Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πιπίλισμα δακτύλου


bebimaster

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Koritsia kalispera, omoiopathousa!o mpoumpoukos mou einai molis 2.5minwn kai o antixiras einai i agapimeni tou pipila.prospathw diarkws na tou to bgalw alla mataia.tin pipila tin ftinei diarkws.exw paratirisei oti pipilaei sinithws otan pinaei i thelei na koimithei.se sizitisi me tin paidiatro mou eipe pws i pipila kobete to xeri omws????Oxi!!

καταρχας μην γραφεις greeklish γιατι θα φας καρτα..στο λεω γιατι την πατησα κι εγω στην αρχη..

εμεις μεχρι 3 μηνων ειχαμε κατι φορμακια που διπλωνουν στα χερια για να μην πιπιλαει το δαχτυλο της αλλα και να μην γραντζουναει το προσωπο της..ειναι της mothercare και βγαινουν μεχρι 3 μηνων αλλα σε μας κανανε και για λιγο παραπανω και μας βολεψαν παρα πολυ..

 

Α, εμείς προοδεύσαμε. Από ένα δαχτυλάκι που είχαμε στην αρχή για πιπίλισμα, τώρα καταφέραμε και χώνουμε 4 στο στοματάκι!

εμας εβαζε ολη τη γροθια της μες στο στομα αλλα το εχει σταματησει πλεον..

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εμενα αρχισε με την γροθιά, μετά έβαλε το δάχτυλο, την πιπίλα όύτε να την δει δεν θέλει απο μωρό και τώρα που είναι σχεδόν 10 μηνών βάζει το ένα δάχτυλο στο στόμα και το άλλο στη μύτη!!!

 

τα συμπεράσματα δικά σας!

Link to comment
Share on other sites

εμενα αρχισε με την γροθιά, μετά έβαλε το δάχτυλο, την πιπίλα όύτε να την δει δεν θέλει απο μωρό και τώρα που είναι σχεδόν 10 μηνών βάζει το ένα δάχτυλο στο στόμα και το άλλο στη μύτη!!!

 

τα συμπεράσματα δικά σας!

 

:lol::lol::lol::lol:

Αρα υπάρχουν και χειρότερα.

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέχρι τα 15 μου πιπιλούσα το δαχτυλό μου (ντροπηηηηηη) και φόρεσα σιδεράκια!

Επειδή και ο γιός μου, τον έβλεπα να έχει τέτοιες τάσεις κι επειδή ξέρω πως δύσκολα κόβεται η συνήθεια αυτή, του φορούσα καλτσάκια στα χέρια κι έτσι το αποφύγαμε!

Ούτε πιπίλες έχουμε τώρα, ούτε πιπίλισμα του δακτύλου...

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...