Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Περίοδος μετά τον τοκετό (ποτε?)


annaa

Recommended Posts

kalispera

an gnorizete pote erxete i proti periodos meta ti genna?

ego gennisa prin 37meres ,mou kratisan 30 meres sxedon ta loxeia,kai meta apo mia bdomada mou irthe kanonika aima.einai fusiologiko, toso suntoma erxete?

sugnomi gia tin erotisi an einai xazi kai an eimai se lathos katigoria:oops: :oops::oops:

line_m123_beg_40_time_1229922000_text_6f20e1ede4f1e1eaeff220eceff520e5e9ede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 10 months later...

Koρίτσια απαντήστε μου σας παρακαλώ εάν κάποια γνωρίζει ή της έχει συμβεί το ίδιο: Γέννησα πριν 2.5 μήνες τη μπέμπα μας την οποία θηλάζω ακόμα αλλά όχι αποκλειστικά. Πριν 20 μέρες και ενώ η περίοδος δεν μου έχει έρθει καθόλου, είδα καφέ υγρά για μία μόνο μέρα, χωρίς να εμφανιστεί περίοδος. Το ίδιο πράγμα συνέβη και πριν 3 μέρες, καφέ υγρά, αλλά περίοδος άφαντη. Τί να είναι αυτό?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 10 months later...

Κορίτσια καλησπέρα. Γέννησα πριν 5 μήνες και θήλασα για 2 μήνες. Αρχές Σεπτέμβρη αδιαθέτησα. Από τότε έχει να μου έρθει περίοδος. Έκανα τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε αρνητικό. Πριν μείνω έγκυος ο κύκλος ήταν σταθερός με τη χρήση φαρμάκων (πολυκυστικές ωοθήκες). Πόσο διάστημα χρειάζεται για να σταθεροποιηθεί κύκλος μετά την εγκυμοσύνη; Έχει καμιά σας παρόμοια εμπειρία;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...