta pareis.to lew epeidi anaferate gia tin paroysiasi.den kserw re koritsia kanena zaxaroplasteio poy na paei na stithei stin vaftisi mexri na teleiwsei gia na einai kati eyparoysiasto.ti na pw !! goysta einai ayta !! parepiptontws exw dokimasei kai ta soydakia poy eipe i alli i kopela kai exoyn wraia pattiserie!! telika vrikate kati kalytero ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

dafy geia soy !!! kai oi alloi toso ta xoyn alla i sta fernoyn sto koytaki toy zaxaroplasteioy i soy lene na peraseis na ta pareis.to lew epeidi anaferate gia tin paroysiasi.den kserw re koritsia kanena zaxaroplasteio poy na paei na stithei stin vaftisi mexri na teleiwsei gia na einai kati eyparoysiasto.ti na pw !! goysta einai ayta !! parepiptontws exw dokimasei kai ta soydakia poy eipe i alli i kopela kai exoyn wraia pattiserie!! telika vrikate kati kalytero ?

Συγνώμη κιόλας αλλά πολύ υπερασπίζεσαι το εν λόγω ζαχαροπλαστείο.

Κατά τη γνώμη μου δεν είναι και τίποτα το φοβερό. Συνηθισμένα τα γλυκά που αγόρασα. Δεν νομίζω πώς αξίζει κάποιος που μένει μακριά να το επισκεπτεί. Μάλλον το χρόνο του θα χάσει...:-(

Link to comment
Share on other sites

Mir1978 , γεια σου. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω πάει σε άλλο ζαχαροπλαστείο να δω τιμές για να σου πω αν το 1 ή το 1,2 είναι φθηνό η ακριβό για το συγκεκριμένο γλυκάκι.

Αυτό που δε μου άρεσε καθόλου στο εν λόγο ζαχαροπλαστείο είναι η «παραπληροφόρηση» του site . Βλέπεις κάτι, το ζητάς κ σου λέει α ξέρεις δεν είναι έτσι όπως το βλέπεις … Γράφει στο site ότι αναλαμβάνουν τη παρουσίαση κ ουσιαστικά το μόνο που κάνουν είναι να βάλουν γάζες , το καθρέφτη (που σιγά δηλαδή τη παρουσίαση) κ τη χρυσόσκονη στο πάγο που εσύ πρέπει να τους πας (εκτός από το τραπέζι , το τραπεζομάντιλο, κλπ κλπ ) Οτιδήποτε άλλο βλέπεις στις φωτο του site πρέπει να το έχεις ήδη για να το βάλουν δίπλα στα γλυκά είτε αυτό είναι κάποιο διακοσμητικό είτε λουλούδια.

 

Όσο για το θέμα του να παρευρίσκετε στη βάφτιση άνθρωπος του ζαχαροπλαστείου δε μου λέει κάτι.

 

Α κ συμφωνώ με τη frosobal αν κάποιος μένει μακριά δεν αξίζει το κόπο να χάσει τη ώρα του. Εγώ μένω Νίκαια κ δε μου ήταν κόπος.

jeOhp3.png
Link to comment
Share on other sites

koritsia egw den milisa an i paroysiasi einai oyaoy i oxi !! egw ayto poy eipa einai oti otan egw ekana tin vaftisi tis koris moy den eixa ena koyti glyka apla aradiasmena panw ston pagko.eixa xalasei tosa lefta stin vaftisi kai ithela akoma kai ta glyka na fanoyn omorfa.kai apla eipa oti ayto poy ithela den mporoysa na to vrw alloy .mporei ta ylika na min einai spoydaia na nai pagoi kai raner kai kordeles alla ypostirixtike wraia to glyko.ayto me ton pago einai kati pio oydetero kai tairiaze me to thema tis vaptiseis poy kana stin kori moy.otan omws eipa stin diakosmitria oti thelw allo 1 trapezi stolismeno gia ta glyka ithele alla 150 eurw.kai poly apla lew oti aytoi to kanoyn etsi.e den mporoysa re koritsia na xw apaitisi me to 1,20 poy plirwsa mono to sfinaki na xw thema analogo sto trapezi glykoy !! protaseis grafoyme kai o kathenas tis empeiries toy.fysiko einai na min aresoyn se oloys mas ta idia.

