Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΜΟΥ????


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Γεια σου...

Εννοείς πότε θα νιώσεις το μωράκι να κλωτσάει?

Αυτό εξαρτάται και πόσο "έμπειρη ¨είσαι...Αν είναι η πρώτη σου εγκυμοσύνη,μπορεί να κλωτσάει και εσύ να μην το εκλάβεις ως κλώτσημα.

Εγώ στην αρχή μπέρδευα την κίνηση αυτή με το γουργούρισμα της κοιλίας μου!

Η αλήθεια και στις δύο εγκυμοσύνες ένιωσα το μωρό στις 18-20 εβδομάδες περίπου....Σύντομα θα το καταλάβεις και εσυ!!!

yxUep3.png

 

 

Y8Nsp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχεις μέλλον μπροστά σου Χελωνίτσα. Το μωράκι σου είναι πολύ μικρούλι ακόμα, σαν ένα ψαράκι που κολυμπάει σε μια μεγάααααλη γυάλα, γι' αυτό δεν τον ακούς όταν κλωτσάει. Από την 20η εβδομάδα και μετά.

Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε κοριτσια γιατι εχω αγχωθει!!Ακουω καποιες κοπελες που το ακουνε νωρις και λεω κι εγω τι γινεται??!!!απο γουργουριτα εχω αρκετα ανα μακρα χρονικα διαστηματα κοντα στον οφαλο μου τωρα τι να πω!!τι πρεπει να νιωσω τελικα!!??ειναι το πρωτο μου!

Link to comment
Share on other sites

ειναι το πρωτο μου!

 

το πρώτο αργείς να το ακούσεις λένε. Εγώ ένιωσα κλωτσιά στην 21η (στην αρχή της, δλδ 20+1 μέρα). με το καλό να υποδεχτείς το μωρό σου! Καλή λευτερια και καλές γιορτές!

jcEKp3.png  JKdkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...