Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα:D

Διάβασα τις οδηγίες για την paypal αλλά και πάλι έχω ένα πρόβλημα...μου ζητά έναν τετραψήφιο κωδικό για επιβεβαίωση της κάρτας και μάλιστα μου λέει ότι μου τον έστειλαν αυτόν τον κωδικό με μέιλ....εγώ γιατί δεν τον βρίσκω?:rolleyes:

Σε κάποιο σημείο αναφέρει ότι ο τετραψήφιος αυτός κωδικός θα έρθει στον μηνιαίο λογαριασμό της κάρτας μου σε περίπου έναν μήνα:rolleyes:...τόσο χρονοβόρα είναι η διαδικασία ή εγώ κάνω κάτι λάθος?

 

Θα πάρεις τηλέφωνο στην τράπεζα σου στην υπηρεσία καρτών το γράφει επάνω στην κάρτα σου και θα τους ζητήσεις τον 4 ψήφιο από την χρέωση του Paypal. Ο τετραψήφιος φαίνεται μετά από 3-4 μέρες και τότε θα μπορούν να τον δουν και αυτοί. Διαφορετικά θα περιμένεις τον αναλυτικό της κάρτας που έρχεται κάθε μήνα

 

 

Μόλις σου δώσουν από το κέντρο κάρτας σου τον κωδικό τότε θα τον περάσεις στο paypal για να γίνεις verified user

έστω ότι δεν έχει φανεί αυτός ο κωδικός στον λογαριασμό σου πάλι μπορείς να κάνεις αγορές χρησιμοποιώντας το paypal

το ότι κάποιος γίνεται verified user είναι άσχετο με την χρήση του, πάντως καλό είναι να γίνεις

 

Aκριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ. Συνέδεσα στο paypall τη VISA (χρεωστική) αλλά δεν έχω λάβει σχετική ειδοποίηση. Πάντως αν δεν κάνω λάθος αγορές μπορούμε να πραγματοποιήσουμε.

ξαναρωτάω Χρεωστική εννοείς την debit card ?? αυτή δηλαδή που χρησιμοποιείς για να κάνεις ανάληψη μετρητών από το μηχάνημα της τράπεζας ??? αν ναι, δεν ξέρω αν μπορείς να την χρησιμοποιήσεις στο paypal ή γενικώς για ψώνια στο διαδίκτυο μια και για να την χρησιμοποιήσεις ακόμα και σε φυσικά καταστήματα θα πρέπει να βάλεις το pin σου

(αλλά ακόμα και αν μπορείς εγώ δεν θα το έκανα στην θέση σου, σκέψου ότι με αυτή την κάρτα σε 2-3 μέρες από την συναλλαγή τα χρήματα φεύγουν από τον λογαριασμό σου άπαξ και φύγουν δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι να .....ξαναγυρίσουν :-D:grin: σε περίπτωση υποκλοπής στοιχείων...... εκτός και αν είσαι πάνω από τον υπολογιστή και έχεις συνεχή ενημέρωση για τις κινήσεις του λογαριασμού σου για να δείς πότε θα φύγουν τα χρήματα:lol::lol:)

Με την πιστωτική κάρτα έχουμε μια επιπλέον εξασφάλιση σε περίπτωση υποκλοπής πρώτα έρχεται η ενημέρωση από την τράπεζα και μετά πληρώνεις τον λογαριασμό σου αν όλα βαίνουν καλώς σε περίπτωση που δείς κάτι ....ύποπτο δεν δέχεσαι την χρέωση και κάνεις την διαδιασία που απαιτεί κάθε τράπεζα για τέτοιου είδους χρεώσεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μια ερωτηση, έχω παραγγειλει κάτι απο αγγλία με απλή αλληλογραφια και κόστος αποστολής 6 λίρες , εχουν περασει 2 βδομαδες και κυνηγαω τον ταχυδρομο μην το χασω γιατι θα είναιε νακουτακι μικρο , μην το αφησει έξω στον δρόμο ...η απάντηση τους ηταν ότι η απλή αλληλογραφια κάνει 4-5 βδομαδες ...............ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ?