Link to comment
Share on other sites

είναι ακριβά, φαντάζομαι, ε?

οχι δεν ειναι ακριβο..εμεις καναμε εκει σοκολατιτσες για τη βαπτιση της μικρης μας κι εκτος απ'το οτι ξετρελαθηκε ολος ο κοσμος, ηταν και καλη η τιμη...γυρω στο 1,20 πριν 1,5 χρονο.(αν θυμαμαι καλα)

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koritsia egw den milisa an i paroysiasi einai oyaoy i oxi !! egw ayto poy eipa einai oti otan egw ekana tin vaftisi tis koris moy den eixa ena koyti glyka apla aradiasmena panw ston pagko.eixa xalasei tosa lefta stin vaftisi kai ithela akoma kai ta glyka na fanoyn omorfa.kai apla eipa oti ayto poy ithela den mporoysa na to vrw alloy .mporei ta ylika na min einai spoydaia na nai pagoi kai raner kai kordeles alla ypostirixtike wraia to glyko.ayto me ton pago einai kati pio oydetero kai tairiaze me to thema tis vaptiseis poy kana stin kori moy.otan omws eipa stin diakosmitria oti thelw allo 1 trapezi stolismeno gia ta glyka ithele alla 150 eurw.kai poly apla lew oti aytoi to kanoyn etsi.e den mporoysa re koritsia na xw apaitisi me to 1,20 poy plirwsa mono to sfinaki na xw thema analogo sto trapezi glykoy !! protaseis grafoyme kai o kathenas tis empeiries toy.fysiko einai na min aresoyn se oloys mas ta idia.

 

βρε παιδια θελεται να κανεται διαφημειση,καντε την,κανεις δεν θα σας εει τιποτα!!!αλλα τουλαχιστων δωστε και μια καλη προσφορα εδω στις κοπελες που μενουν αθηνα για να σας προτιμησουν!!!

οι καιροι ειναι δυσκολοι και πλεων ο κοσμος τα κοιταει ολα!!!!

 

και συγνωμη κοπελια μην μου πεις οτι δεν εισαι απο το μαγαζη...10 μηνυμα,ολα σε αυτο το θεμα και σε ολα λες ποσο τελειο ειναι το μαγαζι και τιποτα αλλο!!

Link to comment
Share on other sites

ok apoxwrw apo tin sizitisi !! to oti eimai kai o magazatoras sygnwmi re koritsia alla thelei fantasia !! apla na pw kati teleytaio.eimai kainoyrgia sto sygkekrimeno site kai sto prwto thema poy egrapsa itan ayto.an gyriseis proigoymenes selides exoyn ginei apo kapoies alles,erwtiseis kai apantisa.emeina eyxaristimeni kai to proteina.ayto tha mporoysa na kanw kai ayrio methayrio kai gia alla opws o xwros poy kaname to trapezi.telika omws ta senaria pane kai erxontai.na ste kala kai eyxomai ta kalytera gia tin vaptisi twn paidiwn sas !!!

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια θελεται να κανεται διαφημειση,καντε την,κανεις δεν θα σας εει τιποτα!!!αλλα τουλαχιστων δωστε και μια καλη προσφορα εδω στις κοπελες που μενουν αθηνα για να σας προτιμησουν!!!

οι καιροι ειναι δυσκολοι και πλεων ο κοσμος τα κοιταει ολα!!!!

 

και συγνωμη κοπελια μην μου πεις οτι δεν εισαι απο το μαγαζη...10 μηνυμα,ολα σε αυτο το θεμα και σε ολα λες ποσο τελειο ειναι το μαγαζι και τιποτα αλλο!!

Έλα Μαιρούλα πες τα εσύ που τα λες έξω από τα δόντια γιατί κι εγώ έψαξα τα μηνύματα.

Τελικά εγώ παράγγειλα ντόνατς από το φούρνο της γειτονιάς μου :D.0,60 το κομμάτι μεγάλα, με γέμιση ότι θέλω. Θα μου βάλει επάνω άσπρο γλάσσο με χρωματιστά τρουφάκια κι επειδή μας ξέρει χρόνια θα μου τα τυλίξει κιόλας με ζελοφάν και κορδελίτσες. Θα τα βάλει σε καλάθια δικά της και θα τα στολίσει. Η διακοσμήτρια ΔΕΝ ζήτησε έξτρα χρήματα για να βάλει μια ακόμα γάζα στο τραπέζι (προς απάντηση της κοπέλας που μας είπε ότι ζητάνε 150ευρώ).

