Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εξανθηματα στην κοιλια


μπεμπηςς μου

Recommended Posts

καλησπερα σας!!!

εχω εναν μπεμπη τον Γιωργο μου που ειναι 9 μηνων,,,την παρασκευη καναμε εμβολιο ....μετα απο 24 ωρες μου εκανε πυρετο 38,5 καναμε μπανακι ηπια κ ντεπον.το θεμα πυρετος κρατησε 24 ωρες...την δευτερα εντοπισα στην κοιλιτσα του να εχει βγαλει σπυρακια (οχι ξερα)σαν να ξεσπα ο οργανισμος του...λετε να ειναι απο το εμβολιο...????

την δευτερα ξεκινησαμε ΠΕΠΟΝΑΚΙ ζυμαρικο και εβαλα 2 σταγονες λεμονι...λετε να του εκανε αλλεργια???δεν εχω κανει τιποτα διαφορετικο στο προγραμμα μας....ανυσηχω!!!!:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οσοι παιδιατροι εχω ακουσει και ο δικος μας λενε πως παρενεργειες κανουν τις 3 πρωτες μερες...εχει τυχει να κανουμε κ μεις παρασκευη εμβολιο και μ ειχε πει η παιδιατρος αν δευτερα κανει πυρετο πχ να ξερεις δεν θα ναι απο το εμβολιο:rolleyes::rolleyes: Τωρα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει με τοσα που ακουμε!

 

Το πεπονακι τι ζυμαρικο ειναι?:confused::confused::confused:!

Εγω θα φοβομουν περισσοτερο την αλλεργια.... ειχε και κοκκιναδι η περιχοη?? δεν ηταν με πυων πχ ηταν σαν αναγλυφο σαν τραξτερωτο?? δεν ξερω πως αλλιως να το εξηγησω:rolleyes::rolleyes::cool:

bUfnp3.pngCxrzp3.png

"Η Μητέρα είναι ένα πρόσωπο το οποίο, βλέποντας ότι υπάρχουν μόνο τέσσερα κομμάτια πίτας για πέντε άτομα, λέει ότι ποτέ δεν της άρεσε η πίτα"

Link to comment
Share on other sites

Οσοι παιδιατροι εχω ακουσει και ο δικος μας λενε πως παρενεργειες κανουν τις 3 πρωτες μερες...εχει τυχει να κανουμε κ μεις παρασκευη εμβολιο και μ ειχε πει η παιδιατρος αν δευτερα κανει πυρετο πχ να ξερεις δεν θα ναι απο το εμβολιο:rolleyes::rolleyes: Τωρα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει με τοσα που ακουμε!

 

Το πεπονακι τι ζυμαρικο ειναι?:confused::confused::confused:!

Εγω θα φοβομουν περισσοτερο την αλλεργια.... ειχε και κοκκιναδι η περιχοη?? δεν ηταν με πυων πχ ηταν σαν αναγλυφο σαν τραξτερωτο?? δεν ξερω πως αλλιως να το εξηγησω:rolleyes::rolleyes::cool:

 

δεν ειναι αναγλυφο ειναι ισα με το δερμα...το πεπονακι ειναι το κλασικο της μισκο...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...