 

καλή μου στα Βριλήσσια μένεις ?? :lol::lol:γιατί τέτοια κουφά μόνο το δικό μας ταχυδρομείο τα κάνει (τα έχω πάρει κρανίο μαζί τους και ετοιμάζω επιστολούλα ξ#χ#στήρια)

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρεις τηλέφωνο στην τράπεζα σου στην υπηρεσία καρτών το γράφει επάνω στην κάρτα σου και θα τους ζητήσεις τον 4 ψήφιο από την χρέωση του Paypal. Ο τετραψήφιος φαίνεται μετά από 3-4 μέρες και τότε θα μπορούν να τον δουν και αυτοί. Διαφορετικά θα περιμένεις τον αναλυτικό της κάρτας που έρχεται κάθε μήνα

 

 

Μόλις σου δώσουν από το κέντρο κάρτας σου τον κωδικό τότε θα τον περάσεις στο paypal για να γίνεις verified user

έστω ότι δεν έχει φανεί αυτός ο κωδικός στον λογαριασμό σου πάλι μπορείς να κάνεις αγορές χρησιμοποιώντας το paypal

το ότι κάποιος γίνεται verified user είναι άσχετο με την χρήση του, πάντως καλό είναι να γίνεις

 

ξαναρωτάω Χρεωστική εννοείς την debit card ?? αυτή δηλαδή που χρησιμοποιείς για να κάνεις ανάληψη μετρητών από το μηχάνημα της τράπεζας ??? αν ναι, δεν ξέρω αν μπορείς να την χρησιμοποιήσεις στο paypal ή γενικώς για ψώνια στο διαδίκτυο μια και για να την χρησιμοποιήσεις ακόμα και σε φυσικά καταστήματα θα πρέπει να βάλεις το pin σου

(αλλά ακόμα και αν μπορείς εγώ δεν θα το έκανα στην θέση σου, σκέψου ότι με αυτή την κάρτα σε 2-3 μέρες από την συναλλαγή τα χρήματα φεύγουν από τον λογαριασμό σου άπαξ και φύγουν δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι να .....ξαναγυρίσουν :-D:grin: σε περίπτωση υποκλοπής στοιχείων...... εκτός και αν είσαι πάνω από τον υπολογιστή και έχεις συνεχή ενημέρωση για τις κινήσεις του λογαριασμού σου για να δείς πότε θα φύγουν τα χρήματα:lol::lol:)

Με την πιστωτική κάρτα έχουμε μια επιπλέον εξασφάλιση σε περίπτωση υποκλοπής πρώτα έρχεται η ενημέρωση από την τράπεζα και μετά πληρώνεις τον λογαριασμό σου αν όλα βαίνουν καλώς σε περίπτωση που δείς κάτι ....ύποπτο δεν δέχεσαι την χρέωση και κάνεις την διαδιασία που απαιτεί κάθε τράπεζα για τέτοιου είδους χρεώσεις

 

Tην αναλήψεως έβαλα κι εγώ που λέει VISA. Επειδή έχω ανοίξει λογαριασμό στην ΠΕΙΡΑΙΩΣ γι΄αυτόν ακριβώς το λόγο. Για να μπορώ να έχω συγκεκριμένο ποσό μέσα, ίσο με το ποσό της αγοράς μου.

Βλακεία έκανα;

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Tην αναλήψεως έβαλα κι εγώ που λέει VISA. Επειδή έχω ανοίξει λογαριασμό στην ΠΕΙΡΑΙΩΣ γι΄αυτόν ακριβώς το λόγο. Για να μπορώ να έχω συγκεκριμένο ποσό μέσα, ίσο με το ποσό της αγοράς μου.

