Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

35η Εβδομαδα


Recommended Posts

Καλημερα σας καλες μου συνφορουμιτισες... ελπιζω να ειστε καλα... διαφωτιστε με παρακαλω!!!!

Διανύω την 35η Εβδομάδα και εδω και 5 μέρες αρχισα να εχω πονουσ χαμηλα σαν σουβλιές, αρκετες φορες τη μερα.... και συσφορία.... αισθανομαι την μπεμπα παρα πολυ χαμηλα.... στη λεκανη.... λετε να βγει τοσο νωρις.... μπαινω στο μηνα μου σε 9 μερες... ΑΝ ΒΓΕΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ??? ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΕΠΙΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ?????

Υ.Γ: ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΕΤΡΗΣΗ ΒΑΡΟΥΣ 32Η ΕΒΔ. 2100...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερααααα και με το καλο το μωρακι σου ,

Κοιτα απο τη στιγμη που μπεις στο μηνα σου το μωρακι ειναι ετοιμο να γεννηθει ανα πασα στιγμη χωρις κανενα προβλημα , η μετρηση που λες ειναι 3 βδομαδες πριν , θα παθαινες σοκ αμα εβλεπες οτι μπορει τωρα η μικρουλα σου να ειχε παρει 400-500 γραμμαρια ηδη . Δηλαδη και τωρα να γεννηθει χωρις κανενα προβλημα θα ειναι . Αλλα αυτο που λες μαλλον σημαινει οτι το μωρακι σου εχει εμπεδωθει και ολα πανε τοσο καλα οσο πρεπει να πανε. Φιλακιαααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα :D:D μην ανυσηχείς, το όριο που βάζουν είναι η 33η εβδομάδα.από εκεί και πέρα, όσο πιοπολύ μένει το μωράκι στην κοιλίτσα, τόσο πιο στρουμπουλό θα βγει και θα το ταίζεις πιο αραιά.κατά τ'άλλα, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα :D από όσα μου έχουν πει, μπορεί να έχει αρχίσει η διαδικασία της εμπέδωσης αλλά το μωρό να γεννηθεί 38η ή 39η. :cool::cool: όλα καλά.

4Z1vp3.png

είμαι ερωτευμένη με την κόρη μου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

και μενα χτες η γιατρος μου, μου ειπε οτι απο την 33η εβδομαδα και μετα, και να γεννηθει το παιδακι δεν κινδυνευει..........

 

ολα καλα,λοιπον!!! κοντευεις!!! τυχερουλα!! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...