Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

υστερεκτομή


ntefi

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • 3 months later...

επαναφερω το θεμα της συμφοριτισας.γυναικολογος χειρουργος για υστερεκτομη.....γνωριζετε καποιον να προτεινετε σε δημοσιο νοσοκομειο αθηνα?μπορειτε να μου απαντησετε με π.μ αν δεν θελετε να δημοσιευετε το ονομα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Ποσος ειναι ο χρονος αναρωσης μετα απο υστερεκτομη? κατι διαβασα για 2 μηνες που δεν κανει να σηκωσεις βαρος... Πως θα τα καταφερω που πρεπει να κανω?

Σίγουρα είναι τόσο χρονικό διάστημα κ μπορεί κ παραπάνω,

Είχε κάνει μια φίλη μας με παιδιά παλιά.

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites

Ποσος ειναι ο χρονος αναρωσης μετα απο υστερεκτομη? κατι διαβασα για 2 μηνες που δεν κανει να σηκωσεις βαρος... Πως θα τα καταφερω που πρεπει να κανω?

 

Η μαμά μου έκανε τον Ιούνιο και είχε απίστευτη καλή και γρήγορη ανάρρωση.

Είχε κάνει η μαμά μιας φίλης μου σε έναν πολύ καλό γιατρό και η ίδια έλεγε πόσο γρήγορα επανήλθε στην καθημερινότητα της και πως και η μητέρα μου θα τα κατάφερνε και αυτή το ίδιο καλά.

Ειλικρινά δεν είναι τόσο τραγικά σε σχέση με αυτά που λένε, το ξέρω γιατί και εγώ είχα ακούει τα απίστευτα και αυτό που κατάλαβα είναι πως παίζει πολύ σημαντικό ρόλο το ποιος θα σε εγχειρίσει και σε τι κατάσταση είναι η φυσική σου κατάσταση. Μόνο τα βάρη δεν επιτρέπονται, η μαμά μου στις 2 εβδομάδες έκανε κανονικά όλες τις δουλειές της.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά :)!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...