Έχω φτιάξει και σοκολάτες με δικό μου περιτύλιγμα για τα παιδιά και παγωτά.

Link to comment
Share on other sites

κοριστια και εγω απογοητευτικα ηθελα να παω και εγω αλλα ειναι λιγο μακρια... να ρωτησω τις κοπελες που πηγαν τα large ηταν και αυτα πολυ μικρα τους ειχα παρει τηλ και μου ειπε καποιος κυριος οτι τα μικρα εχουν υψος6-7 εκατ και τα μεγαλα 8-10 εκατοσ:evil:. γιατι με τα λεγωμενα του φανταστικα οτι ειναι αρκετα μεγαλα!!! το ποτηρι πως ηταν σαν τεκιλας??):confused::confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριστια και εγω απογοητευτικα ηθελα να παω και εγω αλλα ειναι λιγο μακρια... να ρωτησω τις κοπελες που πηγαν τα large ηταν και αυτα πολυ μικρα τους ειχα παρει τηλ και μου ειπε καποιος κυριος οτι τα μικρα εχουν υψος6-7 εκατ και τα μεγαλα 8-10 εκατοσ:evil:. γιατι με τα λεγωμενα του φανταστικα οτι ειναι αρκετα μεγαλα!!! το ποτηρι πως ηταν σαν τεκιλας??):confused::confused:

Ακριβώς το κλασικό σφηνοπότηρο :(

 

μελιτα ρώτα το φούρνο σου γιατί αυτά που δίνουν για βαπτίσεις είναι σε πιο μικρό μέγεθος και πιο οικονομικά.

Link to comment
Share on other sites

ε[ειδη πεθαινω για τα γλυκα απο το fresh μπορεις να μου πεις ποσο κανει το κιλο γιατι σε 1 μηνα εχουμε γνεθλια. και τι τουρτα διαλεξες?

Οσο για τα γλυκακια εαν ειναι τοσο μικρα που εγω πιστευω την frosobal μαλλον ειναι ακριβα τελικα γιατι και εγω οταν τα ειδα ενθουσιαστηκα οποτε να μην παω μια που ειναι και πολυ μακρυα μου. Με 1 ευρω μου δινουν απο ζαχαροπλαστειο στην γειτονα οτι γλυκο θελω μεσα σε πλαστικα διαφανα σφηνακια αλλα μου τα εδιξαν και ειναι πολυ μεγαλα αν και να σας πω σημερα που ημουν σε βαφτιση και ειχε προφιτερολ δεν μου αρεσε και δεν το εφαγα αλλα και ο κοσμος δεν το ετρωγε γιατι αμεσως πηγαμε για φαγητο και δεν ηθελαν να τους κοπει η ορεξη . Αφηστε που στο τραπεζι σκασαμε στο φαγητο και εβγαλαν και γλυκο απο το μαγαζι. Επισης η κοπελα εδινε στα παιδακια και σοκολατες στην εκκλησια και μεχρι να φτασουμε στο τραπεζι ελιωσε γιατι δεν ηθελα να του την δωσω πριν και μετα να μην φαει. Η κοπέλα στεναχωρεθηιε που ελιωσαν. Οποτε το σκεφτομαι σοβαρα τι να κανω ισως να δωσω γλυκο μετα το φαγητο ή παγωτα και στα παιδακια να δωσω γλειφιντζουρια μεγαλα ή να παρω κεκακια μονο για τα παιδια ή μπισκοτακια. Θα δω

 

 

Τη Δευτέρα θα πάω στο fresh να παραγγείλω την τούρτα γενεθλίων του μεγάλου και θα δω και εκεί τι προτείνουν για βάπτιση...