Βλακεία έκανα;

ειλικρινά δεν ξέρω :D πολύυυυυυυυυυ παλιά που το είχα κοιτάξει δεν μπορούσες να την χρησιμοποιήσεις για αγορές στο εξωτερικό (ακόμα και ας έλεγε visa) αυτό που θα έκανα στην θέση σου είναι να έκανα ένα τηλεφώνημα στο κέντρο κάρτας της Πειραιώς (προφανώς θα το βρείς γραμμένο πάνω στην κάρτα σου) και θα τους ρωτούσα μπορώ με αυτή την ριμάδα να κάνω αγορές από το εξωτερικό και μέσω internet ??? αν η απάντηση τους ήταν αρνητική τότε θα σου έλυνε την απορία :D:D αν είναι θετική στείλε μου με πμ για να μην ζαλίζουμε το σύμπαν την διαδικασία που έχεις ακολουθήσει μέχρι τώρα στο paypal για να δούμε τι θα κάνεις παρακάτω

Ερώτηση αυτή την κάρτα την έχεις χρησιμοποιήσει για άλλη αγορά μέσω ίντερνετ ??

Ερώτηση Νο 2 το mail σου το τσέκαρες μήπως ήρθε τίποτις από το paypal ??/

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην καλημερα κοριτσουδες!!!

Tamar & mantinop μπορειτε να κανετε ΚΑΝΟΝΙΚΑ αγορες και χωρις αυτον τον 4ψηφιο αριθμο...εγω τον προσεθεσα μολις προχθες που μου ηρθε το φιρμανι τιης πιστωτικης και εως τοτε ψωνιζα κανονικοτατα...απλα με αυτον τον κωδικο εχεις ποιο ψηλο οριο χρηματων να ξοδεψεις! Αλλα οπως εχουν πει και τα κοριτσια ηδη αρκετες φορες εαν θελετε ντε και καλα να τον βαλετε αυτον τον αριθμο μπορειτε να παρετε τηλ. στην υπηρεσια καρτων της καρτας σας και να ζητησετε να σας δωσουν τον αριθμο που βρισκεται διπλα στη χρεωση των 1.50ευρω που θα σας εχει χρεωσει το paypal. Παντως επαναλαμβανω...μπορειτε να ψωνιζετε ΚΑΝΟΝΙΚΑ και χωρις αυτον τον 4ψηφιο...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειλικρινά δεν ξέρω :D πολύυυυυυυυυυ παλιά που το είχα κοιτάξει δεν μπορούσες να την χρησιμοποιήσεις για αγορές στο εξωτερικό (ακόμα και ας έλεγε visa) αυτό που θα έκανα στην θέση σου είναι να έκανα ένα τηλεφώνημα στο κέντρο κάρτας της Πειραιώς (προφανώς θα το βρείς γραμμένο πάνω στην κάρτα σου) και θα τους ρωτούσα μπορώ με αυτή την ριμάδα να κάνω αγορές από το εξωτερικό και μέσω internet ??? αν η απάντηση τους ήταν αρνητική τότε θα σου έλυνε την απορία :D:D αν είναι θετική στείλε μου με πμ για να μην ζαλίζουμε το σύμπαν την διαδικασία που έχεις ακολουθήσει μέχρι τώρα στο paypal για να δούμε τι θα κάνεις παρακάτω

Ερώτηση αυτή την κάρτα την έχεις χρησιμοποιήσει για άλλη αγορά μέσω ίντερνετ ??

Ερώτηση Νο 2 το mail σου το τσέκαρες μήπως ήρθε τίποτις από το paypal ??/

 

Άνοιξα λογαριασμό τώρα (εξου και η VISA) για να έχω prepaid (ΜΑSTERCARD).

Επιβεβαίωση mail έχω κάνει κανονικά. Δεν φάνηκε να υπάρχει θέμα απο το paypall. Άλλωστε αναφέρει πως οι DEBIT κάρτες (όsες έχουν σήμα VISA).

Θα ρωτήσω καλού κακού, αλλά αφού μπορεί κάποιος να συνδέσει την prepaid (MASTERCAR) γιατί να μην μπορεί και την αναλήψεως;

 

Πάντως μετά που θα πάω να βάλω λεφτά στον λογαριασμό θα σας ενημερώσω για το τι μου ειπε η Πειραιώς. Αν έχω κάνει βλακεία πολύ απλά θα διαγράψω την αναλήψεως και θα βάλω την prepaid στη θέση της.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξα λογαριασμό τώρα (εξου και η VISA) για να έχω prepaid (ΜΑSTERCARD).

