Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κείμενο για πρόσκληση με θέμα του παρτυ ΖΟΥΓΚΛΑ


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια! Σε τρεις βδομάδες έχουμε το παρτυ του γιου μου.Το θέμα μας είναι ζούγκλα και θα ήθελα ένα κειμενάκι για την πρόσκληση γιατί σε αυτά δεν τα πάω και τόσο καλά. Δεν με νοιάζει αν θα είναι ποιηματάκι ή κείμενο αρκεί να έχει σχέση με ζούγκλα με ζωάκι και τα λοιπά!!!Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ήρθε η ώρα να γιορτάσω τα τέταρτα γενέθλια μου.

Στην ζούγκλα ήθελα να γίνουν μα δεν συμφώνησε η μαμα μου.

Έτσι βρήκαμε μια λύση που όλους θα καλύψει,σας περιμένω όλους, κανένας να MHN λείψει.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η ώρα να γιορτάσω τα τέταρτα γενέθλια μου.

Στην ζούγκλα ήθελα να γίνουν μα δεν συμφώνησε η μαμα μου.

Έτσι βρήκαμε μια λύση τον καθένα να καλύψει,σας περιμένω όλους, κανένας να MHN λείψει.

 

Έκανα διόρθωση.

Link to comment
Share on other sites

Θέλετε περιπέτεια ME ζούγκλα κ ζωάκια;

Στο πάρτυ μου να έρθετε,θα έχει κ γλύκακια.

Θα τα περάσουμε όμορφα, θα παίξουμε θα

Φάμε κ θα φωνάζετε όλοι σας ΜΑ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΆΜΕ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θέλετε περιπέτεια ME ζούγκλα κ ζωάκια;

Στο πάρτυ μου να έρθετε,θα έχει κ γλύκακια.

Θα τα περάσουμε όμορφα, θα παίξουμε θα

Φάμε κ θα φωνάζετε όλοι σας ΜΑ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΆΜΕ!

Καλά είναι φανταστικά και τα δύο!!!!! Σε ευχαριστώ!!!!Μόλις φτιάξω την πρόσκληση θα βάλω φωτό!Αλήθεια καμιά ιδέα πρωτότυπη με βάση το θέμα μας?

Link to comment
Share on other sites

Αχ...ζουγκλα κάναμε και εμεις στον μεγάλο στα 3α γενέθλια...ηταν υπεροχο...

Αμα θες λεπτομεριες σου λέω

Αχ ναι θέλω!!! Εγώ αυτό που έχω σκεφτεί είναι να ντύσω το μπουφέ με χόρτο γύρω γύρω σαν να είναι χαβανέζικος. Αν έβρισκα τίποτα μπαλόνια με ήλιο σαν φοίνικας καλά θα ήταν! Βρήκα κάτι πιατέλες φοβερές σε σχήμα φύλλου μπανανιάς

3894.jpg

τι να το κάνεις όμως μόνο τα μεταφορικά έχουν 25 ? και δεν ξέρω αν θα ρθουν στην ώρα τους αλλιώς θα τα παιρνα...Βρήκα και ποτηράκια καρύδες απίθανα!!!

Για πες μου καμιά ιδέα πρωτότυπη!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι φανταστικά και τα δύο!!!!! Σε ευχαριστώ!!!!Μόλις φτιάξω την πρόσκληση θα βάλω φωτό!Αλήθεια καμιά ιδέα πρωτότυπη με βάση το θέμα μας?

 

:-) πολύυυ χάρηκα ΠOY ΣΟΥ άρεσαν :-)

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια θα μου κάνετε άλλη μια χάρη?Τι να γράψω πάνω στην τούρτα?Κάτι με θέμα ζούγκλα.Σας ζάλισα???