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

καταρχην κανε μα την χαρη και γραψε ελληνικα εχουμε βγαλει τα ματια μας να διαβαζουμε τα μηνυματα σου τα ΄βλεπουν και ξενοι και νομιζουν και ρωτανε τη γλωσσα ειναι αυτη. Επισης θα συμφωνησω και εγω οτι κατι δεν μυ παει καλα εγγραφη πριν λιγες μερες και ολα τα μηνυματα να υπερασπιζονται το ζαχαροπλαστειο οταν τοσες κοπελες πηγαν και δοκιμασαν και τα ειδιαν και λενε οτι δεν ειναι κατι σπουδαιο λεω εγω η παραξενη.

Δεν ειμαστε ηλιθιες ξερεις. Επισης δεν ειναι σωστο εαν θελει καποιος να κανει διαφημνιση ας πει ναι ειμαι απο το καταστημα και δεν ειναι ετσι οπως τα λετε γιατι και η κοπελα του σκετη γλυκα ειναι ππαλαιο μελος του forum αλλα βαζει το σηματακι της ξερουμε πια και οταν γραφτηκε κατι για τιμες μπηκε και εκανε διορθωση οτι δεν ειναι οι τιμες που ανεφερε καποια κοπελα. Δεν ειναι σωστο. Εγω πιστευω τα κοριτσια που λενε οτι τελικα δεν ειναι οπως φαινονται και τις ευχαριστω γιατι θα πηγαινα τοσο μακρυα οταν δεν εχω χρονο με δυο μωρα.

 

 

ok apoxwrw apo tin sizitisi !! to oti eimai kai o magazatoras sygnwmi re koritsia alla thelei fantasia !! apla na pw kati teleytaio.eimai kainoyrgia sto sygkekrimeno site kai sto prwto thema poy egrapsa itan ayto.an gyriseis proigoymenes selides exoyn ginei apo kapoies alles,erwtiseis kai apantisa.emeina eyxaristimeni kai to proteina.ayto tha mporoysa na kanw kai ayrio methayrio kai gia alla opws o xwros poy kaname to trapezi.telika omws ta senaria pane kai erxontai.na ste kala kai eyxomai ta kalytera gia tin vaptisi twn paidiwn sas !!!

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλό θα ήταν να σταματησει η επιθεση εδω !! το οτι αναφερθηκα στο συγκεκριμενο ζαχαροπλαστειο γιατι μου αρεσε πολυ δε συνεπαγεται σεναρια του στυλ ειμαι απο το μαγαζι κτλ.δεν θα κατσω να δικαιολογηθω γιατι δεν εχω ακομα γραψει σε αλλα θεματα.Και πανω απο ολα δεν εθιξα προσωπικα καμια κοπελα.

Link to comment
Share on other sites

Mελίνα μου θα σου πω λεπτομέρειες αύριο (μάλλον κατά το βραδάκι). Πάντως δε νομίζω να είναι πολύ ακριβό...εμείς παίρνουμε όλα τα γλυκά (και για δώρα και για το σπίτι) από εκεί και μου φαίνονται νορμάλ οι τιμές. Ξέρω και ένα ζαχαροπλαστείο, το οποίο έχει φανταστική ποιότητα (όλες οι τούρτες γενεθλίων του βαγγέλη ήταν από εκεί), αλλά είναι πανάκριβο και είπαμε φέτος να μη το προτιμήσουμε...

 

Καλό βράδυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω βαφτιζω τον μκρουλη μου τον Ιουλιο και εκανα μια ερευνα αγορας για γλυκακια...τα περισσοτερα ζαχαροπλαστεια προτεινουν προφιτερολ η πανακοτα..Κατεληξα σε 2 ζαχαροπλαστεια το ενα Γκυζη(μενει η αδερφη μου)και το αλλο Ηλιουπολη(μενουμε εμεις),σουπερ γευση!!!!Μου δινουν το γλυκακι 1,60 στο παιδικο κυπελακι με το κουταλακι..και παραγγελια μια εβδομαδα πριν..Μου μενει να ρωτησω και στον Κωνσταντινιδη για παγωτινια και προφιτερολ...μηπως ξερει καποια βρε κοριτσια να εχω μια ιδεα?!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!! Εμείς στη βάπτιση της κόρης ειχαμε σφηνάκια από τη "Despina" σε 2 γεύσεις cookies και πανακότα!! Σαν μέγεθος δεν είναι για χόρταση αλλά δε σε κανουν και ρεζίλι, παίρνεις και μερικά παραπανίσια και όποιος θέλει παίρνει και δεύτερο. Άλλωστε βρε κορίτσια για το καλό θα το φάνε το γλυκάκι δε θα έρθουν για να ντερλικώσουν. Η τιμή ήταν κάπου 1.50 ευρώ αν δεν κάνω λάθος και ήταν υπέροχα!! Άλλωστε το συγκεκριμένο ζαχαροπλαστείο δεν έχει τυχαία "όνομα".