Επιβεβαίωση mail έχω κάνει κανονικά. Δεν φάνηκε να υπάρχει θέμα απο το paypall. Άλλωστε αναφέρει πως οι DEBIT κάρτες (όsες έχουν σήμα VISA).

Θα ρωτήσω καλού κακού, αλλά αφού μπορεί κάποιος να συνδέσει την prepaid (MASTERCAR) γιατί να μην μπορεί και την αναλήψεως;

 

Πάντως μετά που θα πάω να βάλω λεφτά στον λογαριασμό θα σας ενημερώσω για το τι μου ειπε η Πειραιώς. Αν έχω κάνει βλακεία πολύ απλά θα διαγράψω την αναλήψεως και θα βάλω την prepaid στη θέση της.

 

γιατί η αναλήψεως για να δουλέψει θέλει να βάζεις σε κάθε αγορά που κάνεις ακόμα και σε φυσικά καταστήματα το πιν σου ε.......αυτό δεν γίνεται στο internet (τουλάχιστον από όσο ξέρω)

 

ε.........αφού σε λίγο θα έχεις την prepaid τι σε νοιάζει ?? βάλε αυτήν και άσε την debit card ήσυχη σου ξαναλέω δεν είναι ιδιαίτερα ασφαλές να δίνεις αριθμό κάρτας που σηκώνει τα χρήματα αμέσως από τον λογαριασμό

 

edit δηλαδή έχεις φτάσει μόνο μέχρι την επιβεβαίωση του μαιλ ??

Link to comment
Share on other sites

Βρε tamar αφού ρωτάς και σου απαντάμε γιατί κάνεις του κεφαλιού σου?

Δεν είπαμε την προπληρωμένη να συνδέσεις στο paypal? Γι αυτό υπάρχουν οι προπληρωμένες... Είπαμε πιστωτική ή προπληρωμένη. Δε μας ανέφερες πουθενά αναλήψεως...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε tamar αφού ρωτάς και σου απαντάμε γιατί κάνεις του κεφαλιού σου?

Δεν είπαμε την προπληρωμένη να συνδέσεις στο paypal? Γι αυτό υπάρχουν οι προπληρωμένες... Είπαμε πιστωτική ή προπληρωμένη. Δε μας ανέφερες πουθενά αναλήψεως...

 

Ναι, το είπαμε. Αλλά επειδή αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα με την prepaid όταν πήγα να κάνω τον λογαριασμό (στο σημείο που μου ζητούσε κάποιο 3ψηφιο κωδικό της κάρτας) έβαλα την αναλήψεως. Επειδή έχω της Πειραιώς για μένα είναι το ίδιο πράγμα. Ο λογαριασμός (ΠEIRAIΩΣ) βάσει του οποίου έχω την αναλήψως/VISA είναι άμεσα συνδεδεμένος με την prepaid. Aν έχω λεφτά στο λογαριασμό μου μεταφέρω από το σπίτι στην prepaid και κάνω τις αγορές.

Προτίμησα την VISA και για να γλιτώσω την προμήθεια ύψους 1 ? ανά κίνηση της prepaid.

 

Τέλος, μόλις βρήκα αυτό. Φαίνεται καλός οδηγός.Κι εγώ αυτό διαβάζω τώρα.

http://arion.lineage.ro/index.php?topic=2632.0

 

 

Ravt μην μου κρατάς κακία.Το παλεύω ακόμα...δεν κάνω του κεφαλιού μου...

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

και θέλω να πάρω 1 από τα παρακάτω (έχω τρελαθεί με τα σχέδια) για το Πάσχα για την κόρη μου (και τα 3 τα θέλω αλλά τι να κάνω τώρα):

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330534758086&ssPageName=STRK:MESINDXX:IT

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290538994514&ssPageName=STRK:MESINDXX:IT

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250781770606&ssPageName=STRK:MESINDXX:IT

 

Δαγκωτό το πουά, το μπόνι τζιν παρότι είμαι μεγάλη φαν, δεύτερη επιλογή. Το δεύτερο μου φαίνεται πολύ σκούρο, για μικρό κοριτσάκι. Από την άλλη όμως, δεν παίρνω γενικά σκούρα στα παιδιά, ούτε καν μαύρα παπούτσια. Έχω και εγώ τα κολλήματά μου.