 

Να γράψεις κάτι;νομίζω μια τούρτα Σε ζούγκλα ME το κλασικό χρόνια πολλά είναι καλύτερο.πάντως αν ήσουν φιλη μου κ ερχόμουν στα γενέθλια,μαζί ME το δώρο θα έγραφα σε μια κάρτα ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΆ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΈΝΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΉ ΠOY ΝΑ MHN ΘΥΜΊΖΕΙ ΖΟΎΓΚΛΑ! :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να γράψεις κάτι;νομίζω μια τούρτα Σε ζούγκλα ME το κλασικό χρόνια πολλά είναι καλύτερο.πάντως αν ήσουν φιλη μου κ ερχόμουν στα γενέθλια,μαζί ME το δώρο θα έγραφα σε μια κάρτα ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΆ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΈΝΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΉ ΠOY ΝΑ MHN ΘΥΜΊΖΕΙ ΖΟΎΓΚΛΑ! :wink:

 

 

πολύυυυ καλό!!!!!!!!!!!!!

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είχα σκεφτεί πολύχρωμο χαρτί στο φόντα και απο πάνω κολλημενο λευκό με το κείμενο και τυπωμένα φοινκες και κάποια ζωάκια και κάποια άλλα τρισδιάστατα κολλημενα. Έχεις να μου προτείνεις κάτι άλλο?Χτες τέλειωσα με τα στολίδια της τουρτας πάρτε μια γέυση

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=25123&page=4

Link to comment
Share on other sites

Πολλά και ομορφα...

Εχω κάποια πράγματα απο το παρτυ που μπορει να σε ενδιαφερουν...πατριωτισα...;)

Για πες καμια φωτό έχεις? Έλεγα να ντύσω τον μπουφέ με χόρτο γύρω γύρω σαν αυτό που έχουν οι χαβανέζικες φούστες και να βάλω πάνω κανέναν ανανά και καμιά καρύδα αλλά ως εκει δεν κατεβάζει τίποτα άλλο το κεφάλι μου.Αύριο πάω τζάμπο να δω θα βρώ τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ http://img716.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img716/2208/dsc04255.jpg MHN γελάσεισ ε.

Λοιπόν τα φύλλα φυσικά πράσινα ο κορμός ανοιχτό καφέ.αυτό σαν κύμματα μέσα στον κορμό θα είναι το κείμενο.τα μαϊμούδαKIα θα κρέμονται AΠO αληθινό κορδόνακι καφέ ανοιχτό κ θα είναι χάρτινα.μπορείς πχ να έχεις όμως μαϊμού AΠO την μια κ μπανανα AΠO την άλλη.ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ

Link to comment
Share on other sites

Penny εψαξα και τα βρηκα

Εχω τραπεζομάντιλο , χαρτοπετσέτες που περισεψαν, και 2 μεγάλες γιρλάντες που γράφουν τζάγκλ...

Θες να στα στειλω;

Ποτε ειναι το παρτυ;

 

Καλαααααα ειδα τις δημιουργιες σου σε αλλο post

Εσυ παιδι μου ανοιγεις κατάστημα στο λεπτό και ξεπουλάς...

ΑΠΙΙΙΙΙΘΑΝΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΦΤΙΑΧΜΕΝΑ

1000 ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Penny εψαξα και τα βρηκα

Εχω τραπεζομάντιλο , χαρτοπετσέτες που περισεψαν, και 2 μεγάλες γιρλάντες που γράφουν τζάγκλ...

Θες να στα στειλω;

Ποτε ειναι το παρτυ;

 

Καλαααααα ειδα τις δημιουργιες σου σε αλλο post

Εσυ παιδι μου ανοιγεις κατάστημα στο λεπτό και ξεπουλάς...

ΑΠΙΙΙΙΙΘΑΝΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΦΤΙΑΧΜΕΝΑ

1000 ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!

Καλά σοβαρά μιλας? Δεν μπορώ να βρω πουθενα κάτι με θέμα ζουγκλα και για να μου τα στείλουν από το εξωτερικό θέλουν ένα σκασμό λεφτά για μεταφορικά!!!!Το πάρτυ μας είναι 7 Φλεβάρη . Αν δεν σε βάλω σε κόπο πολύ θα τα θελα!

Link to comment
Share on other sites

Πεννυ, είχα το ίδιο θέμα στη βάπτιση του μικρού & τα έκανα όλα μόνη μου (προσκλητήριο, μπομπονιέρες κλπ). Αν θες βοήθεια σε κάτι στείλε πμ, θα χαρώ να σε βοηθήσω!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...