Για το Fresh που ανέφερε καποια κοπέλα, ειχα ρωτήσει κι εκεί, είχε κουτάκια σε διαφορα σχήματα που μπορουσες να διαλέξεις 2 μικρά γλυκάκια μέσα τύπου τρουφάκια κλπ. Αν και τα γλυκά του Fresh είναι τέλεια (τα τρουφάκια απλά μαγεία) δεν με ενθουσιασαν για βάφτιση και ήταν ίδια τιμή και παραπάνω από τη Despina.

Το Lateau στην Πανόρμου επίσης έχει ωραία γλυκά γενικώς (έχω δοκιμάσει), από το site μου άρεσαν πολυ τα ποντικάκια και τα καρπουζάκια.

Πάντως και το παγωτό είναι ωραία ιδέα για το καλοκαιράκι, απλώς εγώ προτείνω ό,τι επιλέξετε να είναι συστημένο και δοκιμασμένο!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και της Δεσποινας τα γλυκα ειναι ωραια αλλα του fresh ειναι απαιχτα ιδιως αυτη η τουρτα πορτοκαλιου και οι ταρτες με φραουλα μιαμ. Κανω και διαιτα να χασω τους πατσαδες γιατι δεν κουμπωνουν τα φερμουαρ απο τις τουαλετες που δοκιμαζω για την βαφτιση.

 

Αλλα εγω δεν καταλαβαινω γιατι να δωσουμε ντε και καλα γλυκο καλοκαιριατικα εαν φτιαξουμε μεγαλα χαρτινα χωνια και βαλυομε ενα τραπεζι στην εκκλησια που θα εχει μπισκοτακια ,λουκουμια, ζαχαρωτα ,κουφετα και εχει σπατουλιτσες να παιρνει ο κοσμος να βαζει στα χωνακια δεν θα θα ειναι καλυτερα?

Μου αρεσαν αυτα που εχει σε αυτην την εταιρεια που εβαλε καποια κοπελα σε αλλο θεμα.

Εχει και μπισκοτα αυτη η εταιρεια απ' οτι ειδα και θα ρωτησω το απογευμα να δω τιμες.

http://www.getta.gr/page.aspx?itemID=SPG30

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και της Δεσποινας τα γλυκα ειναι ωραια αλλα του fresh ειναι απαιχτα ιδιως αυτη η τουρτα πορτοκαλιου και οι ταρτες με φραουλα μιαμ. Κανω και διαιτα να χασω τους πατσαδες γιατι δεν κουμπωνουν τα φερμουαρ απο τις τουαλετες που δοκιμαζω για την βαφτιση.

 

Αλλα εγω δεν καταλαβαινω γιατι να δωσουμε ντε και καλα γλυκο καλοκαιριατικα εαν φτιαξουμε μεγαλα χαρτινα χωνια και βαλυομε ενα τραπεζι στην εκκλησια που θα εχει μπισκοτακια ,λουκουμια, ζαχαρωτα ,κουφετα και εχει σπατουλιτσες να παιρνει ο κοσμος να βαζει στα χωνακια δεν θα θα ειναι καλυτερα?

Μου αρεσαν αυτα που εχει σε αυτην την εταιρεια που εβαλε καποια κοπελα σε αλλο θεμα.

Εχει και μπισκοτα αυτη η εταιρεια απ' οτι ειδα και θα ρωτησω το απογευμα να δω τιμες.

http://www.getta.gr/page.aspx?itemID=SPG30

 

πολυ καλη ιδεα,εγω το εκανα στη δεξιωση για τα παιδια κ μου αρεσε που τα εβλεπα με τα χωνακια στα χερια κ τα ζαχαρωτα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...