Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παιδικός σταθμός πικέρμι


Recommended Posts

καλημέρα,

 

μήπως κάποιος μπορεί να μου δώσει πληροφορίες για κάποιον παιδικό σταθμό στο Πικέρμι? έχω ακούσει για το μικρό αντώνη και το early footsteps.

 

ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις


Einai ligo arga alla exw na pw....Then eimastan katholou euxaristimenoi me to Early Footsteps. Katsame 3 mhnes. Ta parapapona: Espase to xeri tou thn prwth mera kai meta apo ena mhna akoma na me pari h daskala toy thl. Sfougarizoune ta patwmata eno ta paidia einai mesa. O dikos mou epese mprosta mou kai xtipise to kefali tou. Nomizoune oti einai edaksei auto. Lene oti ta epiblepoune alla oses fores piga arga h nwris kathoudousan oi kopeles kai ta legane kai then asxoloiodousan me ta paidia. Then xrisimopoioune xartopetsetes alla 2 kanonikes petsetes gia 40 paidia - polu anthugeino. Oi daskalas - apo agglika- forget it. To epipedo hamilo. To diko mou milouse pio polla ellinika. Sunexisete thn ereuna - then aksizei. Fenete wraio alla oute to xwro tous then aksipoioune. Sorry about the Greek. I am a primary school teacher by profession with 16 years of experience in the field. I hope that my comments make you consider and pay attention to the quality of the care you are loooking for your child. Once you look at the costs of such a program, you are better off sending him/her elsewhere.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Πήγα και εγώ στο early footsteps για να το επισκεφτώ και δεν μπορώ να πώ οτί τρελάθηκα παρότι οι εγκαταστάσεις ειναι πολύ καλές. Εσεις τελικά μετά που φύγατε από αυτόn τον παιδικό, πήγατε σε κ'άποιον άλλο της περιοχής? Έχετε ακούσει κάτι για την Καλάνδρου στην Παλλήνη, γιατί τους επισκέφτηκα και αυτούς και εκέι δνε μου αρέσαν οι εγκαταστάσεις είνια παλίες και ο χώρος του κήπου που τα βγάζουν έξω δεν είναι καλός είναι μέρος του parking, αλλά μου φάνηκαν πιο επαγγελματίες.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχει καλή φήμη η Καλάνδρου στην Παλλήνη, κάτι γειτόνισσές μου πάνε εκεί τα παιδιά τους και τα συνεχίζουν και στο δημοτικό. Εγώ σκέφτομαι να πάω αυτή ή την άλλη εβδομάδα να ζητήσω πληροφορίες. Εντωμεταξύ μήπως καμιά άλλη κοπέλα γνωρίζει κανέναν άλλο σταθμό Παλλήνη ή Πικέρμι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, για τον μικρό αντώνη, τι τιμές έχετε ακούσει, γιατί σκέφτομαι να πάω κι εκεί από βδομάδα, αλλά αν είναι τίποτα πανάκριβο, να μην μπαίνω στον κόπο.

Στην Καλάνδρου πήγα, δεν είδα και πολλά πράγματα γιατί είχα περιορισμένο χρόνο, ο εσωτερικός χώρος μου άρεσε, ο εξωτερικός όχι και τόσο, πιο ονειρικά τα φανταζόμουν τα πράγματα, αυτό έχει μια μικρή αυλίτσα και μετά κάτι γήπεδα. Θα ξαναπάω όμως μήπως κάτι μου διέφυγε. Επίσης δεν μου άρεσε το ότι και καλά μου έκανε καλύτερη τιμή λόγω του ότι δεν θα έχουμε σχολικό (αλλά και επειδή θα είναι δύο παιδιά), ενώ σε άλλες κοπέλες είπαν ότι το σχολικό είναι τζάμπα....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...