 

ΤΑΜΑΡ, γιατί να βγάλεις προπληρωμένη αν θες να βάλεις κανονική πιστωτική στο πειπαλ ? Ποιός ο λόγος ? Άσε που αν γίνει στραβή με κανένα αστεράτο χάκερ, τι θα σου πάρει από την προπληρωμένη ? Αλλά από την κανονική ........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωπ ωπ captain, my captain...που ησουν??? Κανα ταξιδακι με το πρασινο ελικοπτερακι???? ;)

 

Tamar μου ο 3ψηφιος security number βρισκεται στο πισω μερος της καρτας σου εκει που βαζεις την υπογραφη...ειναι τα 3 τελευταια ψηφια του αριθμου που λεει εκει...don't worry κοριτσακι, θα την βρεις την ακρη:P

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ στο paypal έχω βάλει πειραιώς visa χρεωστική,και δουλεύει κανονικά...

αυτόν τον αριθμό που λέτε δεν τον έχω βάλει...νομίζω.γιατί ήταν κι ο άντρας μου την ώρα που το περνούσαμε...μπορεί να μην το θυμάμαι.

έχω μέσα μικρο ποσά πάντα...για τις αγορές μου δλδ...

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

καλή μου στα Βριλήσσια μένεις ?? :lol::lol:γιατί τέτοια κουφά μόνο το δικό μας ταχυδρομείο τα κάνει (τα έχω πάρει κρανίο μαζί τους και ετοιμάζω επιστολούλα ξ#χ#στήρια)

ηρακλειο μένω αλλά αυτό μου το λένε από Αγγλια , και πλήρωσα με paypal αντε να κάνω αμφισβητηση ...

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι, το είπαμε. Αλλά επειδή αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα με την prepaid όταν πήγα να κάνω τον λογαριασμό (στο σημείο που μου ζητούσε κάποιο 3ψηφιο κωδικό της κάρτας) έβαλα την αναλήψεως. Επειδή έχω της Πειραιώς για μένα είναι το ίδιο πράγμα. Ο λογαριασμός (ΠEIRAIΩΣ) βάσει του οποίου έχω την αναλήψως/VISA είναι άμεσα συνδεδεμένος με την prepaid. Aν έχω λεφτά στο λογαριασμό μου μεταφέρω από το σπίτι στην prepaid και κάνω τις αγορές.

Προτίμησα την VISA και για να γλιτώσω την προμήθεια ύψους 1 ? ανά κίνηση της prepaid.

 

Τέλος, μόλις βρήκα αυτό. Φαίνεται καλός οδηγός.Κι εγώ αυτό διαβάζω τώρα.

http://arion.lineage.ro/index.php?topic=2632.0

 

 

Ravt μην μου κρατάς κακία.Το παλεύω ακόμα...δεν κάνω του κεφαλιού μου...

 

Εαν εκανες με την Πειραιως prepaid σου εδωσε κατευθειαν τον αριθο της καρτας και το cvc που δεν θα το εμφανισει ξανα για λογους ασφαλειας, και την ημερομηνια ληξης. 3 πραγματα που θα τα χρειαστεις στις συνναλαγες σου αλλα και στην εγγραφη στο παυπαλ. Η πειραιως δεν δινει καρτα στο χερι τη δημιουργεις μεσω winbank και τη χρησιμοποιεις αμεσα μεσα μολις τη φορτωσεις με χρημα εννοειται.

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν λες παλι καλα που πληρωσες με paypal?????

Εγω που δεν εχω παραλαβει ακομα απο tictac απο 22/02 και πληρωσα με πιστωτικη???

Υπαρχει χρονικο οριο βρε κοριτσια για να κανω αμφισβητηση στην τραπεζα?

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν λες παλι καλα που πληρωσες με paypal?????

