Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΚΡΥΟ??? HELP


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Δεν ξαναζεσταίνουμε το βρεφικό γάλα που περισσεύει ... το γράφει πανω στο κουτί .... ο χρόνος διατήρησης του βρεφικού γάλατος σε θερμοκρασία δωματίου είναι μέχρι μία το πολύ δύο ώρες ... ρώτα τον παιδίατρο σου ...

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

OXI.........den milaw gia tso poly gia 2 wres!gia 15 lepta to maximoun lew.

 

Και πάλι δεν μπορείς να το ξαναζεστάνεις ... το μόνο που μπορείς να κάνεις αν δεν το πιει όλο με τη μια, είναι να πάρεις το θερμαντήρα που λέγαμε ( :lol::lol::lol: ) ή πιο απλά να βάλεις ζεστό νερό σε ένα μπρικάκι και να το αφήσεις εκεί (σαν μπεν μαρι) ώστε να διατηρείται ζεστο μέχρι να το ξαναπιεί το μπεμπακι σου...

 

Αν και βλέπω ότι ξεκινήσατε τις μπυρες, οπότε σας αρέσουν τα κρύα ποτά :lol::lol::lol: !!!

Να τον χαιρεσαι είναι ένας κούκλος!!!

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντε τώρα να πείσεις οτι δεν είσαι ελέφαντας που λένε :lol::lol::lol: ...

 

Ασχετο γιατι γράφεις με greeklish .... αν μπορείς να το αλλαξεις θα σου ήμουν υπόχρεη .... μου βγάζουν τα μάτια τα άτιμα!!! :cool::cool::cool:

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

γιατι με βολευει να γραφω πιο γρηγορα.χωρισ να σκεφτομαι ορθογραφια κτλ. αλλα για αυτη την απαντηση κανω μια εξαιρεση για σενα. :D κι ας δουλευεις για αυτη την εταιρια που λεγαμε... :P

Link to comment
Share on other sites

Αχ ανοιξε το ματακι μας λεμε!!! Καλυτερα να κανεις 100 ορθογραφικα παρα greeklish πλιιιιιιιιιζζζζζζζζ .... ρωτα και τους άλλους θα δεις :lol::lol::lol: !!!

 

αι ωχη κε να κανο ωρθωφραφοικα λαθυ αιγο!!!πρωσαιχαι τη λαις γιατοι μπωροι να σου σιμβοι!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα ο μπέμπης μου από μικρό, επινε λίγο, καναμε αλλαγή πανας και μετά συνεχιζαμε το υπόλοιπο. Φροντιζα ομως να μην περνάει πολύ ώρα. Το δε καλοκαιρι το ηθελε σε θερμοκρασία δωματιου και καθόλου ζεστό, τώρα ξαναξεκινήσαμε τα χλιαρά. Πιστεύω ομως οτι για τοσο λιγο διαστημα (15 λεπτά) μπορείς να το κανεις λιγο χλιαρό. Ολα αυτά τα γαλατα της σκονης ειναι επεξεργασμένα αλλωστε, αντε να χασει 2 βιταμίνες με το να το ξαναζεστάνεις λίγο...αλλιώς πως θα το πιει το καημένο, κρύο?

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα οι κορούλες έχουν ιδιαίτερη προτίμηση στην θερμοκρασία δωματίου. Δεν χρειάζεται να το ζεστάνεις και δεν κάνει κιόλας. Κάντε και λίγο κράτι στις μπύρες!!!!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα οι κορούλες έχουν ιδιαίτερη προτίμηση στην θερμοκρασία δωματίου. Δεν χρειάζεται να το ζεστάνεις και δεν κάνει κιόλας. Κάντε και λίγο κράτι στις μπύρες!!!!!! :lol::lol::lol:

 

 

nai den ennow pagwmeno apo psigeio...gia thermokrasia domatiou ennow

..kala tis prwtes meres pou genisa eixe akoma poly zesth k tou to edina zesto k o kahmenos idrwne ksanaidrwne alla olo to etrwge... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...