Εγω που δεν εχω παραλαβει ακομα απο tictac απο 22/02 και πληρωσα με πιστωτικη???

Υπαρχει χρονικο οριο βρε κοριτσια για να κανω αμφισβητηση στην τραπεζα?

από 22/2 ?? ωραια ... μπορει και να λεει αληθεια ότι κάνουν 3-4 βδομαδες , νομιζω ότι 1 μηνα εχεις να κάνεισ αμφισβητηση ..

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ωπ ωπ captain, my captain...που ησουν??? Κανα ταξιδακι με το πρασινο ελικοπτερακι???? ;)

 

Tamar μου ο 3ψηφιος security number βρισκεται στο πισω μερος της καρτας σου εκει που βαζεις την υπογραφη...ειναι τα 3 τελευταια ψηφια του αριθμου που λεει εκει...don't worry κοριτσακι, θα την βρεις την ακρη:P

 

Houston, this is Earth calling.

 

Mε ρωτήσανε και σας ρωτάω, μην με κοροιδεύετε πάλι, εντάξει ? Τίποτα για πάνες ακράτειας για κατάκοιτους έχουμε ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοοον...την ωρα που γραφαμε αυτα μου εστειλαν mail απο tictac οτι μου στελνου δωρεαν επανεκτυπωση του photobook...αιντε να δουμε...αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι αυτο που μου εγραψαν We've actually noted the defects on your order. Τι αντιλαμβανεστε??? Οτι εκαναν πατατα????:confused:

 

edit: καλε τωρα προσεξα οτι η μπεμπου σημερα γινεται 4 μηνων!!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα από ebay uk ψαλίδι μαλλιών σε λάθος διάσταση από αυτή που έχω παραγγείλει. Θα μπορούσε κάποια έμπειρη να μου πεις πως το στέλνω πίσω συστημένο ή απλό; Για να διασφαλιστώ ότι θα το παραλάβει και να μην την πατήσω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Κοριτσια μου, απο Αγγλια κανουν το πολυ μια εβδομαδα να ερθουν. ΑΛΛΑ μια φορα (και μονο!) εκανε 4 εβδομαδες ενα πακετακι να μου ερθει. Συμφωνα με τον τυπα του e-bay, η καθυστερηση οφειλοταν στο οτι ερχοταν απο ενα χωριο της Αγγλιας.

Ασχετο: το ξερατε οτι στο www.feelunique.com εχουν τσαμπε μεταφορικα για Ελλαδα? Ισχυε απο παλια αυτο και δεν το ηξερα? Τεσπα, ενημερωνω σε οσες δεν το ξερουν.

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Οποιος αντιμετωπίζει πρόβλημα με το m&co η μαγική λέξη για να απαντούν είναι....

.....Paypal...

Τους έχω στείλει 35 μειλ (κυριολεκτικά) και σήμερα ήταν το τελευταίο. τους είπα αν δεν απαντήσουν ανοίγω case στο paypal και μετά απο 3 λεπτά μου επέστρεψαν όλο το ποσό της παραγγελίας (δευτερη φορά συμβαίνει αυτό)!

Επιτέλους!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια δεν θυμαμαι ποια ειχε ρωτησει για ελαφρυ παπλωμα

παντως ωραια και οικονομικα (απ οτι θυμαμαι) εχουν τα ανεμος και το στοκ της κεντια στον ταυρο.απλα στην κεντια κανε ενα τηλεφωνο πριν πας γιατι δεν εχουν παντα ολα τα προιοντα...μην πας τσαμπα

 

εγω, εγω!!!!βεβαια τωρα πια μενουμε μακρια, αλλα αν δε βρω..θα παω μια βολτα-μενει κοντα και κουμπαρα μου!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το mothercare Αγγλίας δεν στέλνει Ελλάδα ε? Ή έχει αλλάξει κάτι?

Το kiddicare ξέρει κανείς αν στέλνει Ελλάδα? Δε βρήκα άκρη από την ιστοσελίδα τους και θέλω να παραγγείλω καροτσάκι, κάθισμα αυτοκινήτου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...